erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
erka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Super, wszystko nam sie podoba:). Piękna , szczęśliwa Górka w pięknej scenerii:). Górka, to jest jeden z tych psiaków, których udana adopcja cieszy podwójnie:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Emilio:). Choć teraz musimy koniecznie wydac któregoś z dużych samców, żeby było miejsce na jakąś suczkę, bo kasy nie mamy. Jest tylko zarezerwowane miejsce dla tej malutkiej suczyny ze Mostów, którą juz kilkakrotnie bezskutecznie próbowałysmy łapać. Ale musimy chyba pożyczyć klatkę pułapkę, bo bez tego się nie da. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, zrob foty, może prosto z ulicy udało by sie go wydac. Na ON-ki są zwykle chętni. -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ostatnio udało sie nam znaleźć dom dla starszego psiaka, który też bardzo długo czekał. Oby i Guciowi dopisało szczęście:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Psiaki kieleckie dostały 500 zł od jkp, serdecznie dziękujemy:iloveyou:. W tym 200 zł jest przeznaczone na Oskara, 100 zł na Albinkę:). Pozwoli to nam zmniejszyć dług - 1650 zł. Ale oprócz długu, na sierpień na utrzymanie psiaków potrzeba i tak ok. 2500 zł. Wczoraj zostały wysterylizowane dwie bezdomne sunie, które koczowały w rurze odpływowej. Znajoma postawiła im budę obok tej rury,żeby po sterylce mogły tam spać. Ale one nie wchodzą do budy, tylko dalej siedzą w rurze:(. Niestety w tej sytuacji nie jesteśmy w stanie wziąc pod opiekę żadnego nowego psa:shake:. Dzisiaj nie było ani jednego telefonu w sprawie adopcji:(. -
No to wypoczęliście, trochę zazdroszczę:). Ja z czterema ogonami mam wyjazdy utrudnione. A szczególnie z Gabi, która na wyjazdy sie nie nadaje, a zostać z nikim nie zostanie . A Sarunie chyba ten hamburger zachipnotyzował:evil_lol:.
-
Lila - znaleziona mikrosunia ma dom!!! :) ♥
erka replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
To nie o to chodzi, czy cos sie komus coś podoba , czy nie , tylko trzeba myśleć też o zabezpieczeniu suni przed chorobami zakaźnymi. Widocznie nie miałaś nigdy do czynienie z nosówka, czy parwo/ /choruja nie tylko szczeniaki/. Ale to twoja decyzja, rób co chcesz. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Linssi, ciesz się ,że tylko śniłaś, bo węgielkowa z savahną dzisiaj w realu , nie marzeniach sennych, ganiały za psem po Ameliówce ciemną nocą:diabloti:. Nie wiem, czym wegielkowa skorumpowała savahnę,ze ta dała się wyciągnąć już z łóżka, z głebokiego snu:eviltong:. Linssi, nie wiem też , czy Ty dalej we śnie, bo jakoś nie zauważyłaś, że Kajtulo w swoim domku :cool3:. -
Lila - znaleziona mikrosunia ma dom!!! :) ♥
erka replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
Tak owszem, pasowałaby, ale zaszczepienie jej na choroby zakaźne, ze wścieklizną zawsze zdążysz, albo zrobi sobie przyszły właściciel. -
Lila - znaleziona mikrosunia ma dom!!! :) ♥
erka replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']no wlasnie, ze szczepienie na wscieklizne to podstawa, a wrecz obowiazek, nie wiedzialam, ze tak to sie potoczy, ze psiak tyle u mnie zostanie i tak bedzie przebiegac jego przyszla adopcja... uwazam, ze suni faktycznie nie powinnam wydawac niewysterylizowanej, a cieczka skomplikowala wszystko, a bez aktualnego szczepienia nikt mi suni nie zaczipuje ani nie wysterylizuje przeciez :sad:[/QUOTE] Jak to nikt ci suni nie wysterylizuje bez szczepienia??? Ratujemy sunie i od razu czasami idą pod nóz, bo są zaciązone i nie mogą czekać. Jeszcze żaden wet nie odmówił wykonania sterylki z powodu braku szczcpień. A wścieklizna, to nie podstawa w ratowaniu suni, owszem obowiązkowa, ale dla właściciela. -
Lila - znaleziona mikrosunia ma dom!!! :) ♥
erka replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
O tym,ze w czasie cieczki szczepic nie mozna pisałam wcześniej. Jak po zakonczeniu cieczki zaszczepi sie na wściekliznę , a skomasowanej szczepionki, razem z zakaźnymi nie polecam, to trzeba bedzie odczekać do sterylki , gdzies 3 tyg. Sterylka osłabi organizm i może złapać nosówke albo parwo, bo przeceiz nie wiemy, czy była wogóle w życiu szczepiona. I może nie doczekac do tego wożenia PKP, czy taxi. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do weta, ma szukać tego zdjęcia rtg, jutro mam sie dowiedziec. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Fly, szkoda wielka,ze nie możesz go wziąć:(, ale dzięki za pomoc:). Może Agata P zrobiła by ten bazarek, zaczekajmy na nią. -
Lila - znaleziona mikrosunia ma dom!!! :) ♥
erka replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka'] ... nastepnie, po skonczeniu cieczki, mysle o zaszczepieniu malej przeciw wsciekliznie, zastrzyk taki kosztuje ok. 25 zl (rowniez bede potrzebowala wsparcia :sad:) i [/QUOTE] Na wściekliznę , to akurat teraz najmniej potrzebne szczepienie, może sobie je zrobić przyszły właściciel. Ważniejsze dla bezpieczeństwa suni szczepienie na zakaźne. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że w końcu będzie jakiś odzew na ogłoszenia naszych wielkopsów, bo dzisiaj znowu cisza:(. Przepraszam, dzisiaj był tradycyjnie tel o Maksia i Nero:cool3:. Gdbyśmy je sklonowały z 50 razy , to wszystko by poszło:diabloti:. A to ten psiak w typie DON-ka, tylko straszliwie wychudzony i zaniedbany, o którym pisałam,że się przybłakał w Podpolichnie. Wczoraj pojechał do domu pod Warszawę, znalezionego przez ludzi, u ktorych był. Mam nadzieję,ze bedzie dobzre i rezydenci go zaakceptują. [IMG]http://i47.tinypic.com/6gx5q0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/qqonso.jpg[/IMG] -
[quote name='agastra']Wiadomość dnia: DS sprawdzony- wieelkie podziękowania dla Pani Kasi:loveu: podobno sunia nie mogłaby trafić lepiej:bigcool::Cool!:. To tyle jeżeli chodzi o dobre wieści,bo co ja zrobię z sunią po operacji to nie mam pojęcia:shake:[/QUOTE] Jeżeli pani Kasia jest inspektorem i tak sprawdziła ten dom, mówiąc,że "sunia nie mgła lepiej trafic", to gratuluję:cool3:. Naraziła Piranię i Tosię na tak długa męczącą drogę, nie mówiąc o kosztach. Ta pani jest inspektorem TOZ ?
-
[quote name='agastra']Zbieramy na moje konto,a jak się uzbiera przelewam na konto Piranii. Pirania zabiera sunię aż do Lęborka...to jest prawie 600km w jedną stronę,dlatego potrzebne są fundusze. DS oczywiście przenocuje naszą bohaterkę.Ja nie mam słów dla Piranii :iloveyou::iloveyou::iloveyou:.[/QUOTE] Czegos tu nie rozumiem, Pirania miała zawieźć sunię do Lęborka, juz podbno nawet jechała, a nagle sunia zostaje u niej:crazyeye:. Co się stało? Pojechały i sprawdzony ds okazał nieodpowiedni, czy nie pojechały wogóle?
-
[quote name='Asiaczek']Oby ogłoszenia były szczęśliwe dla chlopaka:) Pzdr.[/QUOTE] Oby , oby, bo dalej nic:(.
-
Lila - znaleziona mikrosunia ma dom!!! :) ♥
erka replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
Czyli nie jest taka maleńka, szkoda, bo był fajny dom, ale ze powodów zdrowotnych państwo moga miec tylko b.małego psiaka. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahnko, jak będziecie w dalsze rejony wozić , to oczywiście możecie:diabloti:. Weźcie tez pod uwagę koszt takich transportów, bo kasy niet. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Misiorek cudny:). Zupełnie nie mogę zrozumiec, dlaczego nikt o niego nie pyta, jak tylko bym miała warunki, juz by był mój. Samce teraz wogóle maja mniejsze wzięcie, bo większość woli suki, ze względu na roślinki :cool3:. Co jest zupełną bzdurą, bo jak widać na fotkach wyżej , u mag.dy, gdzie jest kilka dużych samców i siurają na potegę, roślinki mają się zupełnie nieźle. A Kajtul powinien podziękować za domek Rózi, bo to ona mu go odstąpiła/bez swojego udziału zresztą;)/.