Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Dzięki Emilio, w takim razie kupimy karmę tym ślepaczkom. Można tez je ogłaszać, może ktos się zlituje. Kocicę trzeba wysterylizowac, tylko najpierw troszke podkarmic, bo nie wiem, czy by przeżyła tą sterylkę. Szkoda Jaaga , ze Ci nie powiedziałam wcześniej o tych kociakach. A co do suni, to przeceiz nie powiedziałam,że to york, ale na pewno cos z yorka w sobie ma:p. Ale rzeczywiście może nie pisac w ogłoszeniach o tych yorkach, bo same debilne telefony mam. Nie wiem, dlaczego o kundelki dzwonią w miarę normalni ludzie, a jak juz jakaś rasa w tytule, to przyciąga podejrzany element:diabloti:. Co do imion, to wiedziałam,że jak trafią w ręce Jaagowych córeczek, to lekko nie będzie:diabloti:. Ale zlitujcie się, niech będzie chociaż sam George, tego Ciekawskiego już nie przełknę:eviltong:. A mamuśka jak? A te Roszpunkowe,żeby pogodzić węgielkową z savahną, może Pusia i Mikuś:razz:.
  2. To się zdarza, nie ma co panikować, dobzre jest podac kilka tabl. węgla. Jeżeli biegunka jest na tle bakteryjnym, to można podawać Nifuroksazyd. Życzymy dużo zdrówka Saruni:).
  3. KK wcale sie do pani nie uprzedza, po prostu zastanawia się nad tym, co kobieta jej powiedziała. Również dla osoby doświadczonej w adopcjach taka informacja,że ktos wychodzi z psem 2 razy dziennie byłaby niepokojąca. Oczywiścei,ze trzeba zrobić wizytę, ale wiemy jak jest, pani może równiez na wizycie powiedzieć wszystko, czego oczekujemy, a potem robic swoje. Niestety ludzi sie do konca nie prześwietli. A ta pani miała wcześniej psa? Najlepiej by było zapytać jakoś delikatnie sąsiadów, jak często z nim wychodziła. Choć częstotliwość też nie jest tu kryterium, bo bardzo często widze ludzi wychodzących z psami jedynie na króciutkie rundki wokół bloku, nigdy nie wyjadą z psem za miasto, ani chociaż na dłuższy spacer . I to nie zależy od wieku, bo rowniez młode osoby tak robią.
  4. Sunię ochrzczą pewnie córcie Jaagi, więc możemy spodziewać sie imienia oryginalnego;). Bardzo dziękujemy Pliszce za wpłatę 100 zł z bazarku:). Wpłata jest na AFN, więc nie będzie uwzgledniona w rozliczeniu na tym wątku. Z AFN rozliczamy się fakturami VAT, od wpłat pobierana jest prowizja.
  5. Sunieczka yorkowata jest młodziutka, to z pewnością jej pierwszy miot, czyli ma ok. 10 mies. Podobno dwie takie sunieczki były wywalone w lesie, jedną zabił samochód, a tą oni wzięli. A ojcem może być którys z tych ślepaczków. Roszpunka była ze szczeniorkami u weta i ocenił je na 7 tyg.
  6. Ten jasny szorstkowłosy jest bardziej wystraszony, boi sie ręki wyciągnietej, nie widzi nic,nawet miał trudnośc ze znalezieniem jedzenia rzuconego w trawę. Ten drugi też nic nie widzi, ale jakoś lepiej sobie radzi. [IMG]http://i50.tinypic.com/nq99i.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/296lxrs.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2rgp214.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/mrbuxt.jpg[/IMG] Były tez tam kotki, dwa młode z matką, chudziutkie, wygłodzone, a matka , to szkielet, uciekła , nie ma fotek. [IMG]http://i47.tinypic.com/imrm1k.jpg[/IMG]
  7. A to te dwa starsze ślepaczki, które tam zostały. Anka rozmawiała z żoną tego faceta, który chciał jej zlikwidować, niby powiedziała,że niech zostaną u nich, ale czy tak będzie. [IMG]http://i49.tinypic.com/2ptrs7m.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/34sht3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/21e8cgh.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/90zhh1.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2nvuv84.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i45.tinypic.com/27zexhf.jpg[/IMG] Ten piesek jest najmniejszy, tak sierotka [IMG]http://i46.tinypic.com/dyxa3r.jpg[/IMG] Jasna to sunieczka, najmniej puchata [IMG]http://i45.tinypic.com/2l892bs.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/nq6aok.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i46.tinypic.com/1i0hzm.jpg[/IMG] Maluszki, które pojechały do Jaagi [IMG]http://i46.tinypic.com/egpjkh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/169nsit.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2mzk51x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/5cyvdy.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i48.tinypic.com/2rpqj5x.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2dtnaxj.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/334n6s3.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/9jm6vn.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/25rfhvm.jpg[/IMG]
  11. Cała rodzinka już bezpieczna:). Jak pisała Incia, dwa większe szczyle u Roszpunki, a mamuśka z dwoma mniejszymi maluszkami u Jaagi. Dziewczyny, bardzo dziękuję za pomoc:loveu:. Mamuśka przekochana, całą drogę wtulała się we mnie:). A teraz trochę fotek. Maluszki w samochodzie. [IMG]http://i49.tinypic.com/2ikwigj.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/dc4o6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33xejaw.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/29pues2.jpg[/IMG] I mamusia [IMG]http://i45.tinypic.com/358w2yp.jpg[/IMG]
  12. Wpłynęło dla Oskarka 20 zł od Radka i 15 zł od Ajuli, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:.
  13. Oby jakis domek stały też go pokochał:). AgaG, zdjęcie piękne , a Ty wyglądasz na nim ślicznie, zupełnie jak nie trzy dni po porodzie:).
  14. Doszły wpłaty dla Agatka 100 zł od FLY i 75 zł od Eruane, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu:. Agata P proszę uzupełnij to w rozliczeniu :).
  15. Dotarło dla naszych psiaków 100 zł od p.Doroty, która wspierała wcześniej Lolę i 100 zł od Aiszuni, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu:. Do Jaagi jutro pojedzie sunia yorkowata z dwoma szczeniorkami, a dwa zgodziła sie przechować Roszpunka. Bardzo dziękujemy:). Tylko trzeba jutro na godz. 15 dowieźć psiaki do Sędziszowa.
  16. [quote name='malagos']A co tu sie wyczynia?? Myślę o tym grillu czy innej imprezce???????????[/QUOTE] Malagosku, ponieważ szykuje sie imprezka międzynarodowa, myślę ,że główna sprawczyni nie będzie miała nic przeciwko,że będzie również międzymiastowa ;), więc zapraszamy Cie serdecznie 27 sierpnia w świętokrzyskie:).
  17. Ale fajna niunia:). Tym bardziej szkoda jej braciszka:-(. Może udało by sie go jakos zwinąć. Jesli chodzi o tą sunię yorkowatą, to czekam na tel , czy jutro byby transport do Jaagi. Jeżeli nie, to może węgielkowa by mogła jutro do Słupii Koneckiej je zawieźc. Ale nie wiem, co robic, bo jest chetna osoba z Myślenic na maluszka chłopczyka. Dojechaliby do Krakowa po niego. Gdyby ktos mógłby go przechowac w Kielcach, to nie tzreba by go było wozic w tą i z powrotem. Była tez chetna spod Miechowa, ale odpadła. A wczoraj zadzwoniło dziecko o Milenka. Powiedziałam,żeby zadzwonił rodzic, za chwilę zadzwonił facet . Powiedziałam mu ,że są szczeniaczki, zaczął wypytywac, czy pieski pokojowe, czy trzeba podpisywac umowę, a na koniec wyraził chęć wzięcia nawet trzech szczeniaków:diabloti:. Dzisiaj dzwonił znowu o jakąs małą suczkę. Uważjcie na tego typa 721 x31 335 .
  18. Czyli cuda sie zdarzają:). Teraz kolej na pozostałe zasiedziałe psiaki, czyli Bridża, Misia i Kubę.
  19. Czyli Lola musi byc przyparta do muru na mizianko:). Ale to juz postęp, że na zewnątrz sama do Was przychodzi:).
  20. Może jeszcze wstrzymaj sie z wizytą u tej pani, pewnie jeszcze ktos zadzwoni, to taka śliczna sunia.
  21. Bidulce przypomniało się, że w lesie koczowała kilka mies., jak ją tam wyrzucili. Dobrze ,że teraz bedzie juz miała pozytywne skojarzenia :).
  22. Andzia69, przyjedź na urlop w świetokrzyskie:evil_lol:. Może jeszcze załapiesz sie na międzynarodowego grila u Miry, co Emilia zaprasza;).
  23. Prosimy o nowe fotki Barta:).
  24. Pisałam,że dwa pieski i dwie suczki.
  25. Savahnko, to chyba ja Ci teraz powiem dzień dobry:diabloti:. Dlaczego to Agat ma takie chody u Ciebie, a Misiu i Bridż w odstawkę:mad:. Chyba będziesz woziła wszystkie psiaki na kolanach,żeby potem wszystkie miały równe szanse :eviltong:.
×
×
  • Create New...