erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Emilio, w takim razie kupimy karmę tym ślepaczkom. Można tez je ogłaszać, może ktos się zlituje. Kocicę trzeba wysterylizowac, tylko najpierw troszke podkarmic, bo nie wiem, czy by przeżyła tą sterylkę. Szkoda Jaaga , ze Ci nie powiedziałam wcześniej o tych kociakach. A co do suni, to przeceiz nie powiedziałam,że to york, ale na pewno cos z yorka w sobie ma:p. Ale rzeczywiście może nie pisac w ogłoszeniach o tych yorkach, bo same debilne telefony mam. Nie wiem, dlaczego o kundelki dzwonią w miarę normalni ludzie, a jak juz jakaś rasa w tytule, to przyciąga podejrzany element:diabloti:. Co do imion, to wiedziałam,że jak trafią w ręce Jaagowych córeczek, to lekko nie będzie:diabloti:. Ale zlitujcie się, niech będzie chociaż sam George, tego Ciekawskiego już nie przełknę:eviltong:. A mamuśka jak? A te Roszpunkowe,żeby pogodzić węgielkową z savahną, może Pusia i Mikuś:razz:. -
To się zdarza, nie ma co panikować, dobzre jest podac kilka tabl. węgla. Jeżeli biegunka jest na tle bakteryjnym, to można podawać Nifuroksazyd. Życzymy dużo zdrówka Saruni:).
-
Lila - znaleziona mikrosunia ma dom!!! :) ♥
erka replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
KK wcale sie do pani nie uprzedza, po prostu zastanawia się nad tym, co kobieta jej powiedziała. Również dla osoby doświadczonej w adopcjach taka informacja,że ktos wychodzi z psem 2 razy dziennie byłaby niepokojąca. Oczywiścei,ze trzeba zrobić wizytę, ale wiemy jak jest, pani może równiez na wizycie powiedzieć wszystko, czego oczekujemy, a potem robic swoje. Niestety ludzi sie do konca nie prześwietli. A ta pani miała wcześniej psa? Najlepiej by było zapytać jakoś delikatnie sąsiadów, jak często z nim wychodziła. Choć częstotliwość też nie jest tu kryterium, bo bardzo często widze ludzi wychodzących z psami jedynie na króciutkie rundki wokół bloku, nigdy nie wyjadą z psem za miasto, ani chociaż na dłuższy spacer . I to nie zależy od wieku, bo rowniez młode osoby tak robią. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sunię ochrzczą pewnie córcie Jaagi, więc możemy spodziewać sie imienia oryginalnego;). Bardzo dziękujemy Pliszce za wpłatę 100 zł z bazarku:). Wpłata jest na AFN, więc nie będzie uwzgledniona w rozliczeniu na tym wątku. Z AFN rozliczamy się fakturami VAT, od wpłat pobierana jest prowizja. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sunieczka yorkowata jest młodziutka, to z pewnością jej pierwszy miot, czyli ma ok. 10 mies. Podobno dwie takie sunieczki były wywalone w lesie, jedną zabił samochód, a tą oni wzięli. A ojcem może być którys z tych ślepaczków. Roszpunka była ze szczeniorkami u weta i ocenił je na 7 tyg. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ten jasny szorstkowłosy jest bardziej wystraszony, boi sie ręki wyciągnietej, nie widzi nic,nawet miał trudnośc ze znalezieniem jedzenia rzuconego w trawę. Ten drugi też nic nie widzi, ale jakoś lepiej sobie radzi. [IMG]http://i50.tinypic.com/nq99i.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/296lxrs.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2rgp214.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/mrbuxt.jpg[/IMG] Były tez tam kotki, dwa młode z matką, chudziutkie, wygłodzone, a matka , to szkielet, uciekła , nie ma fotek. [IMG]http://i47.tinypic.com/imrm1k.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to te dwa starsze ślepaczki, które tam zostały. Anka rozmawiała z żoną tego faceta, który chciał jej zlikwidować, niby powiedziała,że niech zostaną u nich, ale czy tak będzie. [IMG]http://i49.tinypic.com/2ptrs7m.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/34sht3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/21e8cgh.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/90zhh1.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2nvuv84.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i45.tinypic.com/27zexhf.jpg[/IMG] Ten piesek jest najmniejszy, tak sierotka [IMG]http://i46.tinypic.com/dyxa3r.jpg[/IMG] Jasna to sunieczka, najmniej puchata [IMG]http://i45.tinypic.com/2l892bs.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/nq6aok.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i46.tinypic.com/1i0hzm.jpg[/IMG] Maluszki, które pojechały do Jaagi [IMG]http://i46.tinypic.com/egpjkh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/169nsit.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2mzk51x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/5cyvdy.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i48.tinypic.com/2rpqj5x.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2dtnaxj.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/334n6s3.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/9jm6vn.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/25rfhvm.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Cała rodzinka już bezpieczna:). Jak pisała Incia, dwa większe szczyle u Roszpunki, a mamuśka z dwoma mniejszymi maluszkami u Jaagi. Dziewczyny, bardzo dziękuję za pomoc:loveu:. Mamuśka przekochana, całą drogę wtulała się we mnie:). A teraz trochę fotek. Maluszki w samochodzie. [IMG]http://i49.tinypic.com/2ikwigj.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/dc4o6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33xejaw.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/29pues2.jpg[/IMG] I mamusia [IMG]http://i45.tinypic.com/358w2yp.jpg[/IMG] -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło dla Oskarka 20 zł od Radka i 15 zł od Ajuli, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Oby jakis domek stały też go pokochał:). AgaG, zdjęcie piękne , a Ty wyglądasz na nim ślicznie, zupełnie jak nie trzy dni po porodzie:). -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty dla Agatka 100 zł od FLY i 75 zł od Eruane, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu:. Agata P proszę uzupełnij to w rozliczeniu :). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dotarło dla naszych psiaków 100 zł od p.Doroty, która wspierała wcześniej Lolę i 100 zł od Aiszuni, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu:. Do Jaagi jutro pojedzie sunia yorkowata z dwoma szczeniorkami, a dwa zgodziła sie przechować Roszpunka. Bardzo dziękujemy:). Tylko trzeba jutro na godz. 15 dowieźć psiaki do Sędziszowa. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A co tu sie wyczynia?? Myślę o tym grillu czy innej imprezce???????????[/QUOTE] Malagosku, ponieważ szykuje sie imprezka międzynarodowa, myślę ,że główna sprawczyni nie będzie miała nic przeciwko,że będzie również międzymiastowa ;), więc zapraszamy Cie serdecznie 27 sierpnia w świętokrzyskie:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale fajna niunia:). Tym bardziej szkoda jej braciszka:-(. Może udało by sie go jakos zwinąć. Jesli chodzi o tą sunię yorkowatą, to czekam na tel , czy jutro byby transport do Jaagi. Jeżeli nie, to może węgielkowa by mogła jutro do Słupii Koneckiej je zawieźc. Ale nie wiem, co robic, bo jest chetna osoba z Myślenic na maluszka chłopczyka. Dojechaliby do Krakowa po niego. Gdyby ktos mógłby go przechowac w Kielcach, to nie tzreba by go było wozic w tą i z powrotem. Była tez chetna spod Miechowa, ale odpadła. A wczoraj zadzwoniło dziecko o Milenka. Powiedziałam,żeby zadzwonił rodzic, za chwilę zadzwonił facet . Powiedziałam mu ,że są szczeniaczki, zaczął wypytywac, czy pieski pokojowe, czy trzeba podpisywac umowę, a na koniec wyraził chęć wzięcia nawet trzech szczeniaków:diabloti:. Dzisiaj dzwonił znowu o jakąs małą suczkę. Uważjcie na tego typa 721 x31 335 . -
Lila - znaleziona mikrosunia ma dom!!! :) ♥
erka replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
Może jeszcze wstrzymaj sie z wizytą u tej pani, pewnie jeszcze ktos zadzwoni, to taka śliczna sunia. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Bidulce przypomniało się, że w lesie koczowała kilka mies., jak ją tam wyrzucili. Dobrze ,że teraz bedzie juz miała pozytywne skojarzenia :). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia69, przyjedź na urlop w świetokrzyskie:evil_lol:. Może jeszcze załapiesz sie na międzynarodowego grila u Miry, co Emilia zaprasza;). -
Prosimy o nowe fotki Barta:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pisałam,że dwa pieski i dwie suczki. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Savahnko, to chyba ja Ci teraz powiem dzień dobry:diabloti:. Dlaczego to Agat ma takie chody u Ciebie, a Misiu i Bridż w odstawkę:mad:. Chyba będziesz woziła wszystkie psiaki na kolanach,żeby potem wszystkie miały równe szanse :eviltong:.