erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kogo mam bić z umieszczenie tego sformułowanie "niejorki" w ogłoszeniu:mad:? Normalnie mnie zatkało , jak zapytałam o jakie psiaki chodzi , a kobita mi odpowiada,że o "niejorki":diabloti:. Ludzie, przeceiz jak wygłupiamy sie na dogo nie trzeba tych wygłupów przenosic dalej. Oczywiścei kobita i tak była beznadziejna, ale ja wyglądam na jakąś kretynkę z takim ogłoszeniem:diabloti:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i47.tinypic.com/2alrt4.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2nthjr8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2en6vsx.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i50.tinypic.com/5wzepx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2a60zz7.jpg[/IMG] Szczeniorka, bardzo śmieszna, wygląda jak owieczka:). [IMG]http://i49.tinypic.com/2r726iw.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/285u36.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/23i9rfa.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłyśmy w Krajnie bo tam kobieta chciała pozbyć sie suczki mix pekinki i szczeniorki po niej. Okazało się,że sunia jest na łańcuchu!!! :mad: Podobno goni kury:diabloti:. Z pekinki ma niewiele, choc podobno jej mama była "prawdziwą" pekinką. Ma ok. roku, strasznie biedna i smutna, sierść brunatna , sztywna, zaniedbana, w fatalnym stanie, kobieta powycinała jej pewnie kołuny nożyczkami, wyglada makabrycznie. W dodatku jedną łapkę ma niesprawną, kobieta twierdzi,że była u weta i łapka nie jest złamana, ale jakos nie powiedziała,co jest. Ma dwa szczeniaki ok. 2,5mies., pieska chcą zostawić, a szczeniorke i sunię wydać. Strasznie ich szkoda, jeżeli im nie pomożemy, tafią gdzies dalej na łańcuch, jak tu. Jest tam jeszcze starszy piesek, ktory cały czas siedział dalej w polu i bał sie podejśc nawet do córki tej kobiety, wygląda , jakby był przeganiany stamtąd. Na razie odrobaczyłysmy i odpchliły towarzystwo. Sunia [IMG]http://i50.tinypic.com/4qmzac.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/wcbz48.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/15z1bns.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2vwdbiu.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/rtibmo.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Anetaks4, oczywiście od Ciebie doszło 50 zł, zupełnie nie wiem, skąd mi sie to 40 zł wzięło:oops:. Ang, czyli 40 zł na Albinkę, a 50 zł na Kanisa. Sama jesteś winna, bo napisałaś mi,że przyjdzie przelew z bazarku Albinkowego, więc tyle potwierdziłam, musze w takim razie poprawic na bazarku tez. Doszła też dzisiaj od Emilii Euknuba senior dla ślepaczków , bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Jest chetna pani na Nukę z Piekar Śl. -
To szkoda. Ja miałam o nią telefony, jeszcze z tych ogłoszeń, które my robiłyśmy, ale mówiłam,że nieaktualne, bo myślałam ,że Neli juz w domu.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło dla naszych psiaków 50 zł od anetaks4 i 40 zł od ang dla Albinki z bazarku i 50 zł dla Kanisa, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Może rzeczywiście wysłać zdjęcia tego kotka ludziom ze Żródłowej, z zapytaniem, czy to nie ich. Może się zlitują, bo rzeczywiście podobny. A szkoda wielka ,że nie ogłaszałyśmy Bridża w nadmorskich rejonach, bo może dom by się tam znalazł i savahna by go zabrała ze soba:). Bo on musi koniecznie znaleźć dom nad dużą wodą, czyli Bałtyk albo Mazury:). Savahnko, Ty sie juz pakuj, a mam nadzieję ,że dziewczyny Cię godnie zastąpią:). Bardzo więc proszę ogłoście niejorki, bo wbrew pozorom, o domki dla nich niełatwo. Dzwonią owszem , ale naprawdę nie ma z czego wybrać. Za to prawdopodobnie domek będzie miała Rózia:). Państwo z Zabrza mają przyjechać po nią w sobotę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, czy ktos ogłaszał niejorki z nowymi fotkami? Kobita z Olsztyna niepoważna:mad:. Magenka1 chciała umowic sie na wizytę, a ta powiedziała,ze się jeszcze zastanawia, bo jej sie jeden pkt w umowie nie podoba, czyli pewnie sterylka. A przecież babsko dzwoniło ,że zgadza się na sterylke, w przeciwnym razie wogóle bym sobie nia głowy nie zawracała. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']No, takie nieyorki to ja też hodowałabym, jak chce Roszpunka :diabloti:. Dlaczego tu przyjechała jamnikowata nieyorka i Ciekawski George Wypłoszek:mad:? Roszpunko, mama jest ciekawa jak radzisz sobie z małymi nocą, bo jej małe piszczą pół nocy, żeby móc biegać po całym mieszkaniu. Też tak masz?[/QUOTE] Jaaga, do Ciebie pojechały maluszki najmniejsze,zeby były dłużej z mamą:lol:. Pytałam Roszpunki, jej niejorki barzdo grzeczne w nocy:). Rozrabiaja trochę wieczorem, ale potem idą spać. Jej sunia zaprowadza porządek ,jeżeli maluchy rozrabiają zbytnio:evil_lol:. Dzisiaj znajoma była nakarmić psiaki i spotkał ja syn tego typa, skąd zabralismy rodzinkę niejorków, powiedział,że chce odzyskać sunie i jdnego szczeniaka:diabloti:. Emilko, tym szczeniorom u Roszpunki kupiłam juz Royala, tak,że dziękujemy bardzo:). -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
FLY, czy jesteś teraz w Olsztynie? Bo szukamy tam kogos do wizyty pa. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szkoda,że nie wcześniej , bo dzwonili ludzie o te mix ratlerki wcześniej ogłaszane. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mikuś [IMG]http://i50.tinypic.com/2ahh76f.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34pkpoh.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/kbsrip.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2iw6kgl.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/34so7c3.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niejorków cd :). Pusia [IMG]http://i50.tinypic.com/14xcwm8.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/35017rq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/mmxttf.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/29ff4ua.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2j5b5ae.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Roszpunka:). Zobaczę czy doszły i wstawię resztę. Od osoby z Olsztyna , którą prosiłam o sprawdzenie domu dla tej piękniochy niejorki , dowiedziałam sie ,że to normalni ludzie , z dzielnicy domków jednorodzinnych i pies nie będzie na łańcuchu :cool3::diabloti:. Wiedziała, o jakiego psiaka chodzi, wysłałam nawet zdjęcie. Spróbuję zapytać kogoś innego. -
Oby wszystko dobrze poszło, trzymam mocno kciuki:). Chyba kciuki nie pomogły:roll:.
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Właściwie to wygląda jak Jack Nicholson na tym zdjęciu.[/QUOTE] Węgielkowa, Ty to masz wybraźnię:evil_lol:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzieki , juz napisałam do nich. Chcą w Olsztynie szczeniorkę jorkowatą. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga kociaki jak najbardziej bysmy przywiozły, tylko jakiegoś transportu poszukamy. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Na tej ostatniej fotce, nawet niebieskie oko jakoś wygląda bardziej "ludzko":). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Erko, to podaj mi lepiej link i adres wysylki na pw, to kupié i zaplacé kartá :)[/QUOTE] Emilio, piszesz o karmie dla tych ślepaczków? Jeżeli link do karmy, to sama nie wiem jaką. Jakąs drobną, bo one juz zęby nie takie, jak dawałyśmy to wolały mokre z puszki. A moze też dla kociaków troche. Znajoma dowiedziała sie od kogos , kto mieszka w pobliżu, że ten pijak bije te ślepaczki, dlatego tak się bały ręki wyciągniętej:diabloti:. Najlepiej by było je stamtąd zabrać , ale gdzie??? -
Prosimy o nowe fotki Bartunia!
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savanko, Rózia, Misiu, Fuga :), a jak masz jeszcze wenę, to zaraz wstawię dwa kotki 4 mies., które bardzo potrzebuja domu, bo siedzą juz miesiąc zamknięte w malutkiej piwnicy. -
Lila - znaleziona mikrosunia ma dom!!! :) ♥
erka replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
A może ponowić ogłoszenia suni,żeby mieć jakąs możliwość wyboru w razie czego.