erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niestety z kociakami to u nas jest problem. Nie mamy dla nich dt, ale może ktoś ŚTOZ zna osoby zajmujące się kotami. Ale przeceiż w Szydłowcu tez jest grupa dogomaniaków, może ktos pomoże. Dzisiaj niespodziewanie do domu poszła Fanta:). Do domu w Mójczy, w sąsiedztwie Anki, tej, która uratowała ją z cmentarza. Fanta bedzie miała koleżankę, bardzo miłą, małą sunieczkę. Chciałyśmy tam dać Lolę, nawet zawiozłysmy ją z Kajtulem,żeby może choc kilka dni z nim tam pobyła i nie chciała uciekać. Ale nic z tego nie wyszło, bo pani nie za bardzo chciała sie zgodzic na Kajtula, który obsikiwał krzewy. No i Lola z Kajtulem wróciły do mag.dowego SPA, a zawiozłysmy tam Fantę. Dla Rudej niby szykował sie dom, ale nic z tego nie wyszło, trzeba ogłaszac ją dalej. -
Nie, nie, jak ona ma to chyba sie podzieli na wątku:cool1:.
-
Sunia z Nałęczowa wstawiona przez Anulę bardzo potrzebuje dt , konieczna jest operacja zerwanego więzadła i nie ma jej gdzie przechowac po zabiegu.
-
Czy nikt z miłośników PON-ów nie może pomóc tej suni??? To jest jej watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228729-Cudna-bezdomna-PON-ka-z-Nałęczowa-pilnie-potrzebny-DT-!!![/URL] Sunia wymaga operacji , ma zerwane więzadło, nie ma gdzie jej przechować po operacji!
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Mimo masowania łapki przez mag.dę, jest nadal opuchnięta pod tym opatrunkiem i chyba trzeba będzie znowu jechać do weta. -
Jeszcze fotek od Inci nie dostałam:p.
-
No to trzeba porozsyłać wątek, prosic o pomoc. Jacyś miłośnicy PON-ów są na dogo?
-
Można na mnie ogłaszać Kropka:). Ang, co tam z TZ-em:cool1:.
-
A nie ma u was jakichs płatnych dt, czy hotelików?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weimaromaniaczka']Dziewczyny nie,żebym się czepiała ale toż trza być kaprawym na choć jedno oko żeby zrobić ze szczoniorki Gończego.Choć,żeby czarna była to może jeszcze..... ale ona nic nie ma z Gończego.[/QUOTE] No nareszcie ktoś powiedział prawdę o takich praktykach.:evil_lol: Weima, one uprawiają taką radosną twórczość w podrasowianiu kundli świętokrzyskich, bo to ja odbieram telefony i potem muszę rżnąc głupa i gęsto sie tłumaczyć, że to koleżankę fantazja poniosła:diabloti:. Inciu, piękne fotki , Pola choć nie gończy i pewnie też nie posokowiec, ale cudna:). Ang, co do kocurka, to może ktos , kto jest zarejestrowany na miau mógłby tam prosic o pomoc dla niego. U nas też jest tragedia z kotami, właśnie prosiłam mag.dę , czy by nie przyjęła chociaż jednego z trzech malutkich kociaków, które sa na ulicy. -
Na szczęście od jutra ma być koniec tych upałów, ale straszą ,że jeszcze wrócą. Moje psiaki też niechętnie wychodzą, nie chcą jeść, ale w domu też gorąco. Nie mam wiatraka, schładzam je spryskiwaczem:diabloti:.
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Divia-gg, prosze uzupełnij w rozliczeniu 95 zł za tą ostania wizytę u weta i badania oraz 68,70 zł za leki, paragon wstawiała mag.da. Bardzo prosimy o pomoc finansową, bo Agata czekają jeszcze kolejne wizyty u weta, a juz jest tak bardzo zadłużony:(. -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
AgaG, będziemy z Tobą myślami :lol:. Dobrze,że te upały już się skończą. -
Elzo, czy ta pani ze Śląska, która była zainteresowana Nelli, kontaktowała się z Tobą?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Węgielkowa, savahna,wielkie dzięki, że pojechałyście po szczeniorkę:loveu::loveu:! Wegielkowej nawet wybaczę wszystkie kłamstwa:diabloti:, bo nie wydałam nakazu, tylko grzecznie poprosiłam:cool3:. Nie znalazła suńki w lesie moja koleżanka, tylko jakaś kobieta, która była tam na spacerze ze swoim psem, wzięła ją , ale potem chciała wystawic przed blok,że może ktos się zlituje, zawiadomiła mnie kobieta, która dokarmia bezdomniaki w Nowinach. Co do gończego, tez mam watpliwości duże:cool1:. Dziewczny pojechały od razy z Polą do weta, gdzie została odpchlona i odrobaczona. No i oczywiście wielka buźka dla Inci, ktora zgodziła się małą przechować, bo bez tego nic byśmy nie zrobiły:buzi::Rose:. Cudne nasze śląskie tymczasiki:). -
O, nareszcie jesteście:lol:. Dzięki Roszpunko za fotki:). Jak myslisz, on mógłby iśc do bloku, czy raczej szukac domku z ogródkiem?
-
Dzięki justysiek:). Jutro musze zadzwonić do Roszpunki, bo coś nie daje znaku życia:cool3:.
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ale chyba trzeba teraz oczko flamasterkiem na zielono zrobić:eviltong:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna dzisiaj zawiozła do domu w Krakowie swoją podopieczną, kicię-Abi:). Beatko bardzo dziękuję za wszystko:loveu::loveu:!. Podziękuj też swojemu TZ-owi za to,że zgodził sie pojechać:). Savahna, jak zawsze miała sto wątpliwości, ale się podobno rozwiały, jak dostarczyła kicię młodemu, bardzo sympatycznemu panu:). Coś nie możemy wyjść z kocich tematów, choc to przecie nie miau:cool3:. Dzisiaj został wykastrowany Dżes, kocurek agniesi i po zabiegu pojechał do mag.dy. Niestety jamniczka agniesi bardzo go prześladowała, nie mógł u niej dłużej zostać . Zadzwoniła tez do mnie pani, która adoptowała naszą Kokę, że dzisiaj była z nią na spacerze w parku i była świadkiem, jak kobieta przyniosła w torbie malutkiego kociaka i zostawiła go tam. Pani go wzięła na razie do domu, ale b.prosi o pomoc w adopcji. Jutro ma przysłac fotki. Koka podobno strasznie rozrabia, robi sie z niej mała terrorystka, rządzi w domu:). -
Cudna Lizunia. Nie ma jakiegos domku na widoku? Kociaki też prześlicznej urody, pewnie szybko znajda domy. Korespondentka, wątki p.Teresy znajdziesz wchodząc w jej profil i posty.
-
Ale może jakis płatny dt się znajdzie, to bedziemy zbierać kasę.