erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, wstrzymaj się na razie. Przed chwilą zadzwoniła pani , którą poleciła Incia , mam jej wysłać fotki Poli i Astry. Zobaczymy , którą wybierze:). -
Skoro pani z Lęborka jest zainteresowana sunią, to jeżeli pozytywnie przeszłaby wizytę pa, to może mogłaby wziąc sunię od razu po operacji, żeby nie wozic jej w tą i z powrotem.
-
Siakach wielkie dzięki :loveu:! Nereszcie jakies konkretne działanie. Może chociaż w transporcie ktoś z tamtych okolic pomoże. Jak znacie lubelskich dogomaniaków, to porozsyłajcie im wątek, ja nawet nie wiem, kto jest z Lublina w miarę aktywny.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lecznica na Wrzosowej z pewnością zrobi. Niektórzy weci rzeczywiście odmawiają, trzeba im wtedy zaproponować,żeby zaopiekowali sie sunią z maluchami, a potem całej gromadzie znaleźli domy. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Trochę muszę pojęczeć, bo jakiś kompetny zastój w adopcjach. Zero telefonów o nasze psiaki. Nie liczę dyżurnych telefonów o Maksia i Nero , ratlerek i Koki:diabloti:. -
Jesli chodzi o relacje z kotami, to Fazi jest jeszcze na tyle młody,że może się z nimi zaprzyjaźnić:). Tak, jak ten kotek , który nie tylko sobie radzi z o wiele większym psiakiem, ale żyją w wielkiej przyjaźni:). [URL]http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_pies_honey_i_kot_lemon_-_ich_wspolne_magiczne_chwile_video.html[/URL]
-
[quote name='ElzaMilicz'][B]savanah[/B], nie wiem co ci się wydaje... ale bardzo cię proszę, po dobroci :diabloti:, - nie wstawiaj tu tej beznadziejnej ikonki. Jeden głupowaty babochłop mieniący się wielbicielem berneńczyków nadużywał jej niegdyś, Tak ? Serdecznie dziekuję, oczywiście w imieniu bezdomnych psów ras szwajcarskich. :p :loveu:[/QUOTE] [B]Savahna, [/B]nie[B] savanah, [/B]pewnie tak samo nieświadoma, jak i ja. Nie wstawię żadnej ikonki, bo być może zakazana na tym wątku. Nie wiem nawet, czy pisać coś można, ale życzę Nelli najlepszego domku na świecie.
-
Czy nie ma nikogo w lubelskim , kto by przechował sunię??? Są tu wogóle jacyś dogomaniacy z Lublina? Karolcia oferowała płatny dt, ale nie napisała jaki koszt.
-
Musicie mieć świadomośc,że w na terenie obok schroniska nikt tymi psami sie nie zajmuje. Wiem doskonale , bo gdy pracowałam blisko, chodziłam tam codziennie karmic psiaki, które tam sie przewijały. Stamtąd pochodzi Oskarek i wiele psów satmtąd zabrałam. Może rzuca jakąs kromke chleba, jak sobie ktoś przypomni, ale to wszystko. To za mało dla suni ze szczeniakami. W sobote i niedzielę nie ma tam nikogo. W dodatku to jest bardzo niebezpieczne miejsce dla szczeniaków, bo tam cały dzień jeżdżą samochody ciężarowe. Zdarzało sie ,że rozjeżdżali psy, kiedyś przejechali leżącej suni po głowie. Dlaczego ta sunia ze szczeniakami nie jest w schronisku???
-
No nie wiem, czy taki domek jak u Pani Teresy się kiedykolwiek znajdzie:razz:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Do miry145 musimy sie wybrać na sesję fotograficzną, bo dzwoniła tez do mnie majqa z prośbą o obfocenie psiaka, którego mają u Miry w hoteliku. Ewelinka_m obiecała, że się tam wybierzemy:). Ewelinka_m robiła tez fotki tej malutkiej z Mostów, to pewnie wstawi. Szkoda,że nie udało sie jej złapac, bo akurat tek deszczowo i chłodno, ale przeceiż ona spędziła tam podobno zimę i jakos przezyła. Ale i tak trzeba sie spieszyć, bo miała cieczkę ponad miesiąc temu i jest na bank zaciążona. -
Agastra, co z sunią?
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/2921kxi.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/3582uz7.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/wu1jyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ehnbxg.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2zpnq8l.jpg[/IMG]
-
Jeszcze kilka fotek malucha, jak na razie nikt o niego nie pyta:(. [IMG]http://i50.tinypic.com/kej63d.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/eok06.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/213ou0x.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2h7dr4l.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/i6i59g.jpg[/IMG]
-
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Tak często bywa,że psiaki, które długo czekają na dom, trafiają w końcu do tego jedynego ,wymarzonego:). -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
A ja znowu apeluję o wsparcie finansowe dla Agatka. U psiurka bez zmian , pojutrze zmiana opatrunku. -
Czyżby coś się kroiło dla malutkiej?:razz:
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Przelałam Jaadze 200 zł na dt Oskarka. Jaaga jeszcze kupi mu leki, bo już się skończyły i wtedy uzupełnię rozliczenie w pierwszym poście. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niestety , mała suczynka z Mostów po Sedalinie , przegoniła Linssi, ewelinkę_m i mnie 3 godz.po lesie i polach i zniknęła nam z oczu. Pewnie wyśpi sie teraz gdzies w krzakach.Trzeba będzie spróbowac jeszcze raz, prosiłysmy tez ludzi, na podwórko których wchodzi do ich psa,zeby zamkneli ja gdzies , jak się da i zadzwonili. A mira145 zabrała dzisiaj do siebie jamnisiowatą Rudą z Kaczyna. Sunia miała nieszczęście trafić na znaną nam plebanię w Kaczynie, co oczywiście przeszkadzało i klecha zawiadomił gminę. Bałyśmy sie ,że bedzie chciał załatwic sunie w inny sposób i trzeba było ją natychmiast zabrać stamtąd. Dobrze,że mira 145 się zgodziła, bo nie było juz co zrobic z sunią. Dzięki mira145:):). Ruda podobno juz wpakowała sie u miry na kanapę:). -
Ang, co tam u Kropka? A TZ dobrze się czuje?
-
Też zapytam, czy cos wiadomo o suni?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dżes juz po kastracji. Kuba, jak najbardziej stróżujący, ale żeby jakis kontakt z ludziem tez miał, a nie tylko do kojca. Malagos, to u was prawie , jak w świętokrzyskim już. Jedziemy zaraz szukac i łapać malutką zaciązoną suczkę w Mostach. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Czy sądzisz, że Pola będzie ważyła więcej niż 4kg?:scared:[/QUOTE] Węgielkowa, gończy polski zwykle waży ponad 4 kg:cool3:.