erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To dobrze,że wyszykowane, bo pewnie sesja fotograficzna ich nie minie:). Fajnie,że Mikus juz w domku:). Czyli w niedzielę pójdzie do domku ostatnia niejorka:). Bardzo dziękujemy Roszpunce za opiekę nad maluszkami:loveu:. Ich mamusia , Sonia, niedawno była szczepiona, czyli jeszcze troche musimy poczekac do sterylki. A jutro jedzie do domu w Piekarach Śl. Nuka:). Bardzo dziękujemy savahnie i Justysiek za tymczasowanie sunieczki:loveu:. A Ani102 dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu transportu Nuki na Śląsk:loveu:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Erko a co z tą pekinką ? Wiadomo coś ?[/QUOTE] Rudziu, niby pekinka z dzieciaczkiem już dawno u miry145 w hoteliku :). Zadowolona i szczęśliwa, nadrabia zaległości w bieganiu, bo przecież z tego łańcucha nie była spuszczana. Nawet niesprawna łapka jej w tym nie przeszkadza. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Odrobaczyli ją? Moge wysłac fotki chętnym na szczeniaka. Chyba będzie mała docelowo, tak? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Popyt zagraniczny jest bardzo mglisty , więc tak, jakby go nie było;). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zaczekamy w takim razie do poniedziałku. Dzisiaj do domu w Ostrowcu pojechał kotek Dżes:). Są też chętni na Mikusia z Kielc, Roszpunka ma tylko sprawdzić dom. Przydały by się lepsze fotki Meli, bo dzwonia ludzie o szczeniaki. Gorzej z dużymi psami, na nie nie ma popytu niestety.:shake: -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dotarło zaległe 15 zł z bazarku od Inci, dziękujemy :). Divia_gg , dolicz prosze do rozliczenia. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Przypominam,że potrzebny transport dla Nuki na Śląsk i kociaka od ang do Krakowa. [/B]Dzisiaj pojechały do domów dwa niejorki od Jaagi:). Mamusia strasznie rozpacza. Wczoraj szczeniaki i mama zostały zaszczepione. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ciężko mu było zrobić fotki, bo wiercipięta okrutny. [IMG]http://i46.tinypic.com/2poqxjc.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/15xp9qu.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2h6xbn6.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/1znsgp1.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to jeszcze kilka fotek szczeniaczka z Malikowa. Też proszę imię wymyslić:). [IMG]http://i50.tinypic.com/vw551.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/142zn0z.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2agj9zq.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/sfe6pl.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/149rtic.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Linssi, to mam nadzieję, że wrócisz na poniedziałek :razz:. Wstawiam fotki od miry145 mix pekinki, Fiony ze szczeniorką, która na razie bezimienna. Teraz to zupełnie inne psiaki, sunia była niesamowicie smutna na tym łańcuchu, a teraz uśmiechnięta, szczęśliwa:). [IMG]http://i45.tinypic.com/2n81k45.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fpb8g.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1f7eaf.jpg[/IMG] Martwi mnie tylko ta łapka Fiony. Nie wiem, czy to zwichniecie , jak powiedział wet, bo podobno juz długo ma łapkę niesprawną, tak chyba mówiła ta "właścicielka". [IMG]http://i46.tinypic.com/dm3edc.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2v2tft5.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2cogav4.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kanis w domu!:multi: Rano sprawdziłyśmy z wegielkową dom w Oblęgorku, a teraz zawiozłysmy psiaka. Kanis będzie miał młodego pana, który chciał mieć psa przyjaciela. W nowym miejscu nawet nie był bardzo wystraszony, bo jego uwage zajęła sunia jamnikowata, która jest u gospodarzy na wakacjach. Po drodze odrobaczyłyśmy i odpchliły tego szczeniorka, którego fotki wegielkowa wstawiła. Psiak został przerzucony na podwórko przez płot do dziewczyny, która nie może go zostawić, bo juz ma sunię ze szczeniakiem. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Sorry za offa Erko, wegielkowa kazała mi się zapytać Ciebie, czy rozkręcasz nowy biznes? [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6905/p1020448ym.jpg[/IMG][/QUOTE] No nie , dogomaniacy , to gorzej niz CBA , nic się przed nimi nie ukryje:mad:. W końcu zostałam zdemaskowana:diabloti: . -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P']I jeszcze bridż na Kielce [URL]http://swietokrzyskie.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-BRIDGES-duzy-spokojny-pies-mieszaniec-mix-ADOPCJA-W0QQAdIdZ406663429[/URL] [U][B]Agat,Kuba,Misio,Kanis,Bridż i Nieyorki mają na Kielce[/B][/U] nowe ogłoszenia. Jutro zacznę im robić może na Kraków ?[/QUOTE] Agatko, dobrze ,że masz jeszcze jakies kończyny do połamania, bo bardzo płodna w ogłoszenia jesteś wtedy:eviltong:. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
To chyba ja zapomniałam napisać na tym wątku , ale wkrótce robię rozliczenia wszystkich psiaków, więc Agat tez by był uzupełniony. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Frytek2 dobrze by się komponował z kartoflanką, prawda jaanka:razz:. Dom dla niejorka z Kielc zrezygnował, więc dalej szukamy dla Mikusia. Są pytania o Kanisa, jutro bedziemy sprawdzac jeden dom pod Kielcami. Kotka Dżesa zawozimy w czwartek do Ostrowca Św., a dla kicia od ang jest dom w Krakowie. Szukamy transportu dla niego. Pani z Piekar Śl. nie potwierdziła adopcji Nuki, nie moge się do niej dodzwonić, zobaczymy jutro. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Przelałam do Jaagi 200 zł z a dt Oskara w sierpniu. Oskar na jeszcze większym minusie:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jest juz domek dla ostatniego niejorka, w Kielcach:). Dzisiaj do hoteliku miry145 przywiozłyśmy mix pekinkę z łańcucha ze szczeniorką:). Jutro Mira zabierze je do weta na szczepienie i zobaczy , co z tą łapką suni. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Agatko, w zasadzie już został tylko Mikuś. Dzisiaj w końcu były jakies sensowne telefony. George i Różyczka od Jaagi już chyba zamówione. Jest tez pani Krakowa chętna na Pusię , ale jest na wakacjach nad Chańczą i zabrałaby ją pod koniec tyg. Jest też domek dla kota Dżesa, szukamy transportu do Ostrowca Św. Natomiast nie ma żadnego telefonu o duże samce. Agatko, czy mogabyś Kubę powtórzyć, czy miał niedawno robione? Nawet o Kanisa nikt jeszcze nie zapytał, a przeceiz ON-kowate zawsze miały powodzenie. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P']AGAT vel [SIZE=2]Jack Nicholson na Kielce pakiet [URL]http://tablica.pl/oferta/agat-niezwyklej-urody-pies-dla-aktywnych-adopcja-ID1rLkZ.html[/URL] może gdzieś niedaleko mnie znajdzie domek [/SIZE]:roll:[/QUOTE] Agata P , zajrzałam z niepokojem w treść ogłoszenia, czy przypadkiem nie ma tam tego trafnego porównania :eviltong:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak muufinka, Twoja wpłata 100 zł na Bridża juz dotarła, bardzo dziękujemy:loveu:. Wczoraj do domu w Zabrzu pojechała Rózia, sympatyczni państwo przyjechali po nią :). Rózia juz zapoznała sie z domem i ogródkiem, wszystko jest ok, ewelinka_m wstawi potem fotkę. Jest również dom dla Nuki w Piekarach Śl., szukamy transportu. Dla pozostałych psiaków nic sie nie szykuje, tak,że wszystkie potrzebują ogłoszeń. A co zupełnie niezrozumiałe, niejorki dalej bez domów! Albo beznadziejne telefony, a jak były jakieś dwa przyzwoite, to zrezygnowały, bo bliżej znalazły psa. A swoja drogą, jak można zawadzić sie o łóżko tak skutecznie:evil_lol:. Agatko, to chyba Cie uziemiło, żebys miała więcej czasu na ogłaszanie:eviltong:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Malagos, ta pierwsza sunia do Astry nie podobna za bardzo, a w schronisku w Szczytnie jest taka Pchełka, ale przeczytałam,że ma zmiany na skórze, no i czy ktoś stamtąd by zawiózł do Warszawy ewentualnie? Mogę dac komus tel tej pani. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jest czarna kociczka ok. roczna. To link do jej ogłoszenia. Rok temu wyadoptowałysmy dwie małe czarne kociczki, siostrzyczki. Żyły w zgodzie do zeszłego tygodnia, nagle zaczęły walczyć ze sobą, nic nie pomogła wizyta behewiorysty. Trudno jego zalecenia izolacji kocic wprowadzić w życie, bo mieszkanko małe. Państwo bardzo proszą o pomoc w szukaniu domu dla jednej z nich. [URL]http://tablica.pl/oferta/moze-juz-jutro-roczna-przepiekna-czarna-kotka-cie-oczaruje-i-uszczesliwi-ID1rBWX.html[/URL] Malagos, nie masz w dt jakiejś suni w typie Nocki? Bo jest pani z Wa-wy chetna na naszą Astrę, która już dawno w domu, a ona była w takim typie Nockowym. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ancyk, sa jeszcze takie dwa kocurki ok. 4 mies., czarne, ale przetykane taką srebrną nitką. [IMG]http://i45.tinypic.com/eia8u9.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2cshst1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/29wppbl.jpg[/IMG] -
To musicie wypad powtórzyć, bo od dzisiaj ma być znowu ładnie:). Tylko,że z kolei burzowo, a teraz przez te zawirowania pogodowe, to strach byc w jakimś domku letniskowym w burzę.