Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. No coś podobnego!:roflt: A mówiłam,że jeszcze może okazać się aniołkiem ;)
  2. Prosimy o wsparcie, pieniążki na hotel potrzebne! :modla:
  3. Piękna, a jakie mądre oczy, pełne smutku:-(
  4. To trzymamy kciuki za Nortonka!
  5. AgaG, sorry,że uszczęśliwiłam Cię taką sunią :evil_lol: ale ostatnio miałaś do czynienia tylko z przemiłymi czarnymi "facetami", więc to tak dla równowagi.:cool3: Ale tak serio, to myślę, że nie należy wykluczać miejsca dla Leśnej w budzie, znam również szczęśliwe psy mieszkające w budzie, a przy 4 cm warstewce tłuszczu z pewnością nie marzłaby w zimie. Ale wiem, że trzeba jej dać jeszcze trochę czasu, bo na razie to tylko same stresujące sytuacje ją spotykają. Może jak sie juz uspokoi okaże się aniołkiem?:razz: Jogi, czy jeszcze jest trochę czasu , jeżeli chodzi o to miejsce w sadzie, czy ludziom sie bardzo spieszy. Sunia starachowicka będzie teraz sterylizowana.
  6. Mag.do, "życzliwych" juz teraz nie brakuje, dlatego on zrobił sie nieufny, bo oczywiście go przeganiają.
  7. Tak cudownie jest oglądać szczęśliwą Sarunię!:bigcool:
  8. Podnoszę sunieczkę, bo ten domek to nic pewnego.Więc nie zapominajcie o niej! .
  9. [SIZE=3]To super wieści! Dzięki AgaG.:lol: [/SIZE]
  10. Na szczęście zostawili mu budę i jakaś pani troche go dokarmia, ale tylko tyle...
  11. Czyżby los się uśmiechnął do Pyni? Napiszcie coś!
  12. [SIZE=3][COLOR=red]Jeszcze raz słowa uznania dla AgiG, za jej poświęcenie i wielkie serce dla zwierzaków :Rose: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Podziękuj też Agnieszko dr Słowińskiemu, jego postawa rzeczywiście nie jest powszechna w środowisku wet. , cos o tym wiem.[/COLOR] A może jakiś "dyplom" od dogomaniaków warto by było mu zafundować?[COLOR=black][/COLOR] Decyzję o tym jaki domek będzie najlepszy dla Leśnej zostawiam dziewczynom z Krakowa. One będą miały okazję poznać ją bliżej i coś postanowić. Jogi, wiem,że w Starachowicach jest sunia mieszaniec ON-ka bezdomna. Maja szuka dla niej miejsca, za kilka dni ma być sterylizowana. Może ona? Bo w Starachowicach też jest tragedia z psiakami.
  13. Tak bardzo się cieszę z uratowania Sary, ale jak pomyślę ile jeszcze takich mądrych psów jest w rękach takich oprawców, jak jej poprzedni właściciel, to:mad: :angryy: . Całuski dla Saruni.:calus:
  14. Proszę, pomóżcie gamoń złapać tą śliczną sunieczkę! Bo znowu coś jej się stanie na tej działce i będzie coraz bardziej dziczeć. Też miałyśmy w Kielcach taką sunię, koczowała na cmentarzu dosyć długo, wydawała się zupełnie dzika, podchodziła tylko trochę do jednej osoby, która ja karmiła. Było kilka nieudanych prób złapania jej, aż w końcu się udało. W ciągu kilku dni stała się przemiłym kanapowcem, spragnionym pieszczot. Takie finału życzę tej sunieczce, a wam powodzenia w łapaniu jej.
  15. No właśnie, nowych psiaków przybywa, a Nortonek odszedł w zapomnienie.:-( Cały czas czeka na swojego pana. Piękny, młody pies, całe życie poniewierany, teraz najpiękniejsze chwile przeżywa w hotelu pod opieką mar.gajko, ale to nie to co swój domek.:shake: Norton już tak długo w hotelu, a jego pobyt przecież tam kosztuje. Prosimy o pomoc w szukaniu domu i wsparcie finansowe.:modla:
  16. To dopiero niespodzianka:cool3: Byłyśmy przekonane, że ona jest w ciąży ! To tym bardziej dziwne, bo jeżeli ktoś ją tak"dobrze' karmił, to dlaczego ją wyrzucił w lesie? A może była tuczona w innym celu?:???: Dochodziły nas kiedyś wieści, że w pobliskiej miejscowości ktoś robi psi smalec.:angryy: Wszystko jedno , sunia potrzebuje teraz dojść do siebie. A my potrzebujemy pomocy finansowej. Trzeba jak najszybciej zwrócić AdzeG za usypianie suni, sterylkę, no i pobyt w hotelu. Prosimy bardzo o wpłaty na AFN z dopiskiem Leśna ON-ka
  17. Z pewnością to nic strasznego, nie z takich opresji Sarunia wychodziła. A teraz kiedy ma tak cudowny domek, musi byc zdrowa!:lol:
  18. A czy nikt z warszawskich dogomaniaków nie mógłby pomóc gamoń w złapaniu tej suni? Czy nie ma tam kogoś z doświadzczeniem w takich sytuacjach?
  19. Zima zbliża się nieuchronnie, nie pozwólmy Pyni, kanapowej suczce, spędzic jej w tak strasznym miejscu!
  20. Trzymamy kciuki za oba psiaki- Leśną i Bungo, oby wszystko zakończyło sie pomyślnie. [COLOR=seagreen]A wszystkich prosimy bardzo o wsparcie finansowe dla nich na AFN.[/COLOR]
  21. No cóż, wiem, że to straszne, ale chyba trzeba mysleć o uśpieniu całości miotu. Nie będzie nas stać na utrzymanie jej tak długo w hotelu, chyba że znajdzie sie ktoś , kto ją weźmie z maluchem.
  22. To ja dziękuję AdzeG i Wellington za to, że uratowały sunię:modla: :modla: :modla: Bez ich pomocy nie miałaby szans. Jakiś........ wyrzucił ją w lesie z samochodu i przez kilka dni , bez jedzenia i picia, czekała w tym samym miejscu na tego........ To,że udało się nam ją zapakować do samochodu, to naprawdę cud. Ja już traciłam nadzieję. A nie mogłysmy liczyc na żadną pomoc, nawet na łapaczy ze schronu, bo to juz nie była gmina Kielce i oni juz tam nie działają. A teraz prośba do mar.gajko, znanej z oswajania dzikich suń :razz: o zajęcie się Leśną. Jam mam nadzieję, że ta agresja jest spowodowana tą trudną sytuacją w jakiej Leśna sie znalazła i szybko jej to minie. [SIZE=3][COLOR=red]A do wszystkich wielka prośba o wsparcie finansowe !!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Potrzebne będą środki na opłacenie hotelu i sterylkę. Jeżeli ktos może, to bardzo proszę o umieszczenie jej w AFN.[/COLOR]
  23. W świętokrzyskie i na wieś, zupełnie mi sie to nie podoba. Przecież Pepik nadaje sie tylko na kanapę. W dodatku te dzieci i duzy pies, który nie wiadomo jak go przyjmie.:shake:
  24. Aha, założycielka wątku wyjechała i nie ma dostepu do netu, jak wróci, to zmieni tytuł.
×
×
  • Create New...