erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Po prostu krótkodystansowiec....:cool3:
-
Takie piękne smutne oczy i mądre spojrzenie......:placz:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Dzięki Chrupek za odzew.:loveu: Trzymam kciuki, bo sprawa nie jest łatwa. -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Od ponad pół roku podnoszę sunieczkę do góry w nadzieji, że w końcu ktos z warszawiaków jej pomoże. Niestety bez żadnego efektu. :shake: Sunia wymaga leczenie, z pewnością nastepnej zimy na tych działkach juz nie przeżyje. I czy wtedy będzie ją opłakiwało tyle osób co Ozzie'go? -
Czy ktoś z nią pracuje? Może , jeżeli nie znajdzie sie domek docelowy , mozna by skorzystać z oferty zuziM? Zawsze to o wiele lepiej niz w schronisku.
-
Nasza kielecka ON-ka od sadysty wyleguje się teraz u Radka w łóżku :razz: Mam nadzieję, że Gerdzie też tak się poszczęści . Radku, nie masz jakiegoś brata?:cool3:
-
Pixie , staramy sie robić co możemy , na ile mamy mozliwości i czasu. Pomaga nam sporo osób, Mefimej z Torunia w ogłoszeniach w necie, przygotowaniu plakatów,dziewczyny z Krakowa, które już sporo psów od nas zabrały. No i nam przybyły nam na miejscu młode, gorliwe wolontariuszki :Misieek2003, saga_86 i Małgosia od Szurki/ zapomniałam nicka/. Może teraz będzie łatwiej. Niestety społeczeństwo u nas cosik oporne i mało wrażliwe.:mad: Np. na artykuł w Wyborczej ze zdjęciami naszych psiaków do adopcji , odzew był taki: dwa telefony! I to osób, które jeszcze chciały nam dołożyć psiaki .:evil_lol:
-
Czekamy na fotki Saruni. :lol:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=red][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Co z sunieczką?[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][/COLOR] Mam nadzieję,że sunia już uratowana, przecież tylu warszawskich dogomaniaków nie pozwoliło by jej zginąć. [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] -
Mar.gajko, dziękuję Tobie , Luizie i wszystkim, którzy zajmują się Nortonkiem. :calus: :calus: :calus: To dzięki Wam jest teraz taki piękny i szczęśliwy. Pamietam , jak zabierałyśmy go z andzią69 z tej hurtowni, przerażonego, chudego, z chorą skórą, ranami na ciele. A teraz, to zupełnie inny pies!:loveu: Szukamy domku z ogrodem dla piękniocha!
-
A zeby nie było zbyt sielankowo, to dzisiaj dowiedziałam się, że ten sadysta, były właściciel Sary, kupił sobie nową sunię ON-ka.:mad: :angryy:
-
Widzisz andziu69, nasz wysiłek w ratowaniu Saruni nie poszedł na marne było warto!!! :lol: Sara w łóżku, a nie przymarzająca pod wrakiem samochodu, dla takich momentów warto to robić! :loveu:
-
Zwróciliśmy mu życie, czekamy, aż ktoś da mu szczęście
erka replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
To ja też się pochwalę, że moje dwie suki są jeszcze lepsze w grzybobraniu, bo pomogły mi znaleźć 50 prawdziwków, w tym jednego o średnicy 20 cm, co stanowi mój rekord życiowy! :sweetCyb: Czyli Hektorek musi jeszcze potrenować:razz: -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
No i co z sunią? -
No chyba rzeczywiście nadpobudliwy dzieciak nie nadaje się do suni, która potrzebuje w spokoju dojść do siebie. Nasza kielecka Sarunia, też ON-ka od sadysty znalazła swój nowy cudowny dom. Życzę takiego samego tej sunieczce. Urzekła mnie swoim spojrzeniem,cudna, widać ,że bardzo mądra sunia.
-
Tylko Borys ma ok.3 mies., a nie 5 , jak napisałam.
-
O jej , nikt nie dzwonił na takiego pieknego psiura?:stupid: