Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Po prostu krótkodystansowiec....:cool3:
  2. Takie piękne smutne oczy i mądre spojrzenie......:placz:
  3. Dzięki Chrupek za odzew.:loveu: Trzymam kciuki, bo sprawa nie jest łatwa.
  4. Od ponad pół roku podnoszę sunieczkę do góry w nadzieji, że w końcu ktos z warszawiaków jej pomoże. Niestety bez żadnego efektu. :shake: Sunia wymaga leczenie, z pewnością nastepnej zimy na tych działkach juz nie przeżyje. I czy wtedy będzie ją opłakiwało tyle osób co Ozzie'go?
  5. Czy ktoś z nią pracuje? Może , jeżeli nie znajdzie sie domek docelowy , mozna by skorzystać z oferty zuziM? Zawsze to o wiele lepiej niz w schronisku.
  6. No nie, to ten bidulek naprawdę nie ma szczęścia. Ale jak takie info będą ze schronu, to on nigdy domu nie znajdzie.:angryy:
  7. Nasza kielecka ON-ka od sadysty wyleguje się teraz u Radka w łóżku :razz: Mam nadzieję, że Gerdzie też tak się poszczęści . Radku, nie masz jakiegoś brata?:cool3:
  8. Pixie , staramy sie robić co możemy , na ile mamy mozliwości i czasu. Pomaga nam sporo osób, Mefimej z Torunia w ogłoszeniach w necie, przygotowaniu plakatów,dziewczyny z Krakowa, które już sporo psów od nas zabrały. No i nam przybyły nam na miejscu młode, gorliwe wolontariuszki :Misieek2003, saga_86 i Małgosia od Szurki/ zapomniałam nicka/. Może teraz będzie łatwiej. Niestety społeczeństwo u nas cosik oporne i mało wrażliwe.:mad: Np. na artykuł w Wyborczej ze zdjęciami naszych psiaków do adopcji , odzew był taki: dwa telefony! I to osób, które jeszcze chciały nam dołożyć psiaki .:evil_lol:
  9. Czekamy na fotki Saruni. :lol:
  10. No właśnie GreenEvil , nasza panienka chyba się tam nie nadaje , bo oni szukają raczej łagodnego psa.
  11. A może ktoś wie o jakimś miejscu w firmie do stróżowania, gdzie byłaby na dzień w kojcu, a wieczorem spuszczana. No i obsługiwana przez facetów.
  12. [SIZE=5][COLOR=red][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Co z sunieczką?[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][/COLOR] Mam nadzieję,że sunia już uratowana, przecież tylu warszawskich dogomaniaków nie pozwoliło by jej zginąć. [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
  13. Mar.gajko, dziękuję Tobie , Luizie i wszystkim, którzy zajmują się Nortonkiem. :calus: :calus: :calus: To dzięki Wam jest teraz taki piękny i szczęśliwy. Pamietam , jak zabierałyśmy go z andzią69 z tej hurtowni, przerażonego, chudego, z chorą skórą, ranami na ciele. A teraz, to zupełnie inny pies!:loveu: Szukamy domku z ogrodem dla piękniocha!
  14. A zeby nie było zbyt sielankowo, to dzisiaj dowiedziałam się, że ten sadysta, były właściciel Sary, kupił sobie nową sunię ON-ka.:mad: :angryy:
  15. Widzisz andziu69, nasz wysiłek w ratowaniu Saruni nie poszedł na marne było warto!!! :lol: Sara w łóżku, a nie przymarzająca pod wrakiem samochodu, dla takich momentów warto to robić! :loveu:
  16. To ja też się pochwalę, że moje dwie suki są jeszcze lepsze w grzybobraniu, bo pomogły mi znaleźć 50 prawdziwków, w tym jednego o średnicy 20 cm, co stanowi mój rekord życiowy! :sweetCyb: Czyli Hektorek musi jeszcze potrenować:razz:
  17. Tak, on jest w potrzebie, ale chociaż ma budę. A mamy zgłoszenia o co najmniej 10 psach, które są na ulicy bez żadnego schronienia. Właśnie robiłam im zdjęcia i będziemy zakładać wątek.
  18. Nie przewidziałysmy zupełnie takiego zachowania Leśnej, na początku kładłysmy to na karb stresu, rzekomej ciąży... No cóż będziemy starać się znaleźć jakies miejsce...bez kobiet:diabloti:
  19. No chyba rzeczywiście nadpobudliwy dzieciak nie nadaje się do suni, która potrzebuje w spokoju dojść do siebie. Nasza kielecka Sarunia, też ON-ka od sadysty znalazła swój nowy cudowny dom. Życzę takiego samego tej sunieczce. Urzekła mnie swoim spojrzeniem,cudna, widać ,że bardzo mądra sunia.
  20. Tylko Borys ma ok.3 mies., a nie 5 , jak napisałam.
  21. O jej , nikt nie dzwonił na takiego pieknego psiura?:stupid:
×
×
  • Create New...