erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
PROSIMY O POMOC W OPŁACENIU HOTELU DLA NORTONA!!! :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: Nie możemy zostawić mar.gajko samej z tym problemem.
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Dzięki gamoń, bo już myślałam, że nikogo ta sunieczka nie obchodzi. -
Super wieści o Saruni. :multi: Chciałabym, żeby jej córeczka też trafiła do takiego domu. Na razie z transportem klapa. Mam transport do Warszawy, ale dalej do Gdańska niestety nie. Nie wiem co zrobić. Jak nie uda sie Sabci wysłać do Gdańska, będę zmuszona szukać dalej domu.:shake:
-
Wyłączony apetyt u takiego grubaska to świetna rzecz, więc się nie przejmuj.. Tak jak rozmawialiśmy z Radkiem na razie musi sunię trochę przekupić na początek dobrym jedzonkiem, ale później niestety ostra dieta. Dieta i długie spacery, których Sarze brakowało z pewnością pomoga jej nabrać linii.:cool3: Ale to dobrze, że ma takiego rodzaju problem, bo w styczniu tego roku była bliska śmierci z wycieńczenia i nie stała o własnych siłach na nogach.
-
Czyli szukamy tego właściwego człowieka.:sadCyber:
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Fantastycznie , że wszystko się ułożyło , chociaż od początku podejrzewałam, że tak będzie. :lol: Aga G i jej TZ nie zrażają się takimi trudnościami, zawsze próbują znależć optymalne wyjście z sytuacji a nie najprostsze. Po prostu kochają psy.....:iloveyou: -
Mag.da, trzeba zmienić tytuł wątku. Sara juz w nowym domu, a jej córeczka, Sabcia szuka transportu do Gdańska /dzisiaj wieczorem będę wiedziała, czy uda sie w końcu ten transport zorganizować/. Jestem szczęśliwa, że Sara po tylu miesiącach walki o nią, zmartwień i nerwów , nareszcie bezpieczna . Wielki kamień spadł mi z serca.:Cool!: Myślę,że Sarunia szybciutko zaadaptuje sie do nowych warunków, bo to bardzo inteligentna i mądra suka, tym bardziej, że Radek juz sie o to postara. Sara, która spędziła życie na łańcuchu doskonale chodzi na smyczy, jeździ bez problemu samochodem/ była w czasie drogi do Warszawy super grzeczna/, trochę tylko na razie boi sie windy. Mam nadzieję,że jej córeczce, ogromnej rozrabiace/ co odczuwam na własnej skórze/, też sie tak poszczęści.
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Kacha_wawa, oczywiście zgłoś to do SDZ, przecież teraz najważniejsze jest wydostanie stamtąd tej suni, a sprawa leczenia i to , gdzie to będzie to już później. Tutaj liczy się każdy dzień. Nie wiadomo czy sunia jeszcze żyje. -
Radku, a jaki termin by Ci odpowiadał?
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Która to kobieta twierdzi,że to jej sunia? Ta co ja dokarmia, czy ta pod której domkiem ona ma szczeniaki, bo to chyba dwie różne osoby? Czy naprawdę nikt w Warszawie nie może pomóc tej bidulce? -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo? -
Sabciunia szuka domku! Już je samodzielnie i niedługo musi rozstać się z mamuśką.:Dog_run:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Może gamoń nie ma na dogo, ale czy nie ma tu nikogo innego, kto znał by sprawę i mógł pomóc? [B][COLOR=red]Warszawiacy, jesteście tutaj?[/COLOR][/B] -
Tylko, co będzie z transportem, to nie wiem. 27 lipca miała zawieźć ją Maja, a potem to trzeba szukać gdzie indziej.
-
Dzisiaj spróbuję pokarmić grubaska z miseczki. Chyba jednak z odłączeniem od mamuśki trzeba będzie poczekać chociaż do końca przyszłego tygodnia, bo 30.07 Sabcia będzie miała dopiero 5 tygodni.
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Całuski dla Zahirka i reszty Twojego zwierzyńca od ciotek z Kielc.:buzi: -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Całuski dla Zahirka i reszty Twojego zwierzyńca od ciotek z Kielc.:calus: -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Gamoń odezwij się! Czy coś się dzieje w tej sprawie? Takie upały, ta sunia musi strasznie cierpieć :placz: -
To w takim razie nani ni, niech na razie będzie Sabcia. A ewentualnie przyszły właściel niech sobie zmienia. Tylko, żeby ten właściciel szybko się znalazł! :bye:
-
Wczoraj u nich byłam. Mały grubas już zaczyna penetrować teren na swoich krótkich łapkach, już nie chce leżec w altance, ale idzie mu to bardzo niezgrabnie.:cool3: Sarunia też już trochę zniecierpliwiona tą uwięzią na łańcuchu, ale musi jeszcze trochę wytrzymać. Szukamy szybciutko domku, bo przecież czas leci.:roll: A może pomożecie wymyślić jakieś imię dla małej grubaski?.;)
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
No właśnie , czy coś się dzieje w sprawie bidulki? -
No tak, to jest pewnie tylko kwestia czasu, ale na razie szukamy domu z ogrodem!
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Już troszeczkę wcześniej znałam tą wspaniałą wiadomość, ale czekałam aż AgaG o tym napisze.:iloveyou: AgaG, o tym ,że jesteś wspaniałą osobą, to już tu pisałam, ale myślę, że szczególne podziękowania należą się również Twojemu TZ. Bo pewnie bez Jego pomocy nie dałabys rady robić tego , co robisz. Ucałuj Go od nas wszystkich :calus: Wczoraj powiedziałam o tym pani, która karmiła Zahira w Kielcach, była niezmiernie szczęśliwa i prosiła , aby podziekować AdzeG i wszystkim, którzy pomogli uratować Zahirka.:klacz: A Zahirek...myślę, że nawet w najpiękniejszych snach, które śnił gdzieś tam zwinięty w kłebek na śniegu, nie wyśnił takiego raju, w jakim teraz jest.:angel: -
No właśnie, tym razem, to chyba nie dzieło dobka. :razz: Ale jest śliczna i szuka domku! :roll: