Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ponieważ różne są opinie co do leczenia takich guzów, bardzo proszę o poradę,jeżeli ktos coś wie. Czy lepsze jest usunięcie guza, czy chemioterapia, a może wymrażanie albo wypalanie. Sunia nie jest w najlepszej kondycji, bo przeciez była bezdomna, w dodatku jest po szczeniakach. Ja napiszę do Rybon36, może cos poradzi.
  2. Rozmawiałam ze znajomą, która zna osobę, która karmi tego psiaka i ona podobno nie chce oddać go schroniska, nawet tak dobrego jakuw Mielcu. Ona szuka dla niego już stałego domu. Ja mam za dużo na głowie i nie jestem w stanie w tej chwili się tym bardziej zająć. Ale ten pies ma budę i jest karmiony, więc jeszcze nie ma najgorzej, a u nas jest sporo psów zupełnie bez dachu nad głową i jedzenia, więc może jakiegoś innego biedaka? Ulka18, prosze napisz, czy mógłby byc inny biedak?
  3. Perełka jutro będzie miała sterylkę. [COLOR=magenta]Bardzo prosimy o wsparcie finansowe, sami sobie juz nie poradzimy . Suk do sterylizacji przybywa prawie codziennie, zajrzyjcie na główny wątek kielecki. [/COLOR] W dodatku u suki przywiezionej przedwczoraj z trzema szczeniakami wet stwierdził nowotwór pochwy i będzie wymagała bardzo kosztownego leczenia. No i cały czas szukamy docelowego domku dla Perełki!
  4. Naprawdę nikt nie chce tak pieknego psa?
  5. Właśnie dzwoniłam do weta i umówiłam sterylkę na piątek, koszt prawdopobny, to 120 zł. Gem, może napisz w tytule wątku,że prosimy o wsparcie finansowe na sterylkę.
  6. U nas psów zatrzęsienie i w związku z tym mnóstwo wydatków, ale postaram sie tez coś wpłacic , bo los sunieczki bardzo lezy mi na sercu.
  7. Rozmawiałam wczoraj z Gem, mówi, że Perełka podejrzanie się zaokrągla. Chyba nie ma na co czekać, tylko trzeba ją sterylizować. Z pewnościa zwiększy to też jej szanse na adopcję. [SIZE=3][COLOR=red]Ponieważ suk jest u nas zatrzęsienie,a na TOZ nie możemy juz liczyć, bo kasa pusta, bardzo prosimy o pomoc i wpłaty na sterylkę Perełki i innych naszych suczek na konto AFN.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Z dopiskiem - psy z Kielc. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=seagreen]Z góry bardzo dziękujemy![/COLOR][/SIZE]
  8. Zawsze mnie to zadziwia, że psy czasami w koszmarnych warunkach jakoś zdołają przetrwać, a jak trafią do cieplarnianych, to od razu stają się jakieś delikatniejsze. Trzymajcie się ciepło.:p
  9. Ojej, a co to może być? Sarunia niejedno juz w życiu przeszła, to mam nadzieję, że i z tym sie szybko upora. Życzymy Wam szybkiego powrotu do zdrowia.
  10. Podnosimy pięknego do góry!
  11. No cóż , będziemy podnosic do skutku.:roll:
  12. Dzięki gamoń, nareszcie jakieś koknretne decyzje. Podajcie tylko na jakie konto wpłacać.
  13. Czy wogóle tak kiepsko idą adopcje w waszym schronisku, czy po prostu Pepik tak nie ma szczęścia?:-o
  14. Podnoszę malamutki. Nasz kielecki został powtórnie adoptowany zaraz po powrocie do schronu, co jest bardzo dziwne, bo wczesniej siedział tam długo i nikt sie nim nie interesował. Dwudniowy właściciel podobno sie go zrzekł. Na moje pytanie czy nowy będzie mu leczył rozwalone oko, kierowniczka schronu powiedziała :tak i ucięła dyskusję. A co do tego psychopaty , to mogę podać namiary osoby spod Krakowa, która ma dużo info na ten temat. Na pw.
  15. I nikt nie chce takiej małej przylepki?
  16. Czy już wiadomo co z Gerdą?
  17. Mar.gajko, nie przejmuj się tak. Jak nie będzie innego wyjścia, to wróci do hotelu, trudno. Pozostanie tylko szukanie domu bez sąsiedztwa kur. :razz: A swoją drogą, to nie podejrzewałam go o takie myśliwskie zapędy. :cool3:
  18. Andziu69, a co z bernisią. Odpowiedzieli ci ludzie? [COLOR=red]Jeżeli ktokolwiek ma jakieś spostrzeżenia na temat kieleckiego schronu proszony jest o jak najszybsze wysłanie ich na adres: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][email protected][/COLOR][/EMAIL] Musi to być na początku tygodnia!
  19. Ten biały pies piękny, tak samo zresztą jak reszta. Naprawdę ręce juz opadają:shake:
  20. [COLOR=red]Naprawdę zupełnie tego nie rozumiem. Sunia jest tak blisko schroniska, gdzie przecież przychodzą wolontariusze i nikt juz ponad rok nie może jej pomóc!!![/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=black]Siedzieć przed kompem i wypisywać jak się cierpi z powodu śmierci Ozzie'go, to ma kto , ale chociaż spróbować cos zrobić w sprawie tej suni, to już chętnych brak. [/COLOR] Może ona nie jest goldenem, ale tak samo cierpi. Gamoń przeciez pisze, w jak strasznym jest juz stanie i prawdopodobnie kolejnej zimy na tych działkach nie przeżyje. [COLOR=magenta]Warszawscy dogomaniacy, czyżby wasza miłośc do psów była tylko wirtualna?[/COLOR]
  21. Szukamy kogoś, kto pokazałby Gerdusi,że nie wszyscy są źli.:roll:
  22. AgaG, po tych wszystkich akcjach naszego potworka, zastanawiam się, jak nam sie wogóle udało spacyfikować ją w tym lesie "gołymi ręcami" i wsadzić do samochodu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . To chyba tylko dzięki naszej nieświadomości zabrałyśmy się za to :cool3: .
  23. Dzwoniłam dzisiaj do schronu aby zapytać o malamuta. Pani kierowniczka oschłym tonem poinformowała mnie, że go juz nie ma, na dalsze dociekania odpowiedziała, że właściciel, który go niedawno adoptował zrzekł się i pies został wyadoptowany do innej osoby w Kielcach. Na pytanie, czy osoba ta będzie mu leczyła oko usłyszałam krótkie tak i było po rozmowie. Jeżeli moglibyście pomóc temu bokserowi, to najlepiej by było żebyście sami zadzwonili do schronu, bo jak my to zrobimy, to na drugi dzień juz może psa nie być. 041 367-65-30
  24. Czasami jak czytam posty Radka, to wydaje mi się, że to jakaś piękna bajka.:angel: Nasza kochana Sarunia, z tak potwornych warunków, teraz wtulona w swoją panią na łóżku ...... :bigcool:
×
×
  • Create New...