erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Piękna, a jakie mądre oczy, pełne smutku:-(
-
To trzymamy kciuki za Nortonka!
-
AgaG, sorry,że uszczęśliwiłam Cię taką sunią :evil_lol: ale ostatnio miałaś do czynienia tylko z przemiłymi czarnymi "facetami", więc to tak dla równowagi.:cool3: Ale tak serio, to myślę, że nie należy wykluczać miejsca dla Leśnej w budzie, znam również szczęśliwe psy mieszkające w budzie, a przy 4 cm warstewce tłuszczu z pewnością nie marzłaby w zimie. Ale wiem, że trzeba jej dać jeszcze trochę czasu, bo na razie to tylko same stresujące sytuacje ją spotykają. Może jak sie juz uspokoi okaże się aniołkiem?:razz: Jogi, czy jeszcze jest trochę czasu , jeżeli chodzi o to miejsce w sadzie, czy ludziom sie bardzo spieszy. Sunia starachowicka będzie teraz sterylizowana.
-
Tak cudownie jest oglądać szczęśliwą Sarunię!:bigcool:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Podnoszę sunieczkę, bo ten domek to nic pewnego.Więc nie zapominajcie o niej! . -
[SIZE=3][COLOR=red]Jeszcze raz słowa uznania dla AgiG, za jej poświęcenie i wielkie serce dla zwierzaków :Rose: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Podziękuj też Agnieszko dr Słowińskiemu, jego postawa rzeczywiście nie jest powszechna w środowisku wet. , cos o tym wiem.[/COLOR] A może jakiś "dyplom" od dogomaniaków warto by było mu zafundować?[COLOR=black][/COLOR] Decyzję o tym jaki domek będzie najlepszy dla Leśnej zostawiam dziewczynom z Krakowa. One będą miały okazję poznać ją bliżej i coś postanowić. Jogi, wiem,że w Starachowicach jest sunia mieszaniec ON-ka bezdomna. Maja szuka dla niej miejsca, za kilka dni ma być sterylizowana. Może ona? Bo w Starachowicach też jest tragedia z psiakami.
-
Tak bardzo się cieszę z uratowania Sary, ale jak pomyślę ile jeszcze takich mądrych psów jest w rękach takich oprawców, jak jej poprzedni właściciel, to:mad: :angryy: . Całuski dla Saruni.:calus:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Proszę, pomóżcie gamoń złapać tą śliczną sunieczkę! Bo znowu coś jej się stanie na tej działce i będzie coraz bardziej dziczeć. Też miałyśmy w Kielcach taką sunię, koczowała na cmentarzu dosyć długo, wydawała się zupełnie dzika, podchodziła tylko trochę do jednej osoby, która ja karmiła. Było kilka nieudanych prób złapania jej, aż w końcu się udało. W ciągu kilku dni stała się przemiłym kanapowcem, spragnionym pieszczot. Takie finału życzę tej sunieczce, a wam powodzenia w łapaniu jej. -
No właśnie, nowych psiaków przybywa, a Nortonek odszedł w zapomnienie.:-( Cały czas czeka na swojego pana. Piękny, młody pies, całe życie poniewierany, teraz najpiękniejsze chwile przeżywa w hotelu pod opieką mar.gajko, ale to nie to co swój domek.:shake: Norton już tak długo w hotelu, a jego pobyt przecież tam kosztuje. Prosimy o pomoc w szukaniu domu i wsparcie finansowe.:modla:
-
To dopiero niespodzianka:cool3: Byłyśmy przekonane, że ona jest w ciąży ! To tym bardziej dziwne, bo jeżeli ktoś ją tak"dobrze' karmił, to dlaczego ją wyrzucił w lesie? A może była tuczona w innym celu?:???: Dochodziły nas kiedyś wieści, że w pobliskiej miejscowości ktoś robi psi smalec.:angryy: Wszystko jedno , sunia potrzebuje teraz dojść do siebie. A my potrzebujemy pomocy finansowej. Trzeba jak najszybciej zwrócić AdzeG za usypianie suni, sterylkę, no i pobyt w hotelu. Prosimy bardzo o wpłaty na AFN z dopiskiem Leśna ON-ka
-
Z pewnością to nic strasznego, nie z takich opresji Sarunia wychodziła. A teraz kiedy ma tak cudowny domek, musi byc zdrowa!:lol:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
A czy nikt z warszawskich dogomaniaków nie mógłby pomóc gamoń w złapaniu tej suni? Czy nie ma tam kogoś z doświadzczeniem w takich sytuacjach? -
Zima zbliża się nieuchronnie, nie pozwólmy Pyni, kanapowej suczce, spędzic jej w tak strasznym miejscu!
-
To ja dziękuję AdzeG i Wellington za to, że uratowały sunię:modla: :modla: :modla: Bez ich pomocy nie miałaby szans. Jakiś........ wyrzucił ją w lesie z samochodu i przez kilka dni , bez jedzenia i picia, czekała w tym samym miejscu na tego........ To,że udało się nam ją zapakować do samochodu, to naprawdę cud. Ja już traciłam nadzieję. A nie mogłysmy liczyc na żadną pomoc, nawet na łapaczy ze schronu, bo to juz nie była gmina Kielce i oni juz tam nie działają. A teraz prośba do mar.gajko, znanej z oswajania dzikich suń :razz: o zajęcie się Leśną. Jam mam nadzieję, że ta agresja jest spowodowana tą trudną sytuacją w jakiej Leśna sie znalazła i szybko jej to minie. [SIZE=3][COLOR=red]A do wszystkich wielka prośba o wsparcie finansowe !!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Potrzebne będą środki na opłacenie hotelu i sterylkę. Jeżeli ktos może, to bardzo proszę o umieszczenie jej w AFN.[/COLOR]
-
Aha, założycielka wątku wyjechała i nie ma dostepu do netu, jak wróci, to zmieni tytuł.