Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. No cóż , nie traćmy nadziei, że w końcu ktoś się nim zachwyci.
  2. Byłoby bardzo niedobrze zaprzepaścić to wszystko, co udało sie juz osiągnąc z Megi. Nie wyobrażam sobie ,żeby teraz skazywać ja znowu na pobyt w budzie i sporadyczne kontakty z człowiekiem:-( . A u nas tyle psów,ze juz naprawde nie ma gdzie jej wziąć do mieszkania:shake: .
  3. Saga_86, dobrze, że była wtedy na działce Irena, bo p.Ania z pewnością nie dałaby rady łapać suniek przeskakując przez płot na inne działki.:cool3: Kika22, a do tej listy szczeniaków trzeba dołożyć podrostki, czyli 6-miesięczną Megan bez oczka i 7-mies. Inkę, no i Giza też przecież młodziutka ok.9--10 mies.:lol: Megan ma tylko cztery dni na znalezienie domu, w przeciwnym razie musi wrócic do budy:-( .
  4. Tak się cieszę,ze Meganka robi takie postępy!:loveu: Komu taka mądra, wrażliwa sunieczka?
  5. Sunieczka ma coraz mniej czasu na znalezienie domku!:placz:
  6. Wcześniej podałam tel do chłopaka z Kazimierzy Wielkiej zainteresowanego collie. Czy ktoś tam dzwonił?
  7. Nie wiem czy udałoby się szybko załatwić sterylkę, bo wszystkie terminy juz pozajmowane, ale gdyby nawet, to my nie mamy gdzie suni przechować po.:shake:
  8. Nikt go nie chce....:-(
  9. Jeszcze tylko kilka dni zostało na szukanie domku, jeżeli się nie znajdzie, Megi wróci do budy...:-(
  10. A dzisiaj te dwa potworki:evil_lol: podkopały sie pod nową siatka na działce i uciekły! Na szczęście nie wyszły poza teren działek i udało sie je złapać, chociaż nie bez problemu, ten dzikusek gryzł nieźle:cool3: .
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6839/0703mona11hb7.jpg[/IMG][/URL] A to siostrzyczka Florki - Mona, która wczoraj poszła do nowego domku:lol:
  12. Super!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  13. Już , już...zapomniałam:cool3:
  14. Tak, sunia wczoraj pojechała do nowego domu. Pisałam o tym na wątku szczeniakowym, tu zapomniałam, więc prosze juz jej nie ogłaszać. Domek nie jest z moich marzeń, ale co zrobić tak długo taka piękna sunieczka czekała i nikt sie nie zgłaszał. Pojechała na wieś, pewnie nie będzie członkiem rodziny i psem kanapowym, tak jak bym chciała:shake: , bo taka jest mentalność ludzi na wsi, a nie inna. Ale facet bardzo miły, dwie córeczki 6 i 7 -letnia, może nie będzie najgorzej. Za parę miesięcy ma się zgłosić, to sunię wysterylizujemy.
  15. Tylko takie zdjęcie w budzie udało sie zrobic tym szczeniorkom ze wsi. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/4122/0703szczeniakizkorzeckaqo2.jpg[/IMG][/URL] A to Mona, która juz chyba pojechała do domu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9298/0703mona11yu8.jpg[/IMG][/URL] I Lira z mamusią, ktora jeszcze czeka na swojego pana [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9257/0703liraimisia1nr3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/5725/0703misiailira1hg8.jpg[/IMG][/URL]
  16. Kika22, nie Mori, bo to jest ta dorosła czarna sunia, ale córeczka Misi - Mona.;) Boksia poszła na wieś, do miłego co prawda człowieka, ale zawsze ta mentalność...Nie będzie chyba psem kanapowym:shake: , chyba że córeczki tego faceta, 6 i 7-letnia coś tu przeforsują. No cóż, chętni po sunię nie pchali się jakos:shake: , teraz wieczorem dostałam zapytanie o nia, ale też nie wiem co to by było za miejsce. O Krakvecie miałam właśnie pisać. Dostałyśmy z tej dostawy od TOZ dwa worki Brita po 15 kg, Puriny dla szczeniaków 10 kg ,5 smyczy i 2 dwójniki.
  17. No własnie, czy coś wiadomo, czy została wysterylizowana?
  18. Tak właśnie cudownie wdzięczne sa te wsiowe kundelki:lol: .
  19. Nie znasz nikogo w Busku, kto by przechował przez te kilka dni sunie po zabiegu?
  20. Saga_86, Boksia poszła z Anonsów, a Monę Potter chce dać ludziom, którzy wcześniej adoptowali psiaka od niej, a teraz chcieli dla niego towarzyszkę.
  21. Megi, szukaj domku kochanie!
  22. Hej! Jest tu kto? Aquirre ma domek dla collie i nikt sie nie zgłasza?:crazyeye:
  23. Gem, one na razie chyba nie nadają się do adopcji. Poszłam na działkę zrobic im zdjęcia, ale wogole nie wyszły z budy, tylko w niej powarkiwały:cool3: . Jakby ten człowiek dzwonił do Ciebie , to powiedz, ze za kilka dni odezwiemy sie do niego. Na razie nawet nie można suniek wyciągnąć , bo ta buda jest z dwóch części i chowają sie tam, gdzie sie nie dostanie ręką. Boksia dzisiaj poszła do nowego domu. Nie jest to dom mich marzeń, ale może nie będzie najgorzej.:p Dzisiaj też Potter zawiezie do nowego domu Monę, córeczkę Misi.:p
  24. Dzięki pajuniu za wieści :loveu: , właśnie miałam Cie pytać czy coś już wiesz. Też myślę ,że to dobrze.:p Dostaniemy od Gerda jakieś fotki Thoruni i małej ? Chciałabym w końcu zobaczyć wesołe oczy Thory, bo po pobycie w hotelu, jak ja przywieźliśmy, to dalej miała takie smutne spojrzenie:shake: .
  25. Wiem, na to nie ma reguły .Przedwczoraj zawiozłyśmy pani szczeniaczka , którego widziała tylko na zdjęciu i stwierdziła,że w rzeczywistości o wiele ładniejszy. Czyli może być różnie...
×
×
  • Create New...