erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
No cóż , nie traćmy nadziei, że w końcu ktoś się nim zachwyci.
-
Byłoby bardzo niedobrze zaprzepaścić to wszystko, co udało sie juz osiągnąc z Megi. Nie wyobrażam sobie ,żeby teraz skazywać ja znowu na pobyt w budzie i sporadyczne kontakty z człowiekiem:-( . A u nas tyle psów,ze juz naprawde nie ma gdzie jej wziąć do mieszkania:shake: .
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saga_86, dobrze, że była wtedy na działce Irena, bo p.Ania z pewnością nie dałaby rady łapać suniek przeskakując przez płot na inne działki.:cool3: Kika22, a do tej listy szczeniaków trzeba dołożyć podrostki, czyli 6-miesięczną Megan bez oczka i 7-mies. Inkę, no i Giza też przecież młodziutka ok.9--10 mies.:lol: Megan ma tylko cztery dni na znalezienie domu, w przeciwnym razie musi wrócic do budy:-( . -
Tak się cieszę,ze Meganka robi takie postępy!:loveu: Komu taka mądra, wrażliwa sunieczka?
-
Sunieczka ma coraz mniej czasu na znalezienie domku!:placz:
-
Wcześniej podałam tel do chłopaka z Kazimierzy Wielkiej zainteresowanego collie. Czy ktoś tam dzwonił?
-
Nikt go nie chce....:-(
-
Jeszcze tylko kilka dni zostało na szukanie domku, jeżeli się nie znajdzie, Megi wróci do budy...:-(
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A dzisiaj te dwa potworki:evil_lol: podkopały sie pod nową siatka na działce i uciekły! Na szczęście nie wyszły poza teren działek i udało sie je złapać, chociaż nie bez problemu, ten dzikusek gryzł nieźle:cool3: . -
Amorek - bezdomny pies idealny już w swoim idealnym domku !
erka replied to Perfetia's topic in Już w nowym domu
Super!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: -
Już , już...zapomniałam:cool3:
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Tak, sunia wczoraj pojechała do nowego domu. Pisałam o tym na wątku szczeniakowym, tu zapomniałam, więc prosze juz jej nie ogłaszać. Domek nie jest z moich marzeń, ale co zrobić tak długo taka piękna sunieczka czekała i nikt sie nie zgłaszał. Pojechała na wieś, pewnie nie będzie członkiem rodziny i psem kanapowym, tak jak bym chciała:shake: , bo taka jest mentalność ludzi na wsi, a nie inna. Ale facet bardzo miły, dwie córeczki 6 i 7 -letnia, może nie będzie najgorzej. Za parę miesięcy ma się zgłosić, to sunię wysterylizujemy. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tylko takie zdjęcie w budzie udało sie zrobic tym szczeniorkom ze wsi. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/4122/0703szczeniakizkorzeckaqo2.jpg[/IMG][/URL] A to Mona, która juz chyba pojechała do domu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9298/0703mona11yu8.jpg[/IMG][/URL] I Lira z mamusią, ktora jeszcze czeka na swojego pana [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9257/0703liraimisia1nr3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/5725/0703misiailira1hg8.jpg[/IMG][/URL] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kika22, nie Mori, bo to jest ta dorosła czarna sunia, ale córeczka Misi - Mona.;) Boksia poszła na wieś, do miłego co prawda człowieka, ale zawsze ta mentalność...Nie będzie chyba psem kanapowym:shake: , chyba że córeczki tego faceta, 6 i 7-letnia coś tu przeforsują. No cóż, chętni po sunię nie pchali się jakos:shake: , teraz wieczorem dostałam zapytanie o nia, ale też nie wiem co to by było za miejsce. O Krakvecie miałam właśnie pisać. Dostałyśmy z tej dostawy od TOZ dwa worki Brita po 15 kg, Puriny dla szczeniaków 10 kg ,5 smyczy i 2 dwójniki. -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
No własnie, czy coś wiadomo, czy została wysterylizowana? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saga_86, Boksia poszła z Anonsów, a Monę Potter chce dać ludziom, którzy wcześniej adoptowali psiaka od niej, a teraz chcieli dla niego towarzyszkę. -
Megi, szukaj domku kochanie!
-
Hej! Jest tu kto? Aquirre ma domek dla collie i nikt sie nie zgłasza?:crazyeye:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Gem, one na razie chyba nie nadają się do adopcji. Poszłam na działkę zrobic im zdjęcia, ale wogole nie wyszły z budy, tylko w niej powarkiwały:cool3: . Jakby ten człowiek dzwonił do Ciebie , to powiedz, ze za kilka dni odezwiemy sie do niego. Na razie nawet nie można suniek wyciągnąć , bo ta buda jest z dwóch części i chowają sie tam, gdzie sie nie dostanie ręką. Boksia dzisiaj poszła do nowego domu. Nie jest to dom mich marzeń, ale może nie będzie najgorzej.:p Dzisiaj też Potter zawiezie do nowego domu Monę, córeczkę Misi.:p -
Dzięki pajuniu za wieści :loveu: , właśnie miałam Cie pytać czy coś już wiesz. Też myślę ,że to dobrze.:p Dostaniemy od Gerda jakieś fotki Thoruni i małej ? Chciałabym w końcu zobaczyć wesołe oczy Thory, bo po pobycie w hotelu, jak ja przywieźliśmy, to dalej miała takie smutne spojrzenie:shake: .