erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Taka piękna sunieczka i nikt nawet nie zagląda:placz: -
A skąd biedaczek miał wiedzieć, że być może rozstrzyga sie jego przyszłość.:cool1: A jeżeli ta kobieta z tego powodu zrezygnowała, to bardzo dobrze, najwyrażnie nie chodziło jej o to , aby pomóc, tylko o rasowca:cool3: .
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Pajuniu, ja ją dopiero 20.02 odrobaczyłam, czyli najwcześniej pod koniec tygodnia mogę szczepić. -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Sunieczka sukaj domku na pierwszej! -
MASZA suńka wykopana ze śnieżnej nory JUŻ W DOMKU :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Ojej, mam nadzieję,że tego maluszka karmią nie tylko suchym, co?:cool3: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A piękna boksiowata sunieczka dalej bez domku!!!:placz: Dwie wilczkowate suńki, córeczki Misi też jeszcze czekają na domki! Wygrały wojnę ze straszną chorobą, kto je pokocha?:roll: -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Czasami jest trudniej z tymi pięknymi:cool3: . Nad brzydką, biedną bidulką czasami ktoś sie zlituje, a jak jest ładna, to kazdy myśli,że domek sie znajdzie, a tu domku jak nie ma , tak nie ma!:placz: Już sie boję, że ta kobieta nie będzie jej chciała dłużej trzymać.:shake: -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9862/sarazsabsz1.jpg[/IMG][/URL] Jak juz tak sentymentalnie,że prawie się popłakałam, to dla przypomnienia...
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Czy ktoś nie wybiera się do Krakowa?[/B] Bo prawdopodobnie będzie domek dla jednej szczeniorki ze wsi, a druga by pojechała na tymczas!:lol: A to wszystko dzięki mar.gajko:loveu: :loveu: :loveu: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
erka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: -
Czy dla niego trzeba szukać domu, gdzie byłby w mieszkaniu, czy taki pies może mieszkać w budzie?
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Usiu, jak uważasz, jak sytuacja się nie unormuje, to czy dasz radę sama znaleźć domek dla Megi, czy może założyć jej wątek na dogo? Napisz, jak to widzisz. -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla ślicznej sunieczki ! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam dobrych wiadomości o Pegi, teraz Megi:shake: . Pies Usi ją ugryzł w wargę, miała zakładane szwy. Biedna malutka, tak już przecież skrzywdzona, a teraz jeszcze to jej się przytrafiło:placz: . Boję się ,żeby jeszcze bardziej jej nie skrzywdził. W tej sytuacji chyba najlepszym wyjściem będzie szukanie dla niej innego domku. Wogóle tego nie rozumiem, ona doskonale czuła się wśród psów, uwielbiała dużego samca u mnie w pracy. A tu samiec ja pogryzł, a to jeszcze przecież szczenię.:shake: Natomiast z Jagódką musimy się wstrzymac na razie z adopcją, na co najmniej 2 tygodnie. Cały czas jeszcze trwa leczenie, nie wiadomo czy da efekty. Sunia czuje sie dobrze, jest wesoła, ale sa objawy nerwowe ze strony jednej łapki i to dosyc intensywne. Jeszcze za wczesnie , aby powiedzieć czy na tym się zatrzyma. Mag.do, w związku z tym prosze zdejm Jagódke z pierwszego postu. Nie wiemy co z tym szczeniakiem collie, ten facet cos kręci, próbujemy się dowiedzieć. -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8180/thorawczeniejwj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4568/thoraterazjv6.jpg[/IMG][/URL] A to zdjęcia szyji Thory wcześniej i teraz.
-
Thora już wkrótce wyjedzie z córeczką, czyli Rudą vel Cykorią, jak ja nazwała pani Agnieszka do Niemiec, prawdopodobnie na początku tygodnia. Rana się podobno zagoiła, sunie są w dobrej formie, tylko Cykoria dalej troszke dzikusek. Obie sunie trafia razem od razu do nowego domku , myslę, że jak Cykoria będzie miała bliski kontakt z człowiekim zybko przestanie się bać. Teraz musimy ja przewieźć do Kielc, bo obawiam sie, że ten pan z niemieckiej organizacji nie trafiłby do tego hotelu w Dąbrówce. [B]Pajuniu, bardzo proszę o kontakt w sprawie Thory. Nie moge wysłać do Ciebie pw, a nie wiem , czy czytałaś maila?[/B]
-
Usiu, w takiej sytuacji rzeczywiście chyba trzeba będzie szukać innego domu dla Megi. :shake: Tak bardzo mi jej szkoda, nie dość,że tak już została skrzywdzona, to jeszcze teraz to. A w jakiej sytuacji doszło do tego konfliktu, przecież Megi , to takie kochane uległe dziecko? Czy jest w tej chwili taka możliwość, żeby odizolować Megi od Aysa na czas Twojej nieobecności?
-
Maluszki proszą o pomoc! My też ostatnio przeżywałyśmy dramat, kiedy niestety trzy nasze szczeniorki przegrały walkę z nosówką, ale reszta psiaków wyszła z tego i mam nadzieję,że tym maleństwom się uda.
-
Acha, na tą sierść i łupież, to można by jej było takie witaminki specjalne na sierść i olej z wiesiołka niezłe daje efekty. Powodzenia outsider, cierpliwie będziemy czekać na relację , mam nadzieję ,że przez ten czas Florka nabierze jakiś manier przy stole:cool3: i nie będzie nam przynosiła wstydu.:razz:
-
Myślę, że Radek poradzi sobie z właściwymi wymiarami Saruni.:razz: Bo przecież pamiętam, jak była u nas bardzo grubiutka /niestety za mało ruchu/, to u Radka nabrała właściwych proporcji i świetnej sylwetki. :lol: To wszystko dzięki spacerkom:lol:
-
Myślę, że Radek poradzi sobie z właściwymi wymiarami Saruni.:razz: Bo przecież pamiętam, jak była u nas bardzo grubiutka /niestety za mało ruchu/, to u Radka nabrała właściwych proporcji i świetnej sylwetki. :lol: To wszystko dzięki spacerkom:lol:
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Weszka, erka to nie jest zbyt słodkie:razz: , a to na cześć trochę źle mi się kojarzy, bo mam w tej chwili ponad 39stopni gorączki:cool3: . A tak wogóle, to nie ja ją uratowałam, tylko ta kobieta, ja tylko staram sie pomóc.:p