erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Było sporo telefonów, ale nikt mi sie nie podobał. Nie dlatego ,że szukam nie wiadomo jakiego domku dla niej, ale naprawdę żadna z tych osób nie budziła zaufania.:shake: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Maluchy na górę! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.do, jednoczesnie wstawiłysmy go tutaj:razz: , ale to nie szkodzi. Może założe mu osobny wątek. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeżeli ktoś może dać go na forum kolaków, albo na Allegro, to bardzo proszę. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Miałam mieć dom tymczasowy dla tego kolaczka, ale chyba nic z tego i wylądował u mnie! Nie moge go przetrzymać:shake: Psiaczek poniewierał się, ostatnio jakieś dzieci go trzymały gdzieś na działce, później ich matka przyprowadziłago go do takiego ciecia, który mieszka w barakowozie i ma juz swojego psa. On chciał oddać go do schroniska. Szczeniaczek ma ok. 3 mies., bardzo milutki. Oto on: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/3710/collie3gy4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4782/colliedh3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/936/collie4ar7.jpg[/IMG][/URL] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ariadno, napisałam Ci pw. Jeszcze przybędzie jeden szczeniak! Jutro jadę po szczeniaka collie! -
Życzymy sobie więcej takich domków, jak ma Norton, no i oczywiście Helga vel Luka u Lukomanki!!! :iloveyou:
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Domek bliżej Kielc poszukiwany!!! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Może pamiętacie zdjęcia Mony i Liry, jak trafiły do nas? Wyłysiałe, zawszone tak, że cała skóra "chodziła", wystraszone. Dzisiaj, to już zupełnie inne sunieczki. Sierść pięknie porosła , psychicznie też zupełnie co innego. Lira jest jeszcze troszkę nieśmiała, ale gdy będzie miała bliski kontakt z człowiekiem,z pewnością jej to minie. -
Wilczarz czy nie;) , piękny psiak szuka domku!!!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy dzisiaj z Sagą86 u weta na szczepieniach z dwiema panienkami jw na zdjęciach. Obie sunieczki bardzo milutkie, trzeba je tylko nauczyć chodzic na smyczkach. Dobrze,że pomogła nam znajoma zawieźć psiurki samochodem, bo inaczej nie dałybysmy rady. A wogóle to wyszłysmy dzisiaj z tej działki utytłane w błocie od stóp do głów:cool1: -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
No właśnie, wydawało mi się ,że taka ładna sunia szybko znajdzie domek gdzieś bliżej, wzięłam pod uwagę Twoją sugestię pidzej:cool1: . A tu owszem dzwonią dzisiaj od rana telefony, przed chwilą taki typ powiedział, że jak bardzo podobna do boksera, to"nawet" by ja mógł wziąć:cool3: . Podziękowałam "łaskawcy":razz: -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Po pierwsze odłegłość, teraz nie mogę znaleźć transportu dla szczeniaków do Krakowa, a co dopiero mówić o Poznaniu. Po drugie, jamos piszesz, że padła propozycja "odpowiedzialnego tymczasu". Znasz ta osobę? Ja nie wiem czy odpowiedzialnego , czy nie. Po trzecie uważam ,że decyzje należy pozostawiać osobom, które wydają psiaka do adopcji, to jest ich odpowiedzialność. A mówię to na podstawie doświadczeń, bo niestety wydałam kiedyś szczeniaka osobie z dogo/ była pośredniczką/, która wydawała się ze wszech miar wiarygodna . Chyba słyszeliście o sprawie oszustki- kaśki-m. Teraz dmucham na zimne:cool1: . -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą miałam telefon w sprawie boksi, ale cos mi się nie za bardzo podoba....Drugi tel., ale tez nie bardzo.... Tak niestety jest, że z ogłoszeń ok.90% chętnych odrzucam w przedbiegach:cool3: -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Sunieczka pokaż się!:lol: -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę malutką! -
Oczywiście,że jest podobny do wilczarza. A jezeli chodzi o ogłaszanie go w Niemczech, to raczej poproście o pośrednictwo pajunię, ona przynajmniej sprawdzi przyszły domek i potem będzie go kontrolować. Nie róbcie tego w ciemno.
-
Oczywiście,że jest podobny do wilczarza. A jezeli chodzi o ogłaszanie go w Niemczech, to raczej poproście o pośrednictwo pajunię, ona przynajmniej sprawdzi przyszły domek i potem będzie go kontrolować. Nie róbcie tego w ciemno.
-
Nie wiem Radku, czy zauważyłes, że na tym zdjęciu Sarunia nie jest sama:razz: . Też ma zabaweczkę, tylko żywą:lol: .
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Śliczna,śliczna, a nikt nie chce....:-( -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Piękności na pierwszą! -
Amorek - bezdomny pies idealny już w swoim idealnym domku !
erka replied to Perfetia's topic in Już w nowym domu
Już po środzie, co tam u Amorka?:razz: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saga86, misine szczeniaczki maja zrobione zdjęcia, tylko córka Elwiry musi je nam wysłac.:lol: Ale jeżeli masz jutro chwilę, to możemy zabrać częśc psiaków z Seminaryjskiej na szczepienie, o 16-tej, ok? ;) Jeżeli chodzi o te szczeniorki ze wsi, to albo pojedzie z nimi Gem jutro, albo BORA z dogo zaoferowała transport na niedzielę, trzeba by je tylko zawieźć na obwodnicę.:lol: [B]Śliczna boksia cały czas szuka domku!!![/B] -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Dzięki weszka, może ktoś w końcu ją zauważy. Tylko czekam,aż ta kobieta zadzowni i powie, że dłużej jej nie będzie trzymac i do schronu:shake: . A obiecałam jej,że taka ładna sunia z pewnościa szybko znajdzie dom...:-(