Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Było sporo telefonów, ale nikt mi sie nie podobał. Nie dlatego ,że szukam nie wiadomo jakiego domku dla niej, ale naprawdę żadna z tych osób nie budziła zaufania.:shake:
  2. Mag.do, jednoczesnie wstawiłysmy go tutaj:razz: , ale to nie szkodzi. Może założe mu osobny wątek.
  3. Jeżeli ktoś może dać go na forum kolaków, albo na Allegro, to bardzo proszę.
  4. Miałam mieć dom tymczasowy dla tego kolaczka, ale chyba nic z tego i wylądował u mnie! Nie moge go przetrzymać:shake: Psiaczek poniewierał się, ostatnio jakieś dzieci go trzymały gdzieś na działce, później ich matka przyprowadziłago go do takiego ciecia, który mieszka w barakowozie i ma juz swojego psa. On chciał oddać go do schroniska. Szczeniaczek ma ok. 3 mies., bardzo milutki. Oto on: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/3710/collie3gy4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4782/colliedh3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/936/collie4ar7.jpg[/IMG][/URL]
  5. Ariadno, napisałam Ci pw. Jeszcze przybędzie jeden szczeniak! Jutro jadę po szczeniaka collie!
  6. Życzymy sobie więcej takich domków, jak ma Norton, no i oczywiście Helga vel Luka u Lukomanki!!! :iloveyou:
  7. Może pamiętacie zdjęcia Mony i Liry, jak trafiły do nas? Wyłysiałe, zawszone tak, że cała skóra "chodziła", wystraszone. Dzisiaj, to już zupełnie inne sunieczki. Sierść pięknie porosła , psychicznie też zupełnie co innego. Lira jest jeszcze troszkę nieśmiała, ale gdy będzie miała bliski kontakt z człowiekiem,z pewnością jej to minie.
  8. Wilczarz czy nie;) , piękny psiak szuka domku!!!
  9. Byłyśmy dzisiaj z Sagą86 u weta na szczepieniach z dwiema panienkami jw na zdjęciach. Obie sunieczki bardzo milutkie, trzeba je tylko nauczyć chodzic na smyczkach. Dobrze,że pomogła nam znajoma zawieźć psiurki samochodem, bo inaczej nie dałybysmy rady. A wogóle to wyszłysmy dzisiaj z tej działki utytłane w błocie od stóp do głów:cool1:
  10. No właśnie, wydawało mi się ,że taka ładna sunia szybko znajdzie domek gdzieś bliżej, wzięłam pod uwagę Twoją sugestię pidzej:cool1: . A tu owszem dzwonią dzisiaj od rana telefony, przed chwilą taki typ powiedział, że jak bardzo podobna do boksera, to"nawet" by ja mógł wziąć:cool3: . Podziękowałam "łaskawcy":razz:
  11. Po pierwsze odłegłość, teraz nie mogę znaleźć transportu dla szczeniaków do Krakowa, a co dopiero mówić o Poznaniu. Po drugie, jamos piszesz, że padła propozycja "odpowiedzialnego tymczasu". Znasz ta osobę? Ja nie wiem czy odpowiedzialnego , czy nie. Po trzecie uważam ,że decyzje należy pozostawiać osobom, które wydają psiaka do adopcji, to jest ich odpowiedzialność. A mówię to na podstawie doświadczeń, bo niestety wydałam kiedyś szczeniaka osobie z dogo/ była pośredniczką/, która wydawała się ze wszech miar wiarygodna . Chyba słyszeliście o sprawie oszustki- kaśki-m. Teraz dmucham na zimne:cool1: .
  12. Przed chwilą miałam telefon w sprawie boksi, ale cos mi się nie za bardzo podoba....Drugi tel., ale tez nie bardzo.... Tak niestety jest, że z ogłoszeń ok.90% chętnych odrzucam w przedbiegach:cool3:
  13. Oczywiście,że jest podobny do wilczarza. A jezeli chodzi o ogłaszanie go w Niemczech, to raczej poproście o pośrednictwo pajunię, ona przynajmniej sprawdzi przyszły domek i potem będzie go kontrolować. Nie róbcie tego w ciemno.
  14. Oczywiście,że jest podobny do wilczarza. A jezeli chodzi o ogłaszanie go w Niemczech, to raczej poproście o pośrednictwo pajunię, ona przynajmniej sprawdzi przyszły domek i potem będzie go kontrolować. Nie róbcie tego w ciemno.
  15. Nie wiem Radku, czy zauważyłes, że na tym zdjęciu Sarunia nie jest sama:razz: . Też ma zabaweczkę, tylko żywą:lol: .
  16. Mam nadzieję, że tak wielki wysiłek wielu osób włóżony w ratowanie Ciapka w końcu przyniesie efekt i ta kochana psina znajdzie dom. No chyba,że mar.gajko, już go nie odda:cool3: .
  17. Już po środzie, co tam u Amorka?:razz:
  18. Saga86, misine szczeniaczki maja zrobione zdjęcia, tylko córka Elwiry musi je nam wysłac.:lol: Ale jeżeli masz jutro chwilę, to możemy zabrać częśc psiaków z Seminaryjskiej na szczepienie, o 16-tej, ok? ;) Jeżeli chodzi o te szczeniorki ze wsi, to albo pojedzie z nimi Gem jutro, albo BORA z dogo zaoferowała transport na niedzielę, trzeba by je tylko zawieźć na obwodnicę.:lol: [B]Śliczna boksia cały czas szuka domku!!![/B]
  19. Dzięki weszka, może ktoś w końcu ją zauważy. Tylko czekam,aż ta kobieta zadzowni i powie, że dłużej jej nie będzie trzymac i do schronu:shake: . A obiecałam jej,że taka ładna sunia z pewnościa szybko znajdzie dom...:-(
×
×
  • Create New...