erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
No cóż jeszcze podniosę, może ktos sie jednak zlituje.:-(
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Oddzwoniła, niestety ten chłopak nie zawiezie szczeniorka jutro rano do starachowic, również Marta nie zdązy tego zrobic przed pracą . Ja o tej godz. tez już nikogo nie zorganizuję.:shake: POzostaje tylko nadzieja,że nic bidulkowi sie nie stanie i może później się uda. Maluch jest podobno dalej bardzo wystraszony, nawet, jak Marta , do ktorej sie juz podobno przyzwyczaił chce go wziąć na ręce, to posikuje bidulek ze strachu. Na widok obcych ludzi ucieka i chowa się :shake: -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Gem miał już dzisiaj jechac do Marty, ale wcześniej zadzwoniła. Podobno ukradziono jej komorkę, a wogole to sie przeprowadza do innego mieszkania Wyjeżdża na świeta w piatek rano. Mówi,że skontaktowała się z załozycielem wątku, który dał jej psa na przechowanie i on ma go zabrac jutro do swojej babci na okres śiąt, a potem ma wrócić do niej. Myślałam,że juz nie ma szansy na jego transport do Warszawy, przynajmniej przed świętami, a tu przed chwilą dzwoni Maja ze Starachowic,że jedzie jutro do Warszawy i mogłaby go zabrać. Dzwonię więc do Marty,żeby zawiozła małego do Starachowic, musiałby tam byc na 7 rano, a ona na to,że zadzwoni do tego chłopaka, który przywiózł jej psa, bo on ma samochód i da mi odpowiedź. No i czekam juz pól godz. i zero odzewu. -
Teraz znowu robiło się zimno i to biedactwo na ulicy!!!
-
To w takim razie trzymamy kciuki !:thumbs:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]A to kolejne szczeniaki, którym grozi smierć!!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57447[/URL] Czy możecie pomóc??? -
Tak cieszyłyśmy się, kiedy po długim czasie udało sie wyciągnąć Czarusia z rak oprawców. Cały czas miałysmy nadzieję, że kogoś poruszy jego los i będzie chciał mu ofiarowac chociaz odrobine miłości. Ale widac przeliczyłysmy się :-( Trzeba było go zostawić w tej klatce na króliki, na pół metrowym łańcuchu, może juz by nie przeżył tej zimy..... i sprawa by była rozwiązana. I tak na przyszłośc nie ma co stawać na głowie, żeby ratować kolejnego biedaka, skoro później i tak nie ma co z nim zrobić..... Niestety , taka jest smutna prawda. Najlepiej, tak ja cała reszta, szczęśliwego społeczeństwa niczego nie widzieć......:shake:
-
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Czy ktos może pomóc uratowac te szczeniaczki? My już nie damy rady!:shake: -
Podnosze Jurusia i inne ostrowieckie bidy!
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
erka replied to Hala's topic in Już w nowym domu
KaLOlina, jaki Misiek wraca? Chyba nie ten psiak, którego wiozłaś do Pruszkowa? -
Zawiadomiła nas kobieta, że jej sąsiad jest od dłuższego czasu w alkoholowym ciągu, a na jego podwórku są wygłodzone psy, duży ON-kowaty pies i suka średniej wielkości z siedmioma szczeniaczkami. Ona trochę je dokarmia, ale nie da rady z taką gromadą. Zawiadomiła nawet policję, oni mieli to zgłosić do UM, ale wiadomo, jak się to skończy, jeżeli takie zabiedzone szczeniaczki trafiłyby do schronu. Poszłyśmy tam wczoraj, makabra!:mad: Otworzył nam bramkę chłopak z sąsiedztwa, malutkie podwórko całe w psich odchodach, nie było nawet gdzie nogi postawić. Wygłodzone psy, musiałyśmy przywiązać dużego psa, żeby suka ze szczeniakami mogły coś zjeść. Poprzedniego dnia, jak kolezanka wrzucała jedzenie przez płot, ten duży pies nie dopuszczał suki i małych, rzucał się na nie. Ale on też jest miłym, łagodnym psiakiem, tylko bardzo wygłodzonym. Szczeniaczki ok. 6 tygodniowe, chudziutkie, pękate brzuszki z robalami. Te psy prawdopodobnie żyja dzięki temu,że ta sąsiadka je dokarmia. Ta kobieta prosiła nas żebyśmy pomogły chociaż wydać te szczeniaczki. A tak to wygląda: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/6619/tarnowskapijak11fx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/9484/tarnowskapijak1qj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/3165/tarnowska21sp6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5576/tarnowska41ab4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5982/tarnowskapijak31hy0.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://img151.imageshack.us/img151/3470/tarnowskapijak11xw4.jpg"][/URL][/U] Na jednym zdjęciu komórka, gdzie śpią te biedactwa. Kamienna podłoga cała w psich kupach.:angryy: Czy możecie pomóc w znalezieniu domów dla tych szczeniaczków?
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę i trzymam kciuki, żeby sunieczka doszła do pełni zdrowia!:loveu: :loveu: :loveu: -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Od razu włącza się info, że abonent nieosiągalny. Ja niestety jestem niezmotoryzowana, ale jutro poproszę Gema, żeby jeszcze raz do niej podjechał. Dziewczyna zgłosiła się na mapie pomocy dogo, stąd ja tylko trochę znamy. -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Marta dalej nieosiągalna telefonicznie.:shake: -
Podnoszę Kumpla, może znajdzie sie ktoś chętny bliżej Warszawy?
-
Czy nie ma juz nadziei dla Czarusia?:-(
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Weszka, domek dla Liry już jest!!! We Wrocławiu.:loveu: :loveu: Teraz tylko myślimy o transporcie. Jest szansa po świętach, bo andzia69 jedzie do Wrocka na operację z astkiem 11.04. Natomiast mam smutną wiadomość o tych szczeniaczkach -szkielecikach. Byłam wczoraj w schronisku, kierowniczka powiedziała,że wet musiał je uśpić, bo miały biegunkę i podejrzewał parwo. Ja wiem tylko,że ta ruda puchata sunieczka, która nie dała się złapać jest zdrowa, przynajmniej na razie. Ale jeżeli na siłe sie jej nie złapie, to do reszty zdziczeje. Bardzo pilnie potrzebuje domku. Niestety , jeśli chodzi o szczeniaki, to zostały same trudne adopcje. Bo zarówno ta ruda sunia, jak i te czarne suńki, to dzikuski. A ludzie chcą milutkie szczeniaczki, nikt nie chce takich, nad którymi trzeba by popracować. A z kolei zostawione u nas na działce lub , jak ta ruda wogóle na nieogrodzonym terenie bez bliskiego kontaktu z człowiekiem nie mają szans na socjalizację. I koło się zamyka.:shake: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
erka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W Krakowie znalazła cudowny dom nasza Helga vel Luka, bardzo podobna do Marylci, może i jej się tam poszczęści. Trzymam kciuki!:thumbs: -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Ja też nie :shake: , tym bardziej,że mówiła,że wyjeżdża na święta i nie będzie miała co zrobić ze szczeniakiem. Dzisiaj również nieosiągalna telefonicznie. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to zdjęcia sunieczek ze wsi. Ta odważniejsza daje sie juz złapać, ale sama jeszce nie podchodzi do człowieka, druga jeszcze sie boi i tylko zdjęcie w budce mogłam zrobic. Będa problemy z adopcją :shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img487.imageshack.us/img487/8426/szczeniorkiodgema1it6.jpg[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/9223/szczeniorkiodgema11gk0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8861/szczeniorkiodgema21ja6.jpg[/IMG][/URL] -
Jeszcze raz podnoszę Kumpelka!
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Niestety, była następna okazja przewiezienia szczeniorka do W-wy, bo Jo37 przyjechała do Kielc po Murkę, ale nie mogłam się wczoraj dodzwonić do Marty. Dzisiaj rano Gem pojechał do niej aby zabrac szczeniaka, ale nie było nikogo w domu, oprócz miauczącego kota na parapecie okna. A prosiłam ją, żeby była pod telefonem, bo może uda sie zorganizować transport.:shake: Do tej pory zresztą nie można sie do niej dodzwonić, więc nie wiem zupełnie co się dzieje ze szczeniaczkiem. -
Czy naprawdę nikogo nie wzruszył los Czarusia?:-( :-( :-(
-
Prawie każdego dnia przybywaja u nas bezdomne psiaki. Nie damy rady wszystkich uratować.:shake: Mam nadzieję,że jednak Szarotce się uda!
-
Kumpel miał szansę na dom w Kielcach, ale niestety państwo w ostatniej chwili wycofali sie, ktoś znajomy przyniósł im szczeniaka. I Kumpel dalej czeka na dom! Czyściutki, pachnący, super przyjacielski piesek !