erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ze szczeniaczków z tego wątku tylko kolaczek znalazł domek . [SIZE=3][COLOR=blue]Reszta cały czas czeka!!!:-( [/COLOR][/SIZE] -
Nikt nawet nie zagląda do tego biedaczka:placz: :placz: :placz: . On musi znaleźć domek!!! Jego życie zanim się znalazł u nas , to jedna wielka udręka:-( . Czy nikt mu nie chce tego wynagrodzić?:shake:
-
Amorek - bezdomny pies idealny już w swoim idealnym domku !
erka replied to Perfetia's topic in Już w nowym domu
I jak Perfetia ,czy Amorek już u siebie?:roll: -
Na razie nie mam wieści, jak tylko będę coś wiedziała napiszę..:roll:
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Sunieczka pokazuj się, bo czasu coraz mniej!:shake: -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
erka replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Że też człowiek nie ma jakiegoś domu z ogrodem, eh.....:shake: -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
A to świeżutkie sprzed 5 min, fotki Boksi:lol: . Sunieczka została dzisiaj zaszczepiona. Jest w dobrej kondycji, śliczna , przyjazna do ludzi. Dałam pani troche suchej karmy dla niej i prosiłam o jeszcze trochę cierpliwości. A oto ona, sporo urosła od poprzedniego razu, jak ja widziałam.:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4104/boksia6yb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/4967/boksia7ev5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4036/boksia8nh6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1053/boksia9tf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4650/boksia10vl5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3817/boksia11di6.jpg[/IMG][/URL] -
Uroda może pospolitego kundelka, ale duża inteligencja i serce pełne wdzięczności!:lol: Czarnuś potrzebuje swojego własnego , ciepłego kąta.:roll:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
erka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No cóż, na razie mogę tylko podnieść:shake: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Usiu, właśnie oglądałam u Ciebie zdjęcia "mojej" kochanej Meguni. :loveu: Wydaje się ,że jest szczęśliwa, szkoda tylko,że Ays nie jest dżentelmenem.:cool3: -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście sunieczkę widziałam tylko prze 5 min. Ale co można powiedzieć o charakterze 3,5 mies, szczeniaka?:cool3: Z tego co wiem jest wesoła , lubi sie bawić z dużym psem tej pani, . Ona nie poświęca jej zbyt wiele czasu, a to jest wiek, w którym najwięcej mozna sunie nauczyć. Jak najszybciej powinna trafić do domu , gdzie będzie miała więcej kontaktu z człowiekiem. -
Śliczne fotki Megan, widać,że malutka uśmiechnięta i szczęśliwa :loveu: . I jakie zapędy myśliwskie...:evil_lol:
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Jeżeli możesz ewatr, to bardzo proszę.:lol: Dzisiaj dodzwoniłam sie w końcu do pani, która przechowuje sunieczkę i umówiłam się na jutro, że ją zaszczepię . Pani jest już trochę zniecierpliwiona, myślała,że domek dla suni znajdzie się szybciej. No i okazało się tak, jak przypuszczałam,że sunieczka jest w budzie:shake: . A przecież były takie straszne mrozy, dopiero musiała taka golutka sunia marznąć :-( . -
Asior, nie zauważyłaś wyżej,że kolaczek juz dzisiaj pojechał do nowego domku pod Krakowem. Dzięki, może jakaś inna bida skorzysta.:lol:
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Taka śliczna sunieczka i nic.:-( A obiecałam tej pani, że dla niej z pewnościa znajdziemy szybko domek.:placz: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale reszta szczeniaczków czeka nadal:-( . -
Słuchajcie to , że on był całe życie na łańcuchu, to wcale nie przesądza sprawy, że nie może nadawać się do mieszkania. Zobaczcie wątek o naszym Czarnusiu. Całe 8-letnie życie na łańcuchu pół metrowym, w klatce na króliki, bez żadnego praktycznie schronienia, mróz czy upał. Teraz w domu tymczasowym, idealny w mieszkaniu. Wszystkiego się nauczył w mig, cżyściutki, bezproblemowy. A moja Nikusia z krowiego łańcucha. Też na łańcuchu , nawet bez budy. Teraz w mieszkniu pies kanapowy i nie schodzący z kolan. Super inteligentna sunia, od razu pieknie chodząca na smyczy, w mieszkaniu czyściutka. Reagująca na każde spojrzenie człowieka. Może i dla tego biedaczka znalazło by się lepsze miejsce. Chociaż nie na łańcuch:shake: .
-
A to Czarnuś arystokrata :obrazic: . Mam nadzieję,że juz nie pamieta klatki na króliki i pół metrowego łańcucha:mad: . [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6333/czaruud6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5766/czaru1iw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9646/czaru2nm7.jpg[/IMG][/URL] Idealny psiak do mieszkania. Kto mu wynagrodzi te lata niewyobrażalnych cierpień?
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kolaczek miał szcęście, szybko znalaz dobry domek. :lol: A reszta naszych szceniorków dalej czeka. Mi.in Boksia, której grozi schronisko i dwie czarnulki ze wsi zagrożone uspieniem.:-( -
Sprawa adopcji tego bidulka jest bardzo pilna, podnoszę!
-
Amorek - bezdomny pies idealny już w swoim idealnym domku !
erka replied to Perfetia's topic in Już w nowym domu
To jutro wspaniały dzień! Mój kolaczek również jedzie jutro do nowego domku do Krakowa!:multi: Bardzo się cieszę i mam nadzieję,że będą szczęśliwe.:loveu: -
Ten psiak przeszedł gehennę w swoim życiu. Głodzony, bity, jedynym jego pożywieniem był chleb rozmoczony w wodzie.:mad: Czasami zawieszał się łańcuchem na prętach klatki i wisiał tak cały dzień, rozpaczając wniebogłosy, a to wstretne babsko potrafiło chodzić koło niego i wogóle nie zwracać na to uwagi:angryy: . Jak u nas był na początku w budzie, to bronił jej zawzięcie, żaden pies nie mógł się zblizyć. Po raz pierwszy w życiu ta psina miała ciepłe schronienie . Tak samo zreszta bronił miski, a to czego już nie mógł zjeśc zakopywał na zapas po kątach. Teraz już nie jest taki zachłanny, wie że jedzenia mu nie zabraknie . A ostatni czas , który spędził w mieszkaniu, to wogole musiał być dla niego rajem . Widać jaki Czarnuś jest szczęśliwy, zachowuje się czasami jak młody psiaczek. I jak pisze Potter zachowuje sie w mieszkaniu tak, jakby całe życie był kanapowcem, a nie spędził go bez schronienia, mróz, czy upał, na pół metrowym łańcuchu. Niestety nie może już dłużej być w domu tymczasowym, dlatego sprawa jego adopcji jest bardzo pilna. Teraz będzie musiał wrócić do kojca, do budy, będzie z pewnością nieszczęśliwy. Kto pokocha Czarnusia? On odwdzięczy się bezgraniczną miłością i przywiązaniem....