Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Radku, Sarunia u Ciebie, to jedno z największych naszych "osiągnięć" adopcyjnych.:loveu: Życzę całej Waszej Rodzince spokojnych i radosnych Świąt!:lol:
  2. Czyli wygląda na to,że nareszcie się maluchowi udało !:multi: [COLOR=red]Dziękujemy wszystkim za pomoc w ratowaniu psiurka![/COLOR]:modla: :modla: :modla: [COLOR=red]Marcie, Jayo, , Gemowi, no i oczywiście Neris![/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=black]Mamy nadzieję, że u Neris długo nie zagości i szybko znajdzie domek, czego mu życzymy.:loveu: [/COLOR]
  3. Beka, co jesteś taka tajemnicza:razz: ? Zdradź w końcu jakies szczegóły, bo mnie ciekawość zeżre calkiem!:cool3:
  4. Irena, która chodziła do tego menela dokarmiać te psiaki wyjeżdża na 2 tygodnie. Nie będzie miał kto tam chodzić. Nie wiem, chyba zostanie nasz schron. A wiadomo, że to też wyrok na te szceniaki, ale chyba nie będzie innego wyjścia. Czy u menela, czy w schronie są skazane na śmierć.
  5. Ojej, tak długo jej nie ma? A ta kobieta, na której podwórku bywała nic nie wie?
  6. Dzięki Saga_86 :loveu: , może jeszcze kogoś mieszkającego bliżej los Czarusia poruszy.
  7. [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/7875/240307014sf2.jpg[/IMG] Ma na imię Luna.
  8. Czy z Ligoty chcecie wziąć jakieś konkretne psy, bo jest tam taka młodziutka sunia o takim spojrzeniu,że .......:-( [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/8340/240307015kc5.jpg[/IMG] [URL="http://img469.imageshack.us/img469/8340/240307015kc5.jpg"][/URL]
  9. Mam nadzieję,że Joyo uda się w takim razie przebić przez całą Warszawę. A jak nie, to może przechowa go z dzień.
  10. No właśnie, Joyo mieszka chyba na Ursynowie, więc jeżeli nie ma możliwości zostawienia psiaka gdzieś bliżej, to najlepiej będzie żeby go zostawiła u Ciebie, Kaas1.
  11. Neris i jak z tym psiaczkiem, bo ja muszę powiedzieć Joyo, gdzi ma go zostawić. Czy do Tarchomina jest taka sama droga jak do Pomiechówka? Bo może Joyo mogłaby prosto zawieźć do Ciebie. Musisz tylko podać mi adres na pw.
  12. Gosiapk, dziękujemy że chociaz Ty interesujesz się Czarusiem.:loveu: Bo jak widać nikogo więcej on nie obchodzi....
  13. Saga86, prawde mówiąc , to nie wyobrażam sobie transportu Rudzika na taka odległośc, to jeszcze straszna dzikuska. Jak na razie ja jej nie mogę jeszcze dotknąć, a cóż w pracy nie mam czasu na jej oswajanie:shake:
  14. Plany się zmieniły, bo Joyo jedzie do W-wy jutro rano. Pozostaje pytanie gdzie zostawić szczeniaka. Czy u Kaas1, bo to jest b.daleko od miejsca zamieszkania Joyo? Mieszka na południu W-wy.
  15. No i gdzie zostawić szczeniaka w Warszawie?
  16. Podnoszę malutką!
  17. Andziu69, Marta miała skontaktować się z tym chłopakiem, aby on zawiózł tego szczeniaczka na obwodnicę, bo on i tak miał go dzisiaj odebrac od niej. Ale na razie nie mogła sie do niego dodzwonic. Powiedziałam jej, że jeżeli on tego nie zrobi, to niech zadzwoni do Gema, on pewnie by pomógł. Albo jeżeli Ty bys mogła andziu69?
  18. Szczeniaczki w wielkiej potrzebie! Najlepiej by było je stamtąd zabrać, one juz jedzą samodzielnie. Tam niespecjalnie jak mozna je karmić, bo jak wrzuca sie jedzenie przez płot, to ten duży pies wszystko zabiera.:shake: Nie zawsze da sie tam wejść na podwórko.
  19. Skontaktowałam sie juz z Jayo i Martą. Mam nadzieję,że tym razem sie uda. Szczeniorka trzeba tylko zawieźć na obwodnicę, bo Jayo nie wjeżdża do Kielc. Tylko gdzie go zostawić w Warszawie? Czy u Kaas1, a ona go zawiezie do Neris, czy gdzie indziej?
  20. Ale czy ktos ma namiary na ta osobę, bo ja nie znajduję Yayo na liscie użytkowników dogo. Czy ktos ma telefon?
  21. Oby tylko nic złego jej się nie stało...:shake:
  22. Czy ktos może pomóc w adopcji tych szczeniaków? Prosimy również o wsparcie finansowe, postaramy sie odrobaczyć, odpchlić i jakos dokarmiać te psiaki. Jeżeli ktos może , to prosimy o wpłatę na AFN- dopisek "psy z Kielc". Dziękujemy!
  23. Pepik, czy ty jestes jakis zaczarowany?:cool3:
×
×
  • Create New...