erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Radku, Sarunia u Ciebie, to jedno z największych naszych "osiągnięć" adopcyjnych.:loveu: Życzę całej Waszej Rodzince spokojnych i radosnych Świąt!:lol:
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Czyli wygląda na to,że nareszcie się maluchowi udało !:multi: [COLOR=red]Dziękujemy wszystkim za pomoc w ratowaniu psiurka![/COLOR]:modla: :modla: :modla: [COLOR=red]Marcie, Jayo, , Gemowi, no i oczywiście Neris![/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=black]Mamy nadzieję, że u Neris długo nie zagości i szybko znajdzie domek, czego mu życzymy.:loveu: [/COLOR] -
Beka, co jesteś taka tajemnicza:razz: ? Zdradź w końcu jakies szczegóły, bo mnie ciekawość zeżre calkiem!:cool3:
-
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Irena, która chodziła do tego menela dokarmiać te psiaki wyjeżdża na 2 tygodnie. Nie będzie miał kto tam chodzić. Nie wiem, chyba zostanie nasz schron. A wiadomo, że to też wyrok na te szceniaki, ale chyba nie będzie innego wyjścia. Czy u menela, czy w schronie są skazane na śmierć. -
Ojej, tak długo jej nie ma? A ta kobieta, na której podwórku bywała nic nie wie?
-
Dzięki Saga_86 :loveu: , może jeszcze kogoś mieszkającego bliżej los Czarusia poruszy.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
erka replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img469.imageshack.us/img469/7875/240307014sf2.jpg[/IMG] Ma na imię Luna. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
erka replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Czy z Ligoty chcecie wziąć jakieś konkretne psy, bo jest tam taka młodziutka sunia o takim spojrzeniu,że .......:-( [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/8340/240307015kc5.jpg[/IMG] [URL="http://img469.imageshack.us/img469/8340/240307015kc5.jpg"][/URL] -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że Joyo uda się w takim razie przebić przez całą Warszawę. A jak nie, to może przechowa go z dzień. -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
No właśnie, Joyo mieszka chyba na Ursynowie, więc jeżeli nie ma możliwości zostawienia psiaka gdzieś bliżej, to najlepiej będzie żeby go zostawiła u Ciebie, Kaas1. -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Neris i jak z tym psiaczkiem, bo ja muszę powiedzieć Joyo, gdzi ma go zostawić. Czy do Tarchomina jest taka sama droga jak do Pomiechówka? Bo może Joyo mogłaby prosto zawieźć do Ciebie. Musisz tylko podać mi adres na pw. -
Gosiapk, dziękujemy że chociaz Ty interesujesz się Czarusiem.:loveu: Bo jak widać nikogo więcej on nie obchodzi....
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saga86, prawde mówiąc , to nie wyobrażam sobie transportu Rudzika na taka odległośc, to jeszcze straszna dzikuska. Jak na razie ja jej nie mogę jeszcze dotknąć, a cóż w pracy nie mam czasu na jej oswajanie:shake: -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Plany się zmieniły, bo Joyo jedzie do W-wy jutro rano. Pozostaje pytanie gdzie zostawić szczeniaka. Czy u Kaas1, bo to jest b.daleko od miejsca zamieszkania Joyo? Mieszka na południu W-wy. -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
No i gdzie zostawić szczeniaka w Warszawie? -
Podnoszę malutką!
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Andziu69, Marta miała skontaktować się z tym chłopakiem, aby on zawiózł tego szczeniaczka na obwodnicę, bo on i tak miał go dzisiaj odebrac od niej. Ale na razie nie mogła sie do niego dodzwonic. Powiedziałam jej, że jeżeli on tego nie zrobi, to niech zadzwoni do Gema, on pewnie by pomógł. Albo jeżeli Ty bys mogła andziu69? -
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczki w wielkiej potrzebie! Najlepiej by było je stamtąd zabrać, one juz jedzą samodzielnie. Tam niespecjalnie jak mozna je karmić, bo jak wrzuca sie jedzenie przez płot, to ten duży pies wszystko zabiera.:shake: Nie zawsze da sie tam wejść na podwórko. -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Skontaktowałam sie juz z Jayo i Martą. Mam nadzieję,że tym razem sie uda. Szczeniorka trzeba tylko zawieźć na obwodnicę, bo Jayo nie wjeżdża do Kielc. Tylko gdzie go zostawić w Warszawie? Czy u Kaas1, a ona go zawiezie do Neris, czy gdzie indziej? -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Ale czy ktos ma namiary na ta osobę, bo ja nie znajduję Yayo na liscie użytkowników dogo. Czy ktos ma telefon? -
Oby tylko nic złego jej się nie stało...:shake:
-
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Czy ktos może pomóc w adopcji tych szczeniaków? Prosimy również o wsparcie finansowe, postaramy sie odrobaczyć, odpchlić i jakos dokarmiać te psiaki. Jeżeli ktos może , to prosimy o wpłatę na AFN- dopisek "psy z Kielc". Dziękujemy!