erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Marzenna79, a o jakim transporcie myślisz?
-
Już drugi raz Aquirre pyta czy ktoś kontaktował się z pania chętną na collie i żadnej odpowiedzi od zainteresowanych. :shake: Ja też podawałam tel. do człowieka z Kaziemierzy Wielkiej zaintresowanego collie, ale nie wiem czy ktos tam dzwonił.:shake:
-
Bezproblemowy , mały psiaczek, kiedyś okrutnie traktowany, teraz odwdzięcza się całym serduszkiem.:loveu:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na razie taka troszkę przestraszona, ale myślę,że już się rozkręciła.:lol: Cały czas na domek czeka Lira, siostrzyczka Mony, Reksiu i dwie czarne sunieczki ze wsi. -
Transport dla Megi [COLOR=red]Warszawa-Poznań.[/COLOR][COLOR=black] PILNE![/COLOR]
-
Może ktoś bardziej utalentowany ode mnie napisze jakiś wyciskacz łez:roll:
-
Już napisałam na transportowym.
-
Dzisiaj dostałam przelew na rzecz Megan od Pana z Białegostoku -100 zł.:loveu: Bardzo się przyda, bo Perfetia jutro pójdzie z małą do okulisty, na konsultację z tym oczkiem. Jeżeli będzie konieczna operacja, to będą spore koszty. Potrzebne będa równiez środki na transport do Poznania.
-
Pani z Gdańska jest bardziej zainteresowana sunia z Mielca. Natomiast jest chętna pani na Megi pod Poznaniem!:multi: Myślę,że domek ok. Dostałam namiary z Allegro od Ulki18. Pani przygarnęła już wcześniej zmaltretowanego pieska po przejściach, dom z ogrodem, dwa koty. Jest nauczycielką, pracuje dosyć krótko, więc sunia nie zostawałaby długo sama w domu, zresztą miałaby psiego towarzysza. Teraz jedyny problem , to transport do Poznania . [SIZE=4][COLOR=red]Warszawa-Poznań[SIZE=2][COLOR=black] -bardzo pilne.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] Megan może zostać u Perfeti tylko do niedzieli.
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sunieczki ze wsi jeszczae nie nadają się do adopcji:shake: . No oczywiście mogłyby juz isć do odpowiedzialnych, mądrych ludzi, ale widomo jak jest , większość chce miec bezproblemowego psiaka.:cool3: -
Ulka18, wysłałam Ci maila. Ta pani odpowiedziała też na ogoszenie o mieleckiej suni. Nie wiem, czy wysyła zgłoszenia w różne miejsca na wszelki wypadek, czy chce wszystkie naraz:cool3: .
-
Ulka18, właśnie dostałam jednego maila w sprawie Megi, od pani z Gdańska. Czy było ich więcej? Może jeszce troszkę zaczekam z odpowiedzią. :roll: Pani mieszka teraz w Gdańsku, ale w czerwcu przeprowadza sie do Bydgoszczy, gdzie będzie trenerem jazdy konnej. Chyba by było nie najgorzej. Ale czy znajdzie się jakis transport do Gdańska w razie czego?
-
Mała Kropeczka znaleziona w Aninie-zostaje u mnie!!!
erka replied to Hakunia's topic in Już w nowym domu
Trzymamy mocno kciuki za Kropeczkę, wszystko będzie dobrze!:p -
Megan nie może juz byc dłużej u Perfeti, a domku jak nie ma , tak nie ma :placz: :placz: :placz: .
-
Poprosiłam Ulkę18, wstawi malutką na Allegro.:loveu: :loveu: :loveu:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.do, czy mogłabyś wstawic tu do pierwszego postu zdjęcie Megan z jej wątku? I może zmienić w pierwszym poście zdjęcie Liry, bo na tym stole u weta biedactwo strasznie wystraszone. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/164/0703misiailira1kj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/9137/0703liraimisia1py4.jpg[/IMG][/URL] -
Taki piękny pies i nic...:-(
-
Mały, niekłopotliwy psiaczek , po strasznych przejściach, czy nikt go nie chce?
-
Dzwoniła do mnie pani, która karmi psiaka. Okazało się, ze jednak ta dyrekorka szkoły chce go wziąć, ale za nic nie mogą sobie z nim poradzić,żeby go wsadzić do samochodu. :cool3: Prosiła o pomoc. Nie wiem jak ja to zrobię, bo chroniczny brak czasu i jak ja go złapię, skoro nie może tego zrobic osoba która dobrze go zna. Zobaczymy, może uda się z Sedalinem...
-
Megi do góry!
-
Czarnuś - pies idealny, czeka na Ciebie!:lol:
-
Mała Kropeczka znaleziona w Aninie-zostaje u mnie!!!
erka replied to Hakunia's topic in Już w nowym domu
Chyba nie ma co sie spieszyć z ostatecznymi decyzjami, trzeba próbowac ratować sunieczkę. Nasza Norunia też miała guz Stickera, była operowana w Krakowie, a potem wyadoptowana do nowego domu. Podobno teraz guz odnowił sie. Ale nie wiem czy w jej przypadku stosowano chemioterapię. Kiedy jeszcze była wcześniej badana w Kielcach, wet powiedział,że trzeba zastosować chemioterapię i w przypadku tego guza przynosi ona dobre efekty. -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kiwi, czy może cos wiesz o Noruni?