Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Kielecki kolaczek już pojechał do domku. Został mi jeden w miarę przyzwoity kontakt , z Kazimierzy Wielkiej, jeżeli ktoś jest zainteresowany , to podam tel. Wydaje mi się,że w grę wchodzi tylko szczeniak collie, ale nie jestem pewna.
  2. Często tak jest, że takie bidy ,niezbyt urodziwe znajdują szybko domki, a o pięknych ludzie myślę,że jakos sobie prędzej poradzą i nikt ich w końcu nie ratuje:shake: . Pepik, może, gdybyś był brzydszy....:cool3:
  3. Nie wiem jak ta pani , u której teraz jest ją nazywa. Jutro będę sie z nia widziała, bo chciałam wziąć sunie do szczepienia. Rzeczywiście podobna do Halszki:lol: . Dzwoniło o nia kilka osób, ale wszyscy zostali wyeliminowani:cool3: Mam nadzieję,że trafi w końcu na właściwy domek, tak jak szczeniak collie. którego własnie wyekspediowałam:multi: .
  4. On sms-ował do mnie i napisał saga86 to samo , co do Ciebie. Chciał, zeby mu wystawic pozytyw.
  5. Fajne zdjęcia, widać,że psiaki się lubią i są szczęśliwe.:lol: Widocznie Florce jeden facet wystarczy, to po co jej jeszcze jakies obce psiaki.:cool3:
  6. Ludzie wzięli psa ze schroniska, a dom tymczasowy jeszcze sie zastanawia. Prawdopodobnie jest domek dla collie w Proszowicach pod Krakowem. Boksia czeka dalej, dzisiaj bedę ja szczepić.
  7. Dzisiaj chcę zaszczepic sunieczkę. Dalej nie ma chętnych na nia w miare normalnych:cool3: .
  8. Ojej, :shake: . A sterylka nie rozwiązała tych problemów?
  9. Dzwonił jakiś nieprzyjemny typ, który oburzył sie,że ja chce sprawdzać warunki....:mad:
  10. Chyba jednak nie do końca się dogadują. Usia szuka wśród znajomych domku dla Megi. Szczeniaki dalej czekają, w tym owczarek collie!
  11. Tak kika22, ta kobieta gdzies tam mieszka, więc to pewnie ta sama.
  12. Czy nikomu nie podoba sie taka cudna sunia?:shake:
  13. Podniosę, bo nikt tu nawet nie zajrzy:-(
  14. Szczeniaczek u mnie w domu odszedł za TM ponad miesiąc temu, nie jest pewne do końca, czy to była nosówka, bo objawy nietypowe. Chałupę wydezynfekowałam, a jeżeli nawet byłaby to nosówka, to wirus nie utrzymuje sie tak długo jak parwo. Dwie moje szczepione suki są zupełnie zdrowe. Niedawno wróciłam z maluchem z niedoszłej adopcji. Była kobieta chetna w Kielcach, ale domek tuz przy E-7, małe zagracone podwórko, pełne rupieci, błotniste, a ludzie średni. Jest jeszce osoba chetna z Jaworzna na Śląsku, ale musze poszukać kogos , kto mógłby sprawdzic domek.
  15. Przeróżne szczeniaczki , rasowe i urocze kundelki szukają domków!!!
  16. Te czarne szczeniaczki ze wsi niestety nie pojechały do Krakowa. Dalej szukają domków! Sprawa bardzo pilna, bo ten facet je uśpi!!!:angryy:
  17. I jak tam , zrobiłyście może jakieś plakaciki z Pepikiem?
  18. No to rzeczywiście straszna krzywda będzie sie psu działa:cool3: . Ja nie wiem, jak ona jest taka wrażliwa, to jak ona przeżyła gehennę u tego typa, kiedy była bita i głodzona, nawet nie mogę mysleć o tym....:shake:
  19. Saga86, czy ogłosiłas boksię w Anonsach na jutro?
  20. Śliczna sunieczka szuka domku! Pilne!!! :placz:
  21. Suńki już dzisiaj w nocy dotarły na miejsce w Niemczech. :multi: Za tydzień pojadą do docelowego domku.:lol: Czyli jeszce trochę stresujących sytuacji przed nimi. Thora jeszcze bardzo się boi, jak mag.da ja przywiozła do Kielc, to bardzo bała sie wejść do mieszkania, później też bała sie wejść do samochodu. Po tym , co jej zrobił człowiek, ona jeszcze cały czas nie jest pewna, czy nie spotka ją krzywda. Jest fantastyczną sunią , zrównowazona , mądra. Naprawde ciężko mi było się z nią rozstawać. Cykoria chodziła krok w krok za matka i robiła dokładnie to , co ona. Też już się zaczęła ośmielać i nawet próbowała wspinać się na stół w poszukiwaniu jedzonka, a tu niestety przed podróżą post:cool3: Jeszcze kilka fotek z Polski. [ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3963/thoraicykoria6kk7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8853/thoraicykoria7dx0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3747/thoraicykoria8ml0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4310/cykoriadv2.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...