erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Kielecki kolaczek już pojechał do domku. Został mi jeden w miarę przyzwoity kontakt , z Kazimierzy Wielkiej, jeżeli ktoś jest zainteresowany , to podam tel. Wydaje mi się,że w grę wchodzi tylko szczeniak collie, ale nie jestem pewna.
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak ta pani , u której teraz jest ją nazywa. Jutro będę sie z nia widziała, bo chciałam wziąć sunie do szczepienia. Rzeczywiście podobna do Halszki:lol: . Dzwoniło o nia kilka osób, ale wszyscy zostali wyeliminowani:cool3: Mam nadzieję,że trafi w końcu na właściwy domek, tak jak szczeniak collie. którego własnie wyekspediowałam:multi: . -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
On sms-ował do mnie i napisał saga86 to samo , co do Ciebie. Chciał, zeby mu wystawic pozytyw. -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Sunieczka do góry!!! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ludzie wzięli psa ze schroniska, a dom tymczasowy jeszcze sie zastanawia. Prawdopodobnie jest domek dla collie w Proszowicach pod Krakowem. Boksia czeka dalej, dzisiaj bedę ja szczepić. -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj chcę zaszczepic sunieczkę. Dalej nie ma chętnych na nia w miare normalnych:cool3: . -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ojej, :shake: . A sterylka nie rozwiązała tych problemów? -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Dzwonił jakiś nieprzyjemny typ, który oburzył sie,że ja chce sprawdzać warunki....:mad: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Chyba jednak nie do końca się dogadują. Usia szuka wśród znajomych domku dla Megi. Szczeniaki dalej czekają, w tym owczarek collie! -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Na razie nikt sie nie odzywa.:shake: -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz do góry! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak kika22, ta kobieta gdzies tam mieszka, więc to pewnie ta sama. -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Czy nikomu nie podoba sie taka cudna sunia?:shake: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Podniosę, bo nikt tu nawet nie zajrzy:-( -
Szczeniaczek u mnie w domu odszedł za TM ponad miesiąc temu, nie jest pewne do końca, czy to była nosówka, bo objawy nietypowe. Chałupę wydezynfekowałam, a jeżeli nawet byłaby to nosówka, to wirus nie utrzymuje sie tak długo jak parwo. Dwie moje szczepione suki są zupełnie zdrowe. Niedawno wróciłam z maluchem z niedoszłej adopcji. Była kobieta chetna w Kielcach, ale domek tuz przy E-7, małe zagracone podwórko, pełne rupieci, błotniste, a ludzie średni. Jest jeszce osoba chetna z Jaworzna na Śląsku, ale musze poszukać kogos , kto mógłby sprawdzic domek.
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przeróżne szczeniaczki , rasowe i urocze kundelki szukają domków!!! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Te czarne szczeniaczki ze wsi niestety nie pojechały do Krakowa. Dalej szukają domków! Sprawa bardzo pilna, bo ten facet je uśpi!!!:angryy: -
No to rzeczywiście straszna krzywda będzie sie psu działa:cool3: . Ja nie wiem, jak ona jest taka wrażliwa, to jak ona przeżyła gehennę u tego typa, kiedy była bita i głodzona, nawet nie mogę mysleć o tym....:shake:
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Podnosze ślicznotkę! -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Saga86, czy ogłosiłas boksię w Anonsach na jutro? -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunieczka szuka domku! Pilne!!! :placz: -
Suńki już dzisiaj w nocy dotarły na miejsce w Niemczech. :multi: Za tydzień pojadą do docelowego domku.:lol: Czyli jeszce trochę stresujących sytuacji przed nimi. Thora jeszcze bardzo się boi, jak mag.da ja przywiozła do Kielc, to bardzo bała sie wejść do mieszkania, później też bała sie wejść do samochodu. Po tym , co jej zrobił człowiek, ona jeszcze cały czas nie jest pewna, czy nie spotka ją krzywda. Jest fantastyczną sunią , zrównowazona , mądra. Naprawde ciężko mi było się z nią rozstawać. Cykoria chodziła krok w krok za matka i robiła dokładnie to , co ona. Też już się zaczęła ośmielać i nawet próbowała wspinać się na stół w poszukiwaniu jedzonka, a tu niestety przed podróżą post:cool3: Jeszcze kilka fotek z Polski. [ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3963/thoraicykoria6kk7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8853/thoraicykoria7dx0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3747/thoraicykoria8ml0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4310/cykoriadv2.jpg[/IMG][/URL]