erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Taki kochany psiaczek, on chciałby jeszcze kilka lat pożyć w godnych warunkach.:-(
-
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Nikt nie chce Czarusia, a to taki fantastyczny piesek.
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że to nie przeszkodzi temu sympatycznemu psiulkowi w znalezieniu domku:razz: . A nasze szczeniaczki czekają:-( -
Usiu, bardzo Ci dziękuję za te zdjęcia :buzi: Jestem po prostu szczęśliwa, że moje kochane biedactwo trafiło do takiego super domku!:loveu: :loveu: :loveu: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Pozdrawiamy nowych właścicieli Megi :lol: :p i liczymy, że nam tutaj napiszą , jak sunieczka przyjęłą się w ich zwierzyńcu.;)
-
Rzeczywiście , uśmiech zabójczy:cool3:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiekie dzięki Ulka18! :loveu: A ile ma lat ten sympatyczny psiunio z Twojego podpisu? -
Podnoszę biedaczki, tak wszystkich ich szkoda...:-(
-
"Nowy domek" Meganki obiecał, że sie zaloguje i będzie donosił co u sunieczki.:razz: Myślę,że trzeba dać trochę czasu Megi i jej włascicielom.:loveu:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
erka replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=seagreen]Transport Poznań-Kraków lub Poznań -Katowice pilnie potrzebny!!![/COLOR][/SIZE] -
MASZA suńka wykopana ze śnieżnej nory JUŻ W DOMKU :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Ale urosła! :lol: Ale dalej śliczny pychulek:loveu: . -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
erka replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=royalblue]Weszka, wspaniale!!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=royalblue][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=royalblue] Kto mógłby przywieźć sunieczkę?[/COLOR][/SIZE] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dobrze Ulka18, jeżeli możesz, to daj dwie. :loveu: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ulka18, zdjęcie Murki jest na wątku ogólnym. Ale mogę wysałć Ci mailem. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
erka replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Makabrycznie wystraszona sunieczka, ona nie opuszcza nawet budy:-( . Czy ktoś jej pomoże? -
Ulka18, to może Murkę terierkowatą? Masz szczęśliwą rękę, może też się uda.:loveu:
-
Mały , bezproblemowy psiak, nikt go nie chce? Kto zechce mu wygrodzić te cierpienia, ktorych doznał?
-
Czy nikt nie chce pomóc Czarusiowi?
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Suńki ze wsi już troszkę odważniejsze. Wychodzą z budy na widok jedzenia, ale do człowieka jeszcze boja sie podchodzić.:roll: -
[SIZE=3][COLOR=blue]MEGAN już w nowym domku!!!:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Przed chwilą dostałam telefon z drogi od Usi właśnie wracają z Poznania, zostawili już Megan i zabrali psiaka ze schroniska w Pile do Warszawy.[/COLOR] Malutka z pewnością wystraszona, tyle zmian ostatnio, ale chyba w końcu znalazła swoje miejsce w życiu.:lol: :loveu: Będzie miała towarzystwo małego pieska , też po przejściach i dwóch kotów. A Pani Teresa obiecała ,że będzie donosiła nam, co u sunieczki.:lol: Dziękuję bardzo Usi, która chciała dać domek Megan, chociaż nie z jej winy to się nie udało, a teraz zawiozła sunię do nowego domu.:iloveyou: A Perfeti za to, że Megan mogła spędzić u niej ostatni tydzień. :calus:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
erka replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Są już jakieś wieści o kudłaczku? Czyżbyś weszko myślała o tymczasie dla niego? :razz: Byłoby cudownie.:loveu: -
Myślłam,że może wiesz o jakimś innym transporcie. Bo Usia oferowała pomoc, gdyby jednak nic sie nie znalazło.:lol: I ponieważ nie ma innych możliwości, [B][COLOR=red]Usia jutro zawiezie Megan do Poznania, a w zasadzie do Starego Miasta pod Poznaniem!!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/B] [COLOR=black]Tak bardzo się cieszę,że sunieczka tam jedzie. Myślę,że to będzie dobry domek dla niej. Jeszcze dzisiaj rozmawiałam z przyszłą panią Megan, czeka na nią , zaloguje sie na logo i będziemy wiedzieć , jak malutka się tam zadomowi :loveu: :loveu: :loveu: .[/COLOR] Perfetia dzisiaj była z sunią u weta , aby skonsultować to oczko. Nic sie tam nie dzieje, na razie nie ma potrzeby operowania. Myślę,że jeżeli rzeczywiście będzie taka konieczność , to dobrze by było , gdyby sunia już znalazła się w swoim domku, zadomowiła się, poczuła bezpiecznie. Bo jednak teraz jest trochę w chaosie, przerzucana z miejsca na miejsce, a to byłby dodatkowy stres.