Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. M&S - Mania na FB wyraziła chęć wpadnięcia do mnie na pierozki. Co Ty na to? I jak tak - to kiedy?:) Dodam tylko, że mam smaczny przepis na muffinki (od Agasi):) Pzdr.
  2. [quote name='Izabela124.'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0569_zpscdd70e21.jpg[/URL] te zdjęcie mi się najbardziej spodobało :)[/QUOTE] Mnie tez się podoba:) A dlaczego nikt do mnie nie dzwonił w Twojej/naszej sprawie? Pzdr.
  3. [quote name='unikatowydiament']uwielbiam szczeniaczki,są takie słodkie i rozkoszne:loveu:[/QUOTE] [quote name='M&S']Sama słodycz :loveu::loveu:[/QUOTE] Słodkie, słodkie:) pzdr.
  4. Wszystkiego dobrego dla Olci:) I zaciskamy mocno kciuki za Kisska:) pzdr.
  5. Ale nie grudniowe... Może jakies z lutego by się znalazły? pzdr.
  6. Dajcie znać, co tam "znaleziono" u charcicy... Oby to nie bylo nic poważnego... pzdr.
  7. Na FB tez widziałam poszukiwania Beci.... Pzdr.
  8. Hej, nadal taka zapracowana? pzdr.
  9. Asiaczek

    Galeria Bejki

    A czemu narzekasz na aparatos? Przeciez fotka jest OK:) pzdr.
  10. Witamy sie w mroźną sobotę. I snieżńą... pzdr.
  11. [quote name='ewelinabuck']a ja bardz dobrze zamierzam pracowac do 8 miesiac :P:P:P nawet po mnie zytnio nie widac:):) bynajmniej jeszcze a to juz 4 miesiac, 20 lutego bed wiedziec kto sie kryje:):):):):):[/QUOTE] Juz niedługo:) pzdr.
  12. [quote name='tpzopoczno']Oj, przejął się i to bardzo, tak bardzo, że stał się psem kanapowym ;) Opiekun mówi, że Fuks nabrał masy mięśniowej, ale poza tym jest psem przytulakiem i najlepiej się czuje w objęciach człowieka i jeszcze lepiej leżąc sobie na kanapie.[/QUOTE] Mądrala:) pzdr.
  13. [quote name='M&S']Drugi miesiąc nowego roku się zaczął, a tu cisza.....[/QUOTE] No, własnie! Oj, nieładnie... pzdr.
  14. [quote name='Anja2201']Słodziaki są teraz w stajni , miejsce załatwiła znajoma Ocelot . Dt wyda psy , w najbliższy weekend przenosimy chłopaków .[/QUOTE] A czy nr konta dla Słodziaków się zmieniło? pzdr.
  15. Asiaczek

    Hiro

    Ooooo, jakie piekne i znajome imię:) To pewnie w W-wie w lipcu się zobaczymy, co?:) pzdr.
  16. Napiszcie coś o maluchach. Będą pokazywane? pzdr.
  17. Jesienne fotki bardziej do mnie przemawiają, niż niebiańskie;) Chłód to mam za oknem, a te ciepłe jesienne kolorki to miód na duszę:) pzdr.
  18. Elegancik:) [url]http://i47.tinypic.com/13za8hj.jpg[/url] pzdr.
  19. A u mnie baski obrodziły:) 3.2.2013 r. Erka urodziła 6 maleńtasów:) 3:3:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0672_zpsbcb7fcf5.jpg[/IMG] Chłopaki osobno:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0675_zps4e388557.jpg[/IMG] I dziewczyny osobno:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0674_zps6bb6f4d2.jpg[/IMG] Pzdr.
  20. Co tu pukac i pytac, jak i tak nikt nie odpowiada...? pzdr.
  21. Oj, takich spotkań z pieseczkami bez smyczy, to chyba każdy z nas mial az nadto.... Najgorsze jest to, że jak grzecznie prosze, aby właściciel wziął psa na smycz/odwołał psa, to okazuje sie, że to ja jestem jakas dziwna.... dlaczego? No to pieski MUSZĄ sie poznać i pobawic. Nie chce mi sie gadac, że moje nie z kazdym się chca bawić. A jak nie chca, to gryzą.... W takich sytuacjach zawsze mówię, że "po co ta dyskusja?". Proszę o odwołanie psa i delikatnie/kontrolowanie popuszczam smyczkę (mam Flexie). Czasami moje zawadza zębem obcego, obcy ucieka, właściciel rzuci jakąś inwektywe pod moim adresem, ale tez idzie sobie. Drugiego razu juz nie ma! Pzdr.
  22. ie przesadzaj:) Wygląda fajnie:) [url]http://www.picshot.pl/pfiles/286426/4b.jpg[/url] pzdr.
  23. [quote name='ulvhedinn']Są filmiki, Agnieszka wrzuciła: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=KRfbgtkRWw0[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=H1geTBqIkz0[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=p13IyfiXSxI[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=5ekAuGeCAKs[/URL] "nudze się, nudzę się, NUDZĘ SIĘ!!!!!!!!!"[/QUOTE] I ona tak sama z siebie chwyta za gałki w drzwiczkach? Pies raczej łapami drapie i otwiera.... Te filmy to rzeczywiscie wyglądają, jakby nauczona takiego otwierania i zachowania. Na pokaz:) pzdr.
  24. Rany, ale się towarzystwo napaliło na te fotkę/fotki Ali jako rybki... nonono. Ja, alicjo, na Twoim miejscu, juz dawno bym taka foteczke zrobila i szybciutko ra-dwa wstawiła tutaj oraz na FB jako profilowe:) pzdr.
  25. jamnicze, znowu powiesz, że masz tak duzo pracy, że nie możesz wchodzic na DGM... prosze sie tutaj meldowac:) pzdr.
×
×
  • Create New...