-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
M&S - Mania na FB wyraziła chęć wpadnięcia do mnie na pierozki. Co Ty na to? I jak tak - to kiedy?:) Dodam tylko, że mam smaczny przepis na muffinki (od Agasi):) Pzdr.
-
[quote name='Izabela124.'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0569_zpscdd70e21.jpg[/URL] te zdjęcie mi się najbardziej spodobało :)[/QUOTE] Mnie tez się podoba:) A dlaczego nikt do mnie nie dzwonił w Twojej/naszej sprawie? Pzdr.
-
[quote name='unikatowydiament']uwielbiam szczeniaczki,są takie słodkie i rozkoszne:loveu:[/QUOTE] [quote name='M&S']Sama słodycz :loveu::loveu:[/QUOTE] Słodkie, słodkie:) pzdr.
-
Wszystkiego dobrego dla Olci:) I zaciskamy mocno kciuki za Kisska:) pzdr.
-
Ale nie grudniowe... Może jakies z lutego by się znalazły? pzdr.
-
Dajcie znać, co tam "znaleziono" u charcicy... Oby to nie bylo nic poważnego... pzdr.
-
Na FB tez widziałam poszukiwania Beci.... Pzdr.
-
Hej, nadal taka zapracowana? pzdr.
-
A czemu narzekasz na aparatos? Przeciez fotka jest OK:) pzdr.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Asiaczek replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck']a ja bardz dobrze zamierzam pracowac do 8 miesiac :P:P:P nawet po mnie zytnio nie widac:):) bynajmniej jeszcze a to juz 4 miesiac, 20 lutego bed wiedziec kto sie kryje:):):):):):[/QUOTE] Juz niedługo:) pzdr. -
[quote name='tpzopoczno']Oj, przejął się i to bardzo, tak bardzo, że stał się psem kanapowym ;) Opiekun mówi, że Fuks nabrał masy mięśniowej, ale poza tym jest psem przytulakiem i najlepiej się czuje w objęciach człowieka i jeszcze lepiej leżąc sobie na kanapie.[/QUOTE] Mądrala:) pzdr.
-
[quote name='M&S']Drugi miesiąc nowego roku się zaczął, a tu cisza.....[/QUOTE] No, własnie! Oj, nieładnie... pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Słodziaki są teraz w stajni , miejsce załatwiła znajoma Ocelot . Dt wyda psy , w najbliższy weekend przenosimy chłopaków .[/QUOTE] A czy nr konta dla Słodziaków się zmieniło? pzdr. -
Ooooo, jakie piekne i znajome imię:) To pewnie w W-wie w lipcu się zobaczymy, co?:) pzdr.
-
Napiszcie coś o maluchach. Będą pokazywane? pzdr.
-
Jesienne fotki bardziej do mnie przemawiają, niż niebiańskie;) Chłód to mam za oknem, a te ciepłe jesienne kolorki to miód na duszę:) pzdr.
-
Elegancik:) [url]http://i47.tinypic.com/13za8hj.jpg[/url] pzdr.
-
A u mnie baski obrodziły:) 3.2.2013 r. Erka urodziła 6 maleńtasów:) 3:3:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0672_zpsbcb7fcf5.jpg[/IMG] Chłopaki osobno:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0675_zps4e388557.jpg[/IMG] I dziewczyny osobno:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0674_zps6bb6f4d2.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Co tu pukac i pytac, jak i tak nikt nie odpowiada...? pzdr.
-
Oj, takich spotkań z pieseczkami bez smyczy, to chyba każdy z nas mial az nadto.... Najgorsze jest to, że jak grzecznie prosze, aby właściciel wziął psa na smycz/odwołał psa, to okazuje sie, że to ja jestem jakas dziwna.... dlaczego? No to pieski MUSZĄ sie poznać i pobawic. Nie chce mi sie gadac, że moje nie z kazdym się chca bawić. A jak nie chca, to gryzą.... W takich sytuacjach zawsze mówię, że "po co ta dyskusja?". Proszę o odwołanie psa i delikatnie/kontrolowanie popuszczam smyczkę (mam Flexie). Czasami moje zawadza zębem obcego, obcy ucieka, właściciel rzuci jakąś inwektywe pod moim adresem, ale tez idzie sobie. Drugiego razu juz nie ma! Pzdr.
-
ie przesadzaj:) Wygląda fajnie:) [url]http://www.picshot.pl/pfiles/286426/4b.jpg[/url] pzdr.
-
[quote name='ulvhedinn']Są filmiki, Agnieszka wrzuciła: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=KRfbgtkRWw0[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=H1geTBqIkz0[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=p13IyfiXSxI[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=5ekAuGeCAKs[/URL] "nudze się, nudzę się, NUDZĘ SIĘ!!!!!!!!!"[/QUOTE] I ona tak sama z siebie chwyta za gałki w drzwiczkach? Pies raczej łapami drapie i otwiera.... Te filmy to rzeczywiscie wyglądają, jakby nauczona takiego otwierania i zachowania. Na pokaz:) pzdr.
-
Rany, ale się towarzystwo napaliło na te fotkę/fotki Ali jako rybki... nonono. Ja, alicjo, na Twoim miejscu, juz dawno bym taka foteczke zrobila i szybciutko ra-dwa wstawiła tutaj oraz na FB jako profilowe:) pzdr.
- 78403 replies
-
jamnicze, znowu powiesz, że masz tak duzo pracy, że nie możesz wchodzic na DGM... prosze sie tutaj meldowac:) pzdr.