-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Asiaczek replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ooooo, ile linków z ogłoszeniami suni:) Oby którys okazał się trafiony! Pzdr. -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Asiaczek replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
No ja tez liczę, że podczas wakacji to jednak zasypiesz nas fotkami i że nie będzie wtedy wymówki, że szkoła, że cisną.... Najwyżej może byc tylko taka wymówka, że.... brak czasu, hahaha... Bo pewnie jakieś wyjazdy to się szykują podczas wakacji, co? Pzdr. -
Cd. 11-05-2013. I oba malce razem:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2564_zps0e33a627.jpg[/IMG] Zasłuzony odpoczynek... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2561_zps7175f48d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2562_zps9171f88c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2560_zps7a58abc6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2557_zps7d6dc3e3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2556_zps6d75c1d8.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 11.05.2013. Lalka usiłowała coś tam skubnąć z ucha, trudno jej to szlo i opornie... Lalka na poczatku wolała pięknie zapozowac... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2558_zps7595883d.jpg[/IMG] Jeden z nielicznych momentów, gdy udało jej sie zawładnąć zajęczym uchem;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2554_zps02590ff7.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
A oto nastepna porcja zdjęć, tym razem z 11.05.2013 r., kiedy to U-tki dostały zajęcze ucho do rozpracowania. Umościły sie wygodnie na wersalce i.... zaczeła sie jazda! Prym wiódł Dudek, nie byl zbyt dżeltelmeński i sam usiłował zawłaszczyć ucho.... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2553_zps07b9342d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2550_zps694b5ace.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2547_zps7b8d3822.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2546_zps75ec501e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2545_zps4b5b1f90.jpg[/IMG] No i .... sjesta;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2563_zpsf6a58f29.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Odezwij się potem do nas i napisz kilka słów o małej. Jak z imieniem, jak zniosła podróż itp... Pzdr.
-
Airedale Terrierki Maya i Kejtu oraz Brysia już za TM [*] Zapraszają!
Asiaczek replied to Riven's topic in Foto Blogi
Noooo, to Majeczka to ten nowy nabytek, tak? Daj no więcej fotek, bo lubię oglądac malce;) pzdr. -
A gdzie masz taki lokal, że można i z psami i z dziecmi, no i dobrze karmią...? pzdr.
-
o tak. W stosunku do mojego stadka, to TYLKO 3:) pzdr.
-
Pieknie dziękuję:) pzdr.
-
No i takie oto newsy otrzymałam od M&S z Krakowa: [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]S[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]lash - dosk.1, CAC, CACIB + .... BOB!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Gratulacje!!!!chłopak rozkręca się z wystawy na wystawe:) pzdr.
-
[quote name='Riven']Jakie śliczności :loveu: Chcem takiego !![/QUOTE] Hahaha, mało masz psiaków?:) [quote name='Izabela124.']Śliczne rudzielce :loveu:[/QUOTE] Fajniusie są, fakt:) pzdr.
-
..czyli suni raczej nie grozi bezdomność;) pzdr.
-
[quote name='Ania!']Smakosze :lol: Filmik obejrzałam.[/QUOTE] Dziękowac:) pzdr.
-
[quote name='agnethka']piękne sarenki ;)[/QUOTE] Dzięki:) pzdr.
-
Oglądnijcie, prosze, film z poniższego linku: [h=5][URL]http://www.youtube.com/watch?v=YMw8lsfOxzU[/URL][/h] D[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]zięki poświęconym 2 minutom na oglądnięcia psy z katowickiego schroniska mogą dostac sporo-sporo bezpłatnej karmy...[/B][/SIZE][/COLOR] Proszę, prosze, proszę... Pzdr.
-
Alez mina:) [url]http://i43.tinypic.com/qnmyv8.jpg[/url] pzdr.
-
Hej, znowy znikły:) pzdr.
-
Jak tam sytuacja na froncie walki z "dziwnymi" sąsiadami?:) pzdr.
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Asiaczek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
..jeszcze nie umarła, bo od czasu do czasu przychodzisz:) pzdr.