Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Ooooo, ile linków z ogłoszeniami suni:) Oby którys okazał się trafiony! Pzdr.
  2. No ja tez liczę, że podczas wakacji to jednak zasypiesz nas fotkami i że nie będzie wtedy wymówki, że szkoła, że cisną.... Najwyżej może byc tylko taka wymówka, że.... brak czasu, hahaha... Bo pewnie jakieś wyjazdy to się szykują podczas wakacji, co? Pzdr.
  3. Tez jestem od poczatku, mocno zaciskam kciuki za sunię, ale trudna sprawa....Dlatego z taka niecierpliwością wypatruję zdjęć Nordinki:) A tutaj co do fotek to cisza... pzdr.
  4. Cd. 11-05-2013. I oba malce razem:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2564_zps0e33a627.jpg[/IMG] Zasłuzony odpoczynek... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2561_zps7175f48d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2562_zps9171f88c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2560_zps7a58abc6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2557_zps7d6dc3e3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2556_zps6d75c1d8.jpg[/IMG] Pzdr.
  5. Cd. 11.05.2013. Lalka usiłowała coś tam skubnąć z ucha, trudno jej to szlo i opornie... Lalka na poczatku wolała pięknie zapozowac... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2558_zps7595883d.jpg[/IMG] Jeden z nielicznych momentów, gdy udało jej sie zawładnąć zajęczym uchem;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2554_zps02590ff7.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  6. A oto nastepna porcja zdjęć, tym razem z 11.05.2013 r., kiedy to U-tki dostały zajęcze ucho do rozpracowania. Umościły sie wygodnie na wersalce i.... zaczeła sie jazda! Prym wiódł Dudek, nie byl zbyt dżeltelmeński i sam usiłował zawłaszczyć ucho.... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2553_zps07b9342d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2550_zps694b5ace.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2547_zps7b8d3822.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2546_zps75ec501e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2545_zps4b5b1f90.jpg[/IMG] No i .... sjesta;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2563_zpsf6a58f29.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  7. Odezwij się potem do nas i napisz kilka słów o małej. Jak z imieniem, jak zniosła podróż itp... Pzdr.
  8. Noooo, to Majeczka to ten nowy nabytek, tak? Daj no więcej fotek, bo lubię oglądac malce;) pzdr.
  9. A gdzie masz taki lokal, że można i z psami i z dziecmi, no i dobrze karmią...? pzdr.
  10. o tak. W stosunku do mojego stadka, to TYLKO 3:) pzdr.
  11. Pieknie dziękuję:) pzdr.
  12. O, to widzę, że Nordinka ma nie tylko we mnie stałą wielbicielke:) pzdr.
  13. No i takie oto newsy otrzymałam od M&S z Krakowa: [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]S[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]lash - dosk.1, CAC, CACIB + .... BOB!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Gratulacje!!!!chłopak rozkręca się z wystawy na wystawe:) pzdr.
  14. [quote name='Riven']Jakie śliczności :loveu: Chcem takiego !![/QUOTE] Hahaha, mało masz psiaków?:) [quote name='Izabela124.']Śliczne rudzielce :loveu:[/QUOTE] Fajniusie są, fakt:) pzdr.
  15. ..czyli suni raczej nie grozi bezdomność;) pzdr.
  16. [quote name='Ania!']Smakosze :lol: Filmik obejrzałam.[/QUOTE] Dziękowac:) pzdr.
  17. [quote name='agnethka']piękne sarenki ;)[/QUOTE] Dzięki:) pzdr.
  18. Oglądnijcie, prosze, film z poniższego linku: [h=5][URL]http://www.youtube.com/watch?v=YMw8lsfOxzU[/URL][/h] D[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]zięki poświęconym 2 minutom na oglądnięcia psy z katowickiego schroniska mogą dostac sporo-sporo bezpłatnej karmy...[/B][/SIZE][/COLOR] Proszę, prosze, proszę... Pzdr.
  19. Alez mina:) [url]http://i43.tinypic.com/qnmyv8.jpg[/url] pzdr.
  20. Hej, znowy znikły:) pzdr.
  21. Jakbym miała kupowac pudelka, to tylko na kanape:) Ale to tylko takie gdybanie:) pzdr.
  22. ..no i po szczepieniu:) psiaki pewnie juz o nim zapomnialy:) pzdr.
  23. U nas dzisiaj cały dzien piekne słońce, to może i u Was troche przsuszyło, co?:) pzdr.
  24. Jak tam sytuacja na froncie walki z "dziwnymi" sąsiadami?:) pzdr.
  25. ..jeszcze nie umarła, bo od czasu do czasu przychodzisz:) pzdr.
×
×
  • Create New...