-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Liwka- 3 dni leżała na chodniku - pęknięta miednica, ciąża - MA DOM
Asiaczek replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Jak tylko zakończe obecncy bazarek (może 2-3 dni jeszcze mi potrzeba), to zabieram sie do robienia fotek na nastepny bazarek i wtedy jakis procent będzie dla Liwki:) Biedulka, a taka śliczna.... pzdr. -
Gospodyni to chyba juz nie zaglądnie do Galerii. Lansuje się za to na FB:) pzdr.
-
Bardzo podoba mi się ostrzyzona Bibi. dodatkowo nozyczkami podciełabym sierść na stopach. Tak, aby miała taka ładna "kocią łapke":) pzdr.
-
Ja po ostatnim pogryzieniu w nocy przez komary, to zaraz nastepnej nocy spsikałam sie jakims OFF'em (nawet ładnie pachnie) i miałam noc spokojna:) Pzdr.
- 78403 replies
-
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
Asiaczek replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Każde inne:) [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/947065_423436987754493_339689579_n.jpg[/url] pzdr. -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Asiaczek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Dokładnie! Kiedys Wam nie przeszkadzało, że serwery, zmniejszanie itp. a teraz - tak... To nie fair:) pzdr. -
Gryśka wielce pomysłowa jest:) pzdr.
-
Nawet ubranka założyły w tym samym kolorze:0 [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_5159_zps233234cd.jpg[/url] Pieknie:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_5234_zps9d7d3c4d.jpg[/url] pzdr.
-
Ufffff, no to mi ulzylo....bo juz myslałam, że z aiko zrobuiłyscie azjatę;) pzdr.
-
Są coraz fajniejsze, coraz bardziej kumate i coraz bardziej ciekawe świata, wrrrrrr...... Pzdr.
-
Boziu, co zrobiłyście z uszami Aiko, co?:) [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSCN3733.jpg[/url] Pzdr.
-
[quote name='Korenia'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2561_zps7175f48d.jpg[/URL] Jaaakie słodziaki :loveu:[/QUOTE]Uwielbiam patrzeć na spiące psy i koty, niezaleznie od wieku:) [quote name='Ania!']Trudno mu się dziwić :evil_lol: One mają takie różowe poduchy :loveu: Moje zawsze czarne, więc od tych różowych nie mogę oczu oderwać :lol:[/QUOTE] Tak, baski, nawet te starsze, mają różowe poduzeczki:) ale sa i takie, co mają całe czarne, to różnie bywa:) pzdr.
-
[quote name='M&S']Są plany zagramaniczne;) Musowo musimy razem poszaleć na jakiejś wystawie!!![/QUOTE] Jak juz sa plany, to musowo poszalejemy;) pzdr.
-
Hahaha, tak dokładnie:) pzdr.
-
Łeeeeee...... brawo! To teraz jakies zagraniczne wystawy Was czekają:) Może uda sie nam gdzies razem pojechac?:) Pzdr.
-
Baaaardzo mi brakuje Waszych fotek...:( Pzdr.
-
NO, ale zyjesz! A to najwazniejsze:) Pzdr.
-
[B]CAC-Gdynia/PL, 23-06-2013 r.[/B] Spis wystawców: [url]http://www.gdynia.zkwp.pl/2013_Gdynia_06_wykaz.pdf[/url] Plan sędziowania: [url]http://www.gdynia.zkwp.pl/2013_Gdynia_06_plan.pdf[/url] Mamy jeszcze wolne miejsca w busie (Endriu Tracker). Zapraszamy!!! pzdr.
-
Gratulacje:) pzdr.
-
CAC-Gdynia/PL, 23.06.2013 (9 basenji) sędzia: Małgorzata LORENC/PL PSY kl.baby 433. UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1,[B] Best Baby, BIS BABY2!!![/B] kl.ch 434. Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, [B]BOS, BOB[/B] SUKI kl.baby 435. UPGRADED JUBILEE LIGHT Asiaczek FCI - w.o.1. kl.puppy 436. TORNEY Asiaczek FCI - w.o.1, [B]Best Puppy, BIS PUPPY2!!![/B] kl.mł. 437. Nirse O'CAPUCCINO - dosk.1. kl.p 438. ALUDRA Risum Tenatis FCI - dosk.1, CWC, [B]BOS.[/B] kl.o 439. ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [B]nowy Champion Polski!!![/B] kl.ch 440. LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC. kl.w 441. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, [B]Best Veteran. BIS WETERANÓW3!!! [/B] BIS BABY - Magdalena Świętoń BIS PUPPY - Dorota Witkowska BIS Weteranow - Magdalen Świętoń Pzdr.
-
Hej, M&S - odezwijcie sie po powrocie:) spragnieni jestesmy wieści z Krakowa tak bardziej obszerniej:) pzdr.
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Asiaczek replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
My też zaglądamy a że nic nowego w Galerii nie ma, to sądzimy, że wsio OK:) pzdr. -
No to witamy sie w czerwcu, hahaha... Pzdr.