Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Hahaha, takie przesyłki zawsze sa super:) pzdr.
  2. OK, to jutro zrobię przelew:) Konto mam podane na watku. Pzdr.
  3. O, masz....:( Pzdr.
  4. Ja za ok. 30 minut wychodze na spacery, więc sie chyba nie wyrobię na ten dzisiejszy telefon o 22...:( A jutro - jakie godziny odpowiadają? pzdr.
  5. Siły i cierpliwości do..... wszystkiego:) pzdr.
  6. Daj spokój:) Jak się zobowiązałam, to pomagam. Przykre, ze nic więcej nie mogę zrobic w sprawie...:( pzdr.
  7. Takie pisemko na pewno nie zaszkodzi, a da Komisji "namiary" na Ciebie do ewent. przyszłego kontaktu. No i będzie to zdecydowanie powazniej wyglądac:) pzdr.
  8. Ooooo,[B] M&S[/B] się odezwała:) Aniu, zadzwonię do Was dzisiaj wieczorkiem, mozna bedzie? Bo teraz spadam na spacery, potem jakis obiad trzeba upichcic.... Pzdr.
  9. Tak czy siak - fotki będa, to juz duzo:) pzdr.
  10. [quote name='Gioco']Dostałam na rok rentę z całkowitą niezdolnością do pracy :diabloti:[/QUOTE] No i dobrze:) Nie odwołuj sie, nie warto...;) pzdr.
  11. No to czekamy na relację powystawową:0 fotograficzna:) pzdr.
  12. O, czyli generalnie dobre wiesci:) Ale to co? robic przelew? chciałam przelać 20 zł, ale może jeszcze się wstrzymam, co? co radzicie?:) No i zaciskam za dobre decyzje:) pzdr.
  13. znowu listonosz zrobil mi przyjemność, pewnie bezwiednie, ale...:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruKanibaruFROMAJEFRAIS-CHHUN_zps507a6d8f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruROMANTICSMILEAsiaczekFCI-CHPL_zps316a33f9.jpg[/IMG] Pzdr.
  14. dajcie jakieś foteczki Nordinki, [I]please[/I]...:) Moja stała poszła:) pzdr.
  15. Ja wczoraj dostałam potwierdzenie:) W takim razie - milych porannych wrażeń. O 4 rano to jeszcze troche ciemnawo jest. Wiem, bo ostatnio w te upalne dni, to własnie o ok. 4 rano zaczynam moje spacery z psami... W poludnie nie idzie pospacerowac:( pzdr.
  16. Ja dopiero teraz dotarłam na DGM, ostatnio mało mnie tutaj, i mam pytanie, jak z umową? Czy juz szcześliwie zredagowana? No i pytanie zasadnicze: jak sunia? Napisz co i jak:)... Pzdr.
  17. Pięknie włos odrósł:) [url]http://img832.imageshack.us/img832/8664/p4hc.jpg[/url] BTW - moja stała dla Słodziaków - poszła:) Pzdr.
  18. [quote name='[email protected]']Sądzę, że Komisja była poinformowana o tym, że sprawa o znęcanie się trafiła do sądu po kontroli w końcu 2011 roku, co jest przesłanką do tego, że w owym czasie, a nie tylko w 2006, czy 2008 - znęcała się nad tymi psami.[/QUOTE] Elu, ja bym na wszelki wypadek poinformowała jednak p. Rogowską o sprawie toczacej się p-ko AN w SR w Puławach. Komisja może(!) o tym wiedziec, ale dopóki nie ma takiej informacji na pismie w aktach, to róznie może do tego podchodzic. Taka informacja od Ciebie, która całą tę sprawe rozpoczeła jest b.istotna. Tak więc, ja bym wysłała krótkie pismo z nr sprawy i może ewent. ost. informacja nt. zmiany sedziego i odwołaniu rozprawy z 24 maja br. Nie zaszkodzi:) pzdr.
  19. Jaki usmiech:) [url]http://img854.imageshack.us/img854/2029/58oq.jpg[/url] BTW - poszła moja stała (20 zł) dla Rino:) pzdr.
  20. [quote name='Don_Vito']Słyszałam, że ma być wyłożone jakimś "trawnikiem" ..[/QUOTE] Oby, chociaz ponizsze cytaty jakos zadaja kłam temu, co napisałas... [quote name='AgataP']dzwoniłam do sopockiego oddziału związku i dowiedziałam się, że wystawa będzie na betonie :/ nie dość, że psy będą biegały po nagrzanej powierzchni, to i namiotu nie będzie gdzie przymocować...[/QUOTE] I Organizatorzy uważają, że wsio będzie OK jak psy będa biegały po nagrzanym betonie, tak? [quote name='panbazyl']upsss.... beton, beton, beton.... a ja miałam nadzieję na rozstawienie małego namiotu i choć godzinny sen przed wystawą (będę chyba jako pierwsza na wystawie, bo o 4 nad ranem już w Gdańsku będziemy.....[/QUOTE] Tylko pewnie z obsługi wystawy nikogo nie bedzie... Ale to możesz sobie w samochodzie pospać lub rozłożyc namiocik gdzieś niedaleko, gdzie będzie TRAWA, hahaha... pzdr.
  21. No własnie, co u Mirki? Bo chciałabym zrobic obiecany przelew a nie wiem, co i jak... Bardzo prosimy o info:) pzdr.
  22. Zerknijcie poniżej na zdjęcie: beton i nic wokoło.... Dla wyjasnienia: krzyzyk to nasz ring nr 7:) [URL]http://img89.imageshack.us/img89/2408/ktp0.jpg[/URL] Jeżeli tak mają wyglądac wystawy w Sopocie (po tylu wspaniałych latach na Hipodromie), to ja musze porzadnie przemysleć, czy nadal warto jeździć do S.... przepraszam za te osobiste wynurzenia, ale ciutke sie zbulgotałam, jak zobaczyłam, że to beton i że teren nijak ma sie do wygody psów. Warszawska Stara Miłosna to hotel z 6 gwiazdkami przy tym terenie... Pzdr.
  23. Może i na niedzielę jedzie p. Andrzej. Tego nie wiem:) My na pewno jedziemy bez noclegu. A tak z innej strony: czy ja dobrze widzę, że ringi będa na betonie? Jeżeli będa takie upały, jak ostatnio, to nie wyobrażam sobie prezentacji psów na rozgrzanym betonie.... My, co prawda, zaczynamy od 10-tej, niemniej beton/ czy asfalt mogą juz byc mocno nagrzane.... Czyzby Organizatorzy zafundowali nam i naszym psom taka dodatkowa rozrywke... bieg po rozgrzanym podłozu...? Ktos cos wie? pzdr.
  24. Hodowla Finigan ma jakies kontakty z USA. Moze Dan Danilo. Ewentualnie na FB jest watek transportowy - dopytaj i tam:) pzdr.
  25. [quote name='faith35']Paulina od soboty jest w Hiszpanii i b ędzie tam 2 tygodnie, więc pewnie zasypie nas zdjęciami jak wróci z wakacji :cool3: Paula, pamiętaj, ponad 200 psów ogromnie za Tobą tęskni, a ja razem z nimi :loveu::evil_lol:[/QUOTE] Szantaz moralny;) pzdr.
×
×
  • Create New...