-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='simbik']10tka ;-), w zeszłym roku przeżyliśmy 14stkę i w tym roku mamy powtórkę :-), na odsypianie w najbliższych 3 tygodniach raczej czasu nie będzie :evil_lol: ..ale takiego porodu jak ten to wszystkim wam życzę (no może nie w kwestii ilości szczeniąt :eviltong:)... w 16 godzin 14 szczeniąt, bez komplikacji, mama w świetnej kondycji po a maluchy bardzo żywotne. W zeszłym roku przeszliśmy to dużo gorzej.[/QUOTE] jeszcze raz, tym razem na DGm, gratuluję:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
U mnie generalnie suczki jedza z dobrym apetytem az do rozwiązania. Ale kilka razy mialam i taką sytuację, że odmówily posiłku przed porodem. Dla mnie taka informacja, to ważna informacja do zapamiętania na przyszłośc:) pzdr. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Asiaczek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='yucca']Nikt nie uaktualnia ale wielu tak jak ja wchodzi i śledzi ostatnie wpisy.[/QUOTE] Dokładnie tak ja robię:) Teraz mam otwarty bazarek, więc tym bardziej , z większa uwagą będe sledziła wpisy tutaj:) [quote name='Izabela124.']Ja proponowałabym założyć nowy wątek.......[/QUOTE] Ale po co? Wystarczy śledzic uwaznie ten wątek. Ewentualnie, można napisac do Moda/Admina, aby wyznaczył kogoś do obsługi tego watku. A może ktos sam się zgłosi...? Iza, znasz kogoś? pzdr. -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Asiaczek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
..ja mam tylko nadzieję, że rzeczywiscie wsio idzie ku lepszemu...:) pzdr. -
Cholera, niedobrze, że boli.... U mnie ZAWSZE po rehabilitacji przechodzil ból... A może u Ciebie tak ma byc...? Że najpierw boli, bo cos tam. A potem wsio wróci na swoje miejsce i przestanie bolec...? Ja nie uczona i nie wiem, a tak bardzo chciałabym pomóc...:( pzdr.
-
[B]gosiaja,[/B] zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój bazarek: [COLOR=#ff0000][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-REKALSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r[/url][/B][/COLOR] Może ktos cos wypatrzy wpośród ponad 80 fantów...?:) pzdr.
-
Alicjo, zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-REKALSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r[/url] Może ktoś coś wypatrzy pośród ponad 80 fantów...?:) Pzdr.
- 78403 replies
-
jamnicze, zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-REKALSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r[/url] Może ktoś coś wybierze...? pzdr.
-
Tak, rozłożenie kolorów i płci - wręcz idealne:) Teraz tylko obserwować i wybierac:) Zdjęcia będa nie wczesniej jak środa/czwartek... pzdr.
-
Proszę, jaka Mądralka:) [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/387256/DSC_9081-4.jpg[/IMG] pzdr.
-
[quote name='_Dunaj_']Arlekiny zawsze mogły, [B]to merle niedawno uznano, bo wcześniej to było niewłaściwie umaszczeni[/B]e A maluszki przesłodkie, nie wychodziłabym od nich :)[/QUOTE] O, dzięki za informację, bo własnie miałam zapytac, jak to jest z merlaczkami:) Pzdr.
-
Fajne ujęcie:) [url]http://i.imgur.com/RQ2lpRZl.jpg[/url] Pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dziękowac:) pzdr. -
Dbaj o siebie, bo teraz to najgorsza pogoda jest... U jas dobra nowina: mamy 5 basków-bobasków:) pzdr.
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']Zapraszam na bazarek dla Rumby:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-REKALSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r?p=21663270#post21663270[/URL] pzdr.[/QUOTE] Bardzo poprosze o podbijanie bazarku dla Rumby:) Bardzo-bardzo... Obecnie mam 1-dniowe malce w domu + moje własne psy i koty, więc czasu wolnego nie za bardzo ... Pzdr.
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
No, proszę, ale Cię wciągnęła ta rasa:) Pzdr. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Uffffff..... u nie juz PO:) Mamy 5 małych baskow-bobaskow:) Teraz Twój ruch;) Pzdr. -
[quote name='Izabela124.']Gratuluję maluchów :)[/QUOTE] [quote name='Anecioreczek']gratulacje!!!!! :multi:[/QUOTE] [quote name='Kaaasia']GRATULACJE!!!!!! :multi:[/QUOTE] Dziekowac:) pzdr.
-
Dziękuję, poprawiłam. pzdr.
-
Może ktoś z Twoich Gości zajrzy na bazarek dla Misia, Lizaka i Rumby...? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-REKALSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r?p=21663270#post21663270[/url] Pzdr.
-
No to sala porodowa juz zamknięta:0 Mamy 5 basków: 2 chłopaków i 3 sunie. Jezeli dobrze im sie przypatrzyłam. Przed podaniem oficjalnej informacji - jeszcze sprawdzę:) A, a w umaszczeniu to mamy 2x trikolor i 3 x rudo-biale. Pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Zapraszam na bazarek dla Lizaka:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-REKALSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r?p=21663270#post21663270[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Sympatyków Lizaka bardzo proszę o zajrzenie na bazarek i podnoszenie, licytowanie.... Ważne, aby kaski troche splyneło dla Lizaka:) pzdr. -
Na razie mamy 3 malce urodzone w niedzielę:) 2 chłopaków i 1 sunia. Czekamy dalej... Pzdr.
-
No i zapraszam na bazarek: Jeżeli ktoś ma chwilę czasu - zapraszam na bazarek na 3 psie biedulki: Lizaka, Rumbę i Misia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-RELAKSU%21-bazarek-do-20-grudnia-2013-r"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-RELAKSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r[/URL] Pzdr.
-
[quote name='Izabela124.'] [B]KISS w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymał ocenę doskonałą i lokatę 2 :)[/B][/QUOTE] Gratulacje:) A malce piekne! Ciekawa jestem, jak będa się prezentować, gdy dorosną. W sensie umaszczenia. Obecnie wyglądaja b. ciekawie:) pzdr.