-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
o to dla takiego "baniaczka" to domek musi byc TIP-TOP:) pzdr. -
Zrobione:) pzdr.
-
Jeden "gubi litery", a drugi nie uznaje znakow przestankowych ani duzych liter... No ale ad rem. Znęcanie sie to także - przypominam - złe warunki transportowe, brak pozywienia i wody... I faktycznie, do Afryki nie trzeba jeździc, aby zobaczyc słonia. Proponuję, aby spokojnie poczekąć na rozstrzygniecie niezawisłego Sądu. Fabo12 - jeżeli rzeczywiscie masz jakiekolwiek dowody, obojętnie czy na poparcie aktu oskarzenia czy na jego obalenie - to nie pisz, że ujawnisz je w odpowiednim czasie, po prostu zrób to! Pzdr.
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='gosiakds']Ależ macie fajną piesio-kocią gromadkę! Jeszcze raz gratuluję pięknych szczeniaczków. Czekam na kolejne zdjęcia i przy okazji życzę zdrowych, rodzinnych i bardzo weołych świąt![/QUOTE] ...i wzajemnie, dziekuje:) [quote name='Shilomaniak']A nasza domowa kocia czereda nigdy się do siebie tak nie tuli :-(. Tzn tak hurtowo, bo parami to i owszem ( Winston-Limonka i Winston-Mięta) ;)[/QUOTE] U mnie Buratinka i Rudy sa bardzo ze soba zzyte. Razem zostali wzięci z działki od siostry koleżanki. Może dlaego tak się tulą do siebie? A Szu to po prostu jest kocia przytulanka. Lalka dopiero uczy sie przytulac, ale do rudego to każda kocia dziewucha lgnie...:evil_lol: Pzdr.
-
A jak z imionami? Juz masz jakies typy?:) Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Najpiękniejszy, bo ma skarpetki...?:) [url]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/994083_795256780500702_495027953_n.jpg[/url] pzdr. -
[quote name='jamnicze']Ale Szuszuńka urosła :) A taki był mały berbeć, co nawet chciał się z Sajdą bawić :) Śliczne maluszki :)[/QUOTE] Szu wyrasta na piękna kocia panienke:) [quote name='FredziaFredzia']No szczurki mają fajne imiona :)[/QUOTE] Cieszę sie, że sie podobają:) Jestes juz którąś z rzędu osoba, której podobaja sie imiona wymyslone przeze mnie:) pzdr.
-
Kilka foteczek moich mruczących Przyjaciół:) tUTAJ JESZCZE TYLKO 3... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6861_zpsbf5babcc.jpg[/IMG] a TUTAJ JUZ 4;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8152_zps1449206f.jpg[/IMG] tU ZNOWU 3, ALE W INNEJ KONFIGURACJI:) [B][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8066_zps6329039f.jpg[/IMG] [/B]No i Gwiazdeczka o imienu Lalka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8134a_zps0a4bbbe9.jpg[/IMG] Na pierwszym planie - SzuSzunia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8064_zps64ea8219.jpg[/IMG] pzdr.
-
...czekamy... Pzdr.
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Asiaczek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Cudne takie wiesci z DS:) I z humorem i z nowymi spostrzeżeniami...:) pzdr. -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Asiaczek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Jak Tengusia wróci do nas - to wtedy sobie rpzeczyta, że my tutaj na DGM cały czas o Niej myśłimy i przesylamy pozytywne myśłi:) pzdr. -
Teraz to jest luz! Schody zaczną się za ok. 4 tygodnie, kiedy trzeba będzie odrobaczyc, zacząć dokarmiać, ... a za 5 tygodni - pierwsze ćwiczenia na stole... Ale na pewno niewątpliwa frajda będa zdjęcia czeredki:) :loveu: Pzdr.
-
Jesienia byla wymówka - prace ogrodnicze. A teraz...? pzdr.
-
Na weekend planuję następną sesję malców. Znowu będa problemy, bo pozowac maluchy i robic fotki to ciężka sprawa;) pzdr.
-
[B]jamnicze[/B], nie leń się! Ja juz 3 sesje malców miałam, a na weekend planuje 4. A tutaj tylko kilka fotek.... do roboty:) pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']Wpływy: 20zł- Asiaczek Lista dłużników: -danavas jest 240zł powinno być 280zł (za listopad i grudzień) -*Aga* jest 225zł powinno być 375zł (za lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad i grudzień) -Lolalola jest 240zł powinno być 390zł (za maj-10zł, za czerwiec-30zł i lipiec-20zł i za sierpień 20zł i za wrzesień 20zł i za październik 20zł i za listopad 20zł i za grudzień 20zł) -ewu jest 120zł powinno być 140zł od września wpłaca na OTOZ (za listopad i grudzień) Gdyby te zaległe pieniądze wpłyneły, to Rusty bylby spokojniejszy w hoteliku.... Może jeszcze raz warto wyslać przypominajki? pzdr.
-
Ja tez ząłuję, że w mojej okolicy nie ma takiej "przeszkody". Pewnie baski-babaski chetnie sobie poćwiczyły:) Pzdr.
-
Od wrzesnia - brak info. Czyzby następna zapomniana Galeria?:) Pzdr.
-
Dzięki Basiu za info. W natłoku informacji ważnych i mniej waznych, nie moge odnaleźć info o finale szukanie domku dla Tili:) pzdr.
-
[B]hanacek [/B]- dziekuję:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Czapeczka cosik przymała;) [URL]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/601642_794391423920571_755282129_n.jpg[/URL] Jeszcze raz gratulacje za kaszaneczki:) pzdr. -
A ja nie mam ulubionego koloru w dogach...Jak ładny, to podoba mi się każde umaszczenie:) No, może najbardziej (z lekka tylko przewaga nad pozostałymi umaszczeniami ) żółte z ciemna maską:) A takiego merlaczka to chetnie bym zobaczyla na zywo na wystawie. Jest szansa, że jakiś bedzie prezentowany? pzdr.