-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Emiś']Przepraszam Was za opóźnienia w przekazywaniu wiadomości, ale na prawdę nie wiem, w co ręce wsadzać i Internet jest na końcu listy rzeczy koniecznych do zrobienia w danym dniu. Byłyśmy na USG. Na szczęście w pęcherzu nie ma kamieni, trzeba to będzie co jakiś czas monitorować. Pozostaje zatem opcja nietrzymania moczu po sterylce. Rumba dostanie hormony i zobaczymy, czy problem ustanie.[/QUOTE] Zapytałam z czystej ciekawości:) Zdrówka dla suni:) pzdr.
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Asiaczek replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Nie rozumiem.... Pzdr. -
Ludzie poodchodzili z DGM i zostawili nie uregulowane sprawy wpłat.... tak się nierobi... Pzdr.
-
Oj, to takie raczej smutne Święta mieliście... ["]... pzdr.
-
[quote name='Izabela124.'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8430_zps37f83f3c.jpg[/URL] taką panieneczkę mogłabym mieć :)[/QUOTE] Co do tej panienki, to w tym tygodniu - taką mam nadzieję - wyjasni sie sprawa jej nowych właścicieli:) [quote name='gosiaja']szczylki wyglądają jak ziarenka ryzu[/QUOTE] Eeeee, to juz sa porzadne Kluchy:) pzdr.
-
Cd. I ostatnia rudo-biała panieneczka - WHENEVER Asiaczek FCI:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8431_zps9a107377.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8432_zps6e844496.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8433_zps12c22392.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8460_zps20fc449a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8464_zps9c540b02.jpg[/IMG] I taki maly bonusik;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8463_zpse82eb61a.jpg[/IMG] Miłego oglądania:) Pzdr.
-
Cd. Kropeczka, czyli WHY Asiaczek FCI, panienka rudo-biała:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8428_zps9b7bee10.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8429_zps4d5eae93.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8430_zps37f83f3c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8457_zpse937cb9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8459_zps9fd744b8.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. No i lecimy z panienkami: WHEN Asiaczek FCI - suczka tri:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8424_zps2c9d0921.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8445_zpsea475224.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8447_zps1b1e29fe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8449_zps767c6dca.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8448_zps76d5ed3e.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. Nadal WHAT Asiaczek FCI; tak mi się jakos napstrykało foteczek temu zuchowi...:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8450_zps3fed9992.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8451_zps09f2b6e7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8453_zpsd878d4e2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8455_zps1022fa54.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. Drugi chlopaczek, rudy - WHAT Asiaczek FCI:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8414_zps1726e3f1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8416_zpsbbf6b801.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8417_zpsd11ecbd3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8418_zps95f93d2e.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Na oczatek - tradycyjnie - WHERE Asiaczek FCI, chlopaczek tri:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8438_zpsb4c46aa2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8439_zpsf6653a88.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_8442_zpsc148a596.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Zdjęcia są! W Wigilię, przy cudnym słońcu, porobilam zdjęcia. Malce urosly, naprawde! To juz nie sa kreciki i szczurki, ale porzadne kluchy, których ciężar czuje sie po wzięciu na ręce:) Jeszcze tylko ostatgni raz zerkne na fotki, czy aby na pewno chce je zamieścić na DGM + FB i.... wrzucam:) Pzdr.
-
Nooooo, Bofurek wymiata:) ciekawa jestem Rudej Rzeki:) Pzdr.
-
[quote name='Shilomaniak']Też sie obawiam, ze Dogo zamiera :-(. Chyba będę musiała założyć konto na FB :shake:[/QUOTE] Zachęcam:) A jak już się zdecydujesz, to daj znac:) [quote name='jamnicze']Niestety Asiaczka jest tu coraz mniej i skąpi nam zdjęć swoich urwisów :placz:[/QUOTE] [B]jamnicze[/B], to nie tak... Teraz jest okres przedświąteczny, a dzisiaj to juz nawet wigilijny;) i musialam jednak poświęcić troche czasu na przygotowania; zakupy, przygotowanie np, farszu do pierogów z kapusta i grzybami, krojenie sałatek to jednak zajmuje czas:) Juz nie wspomne o zakupie nowej lodówki, gapieniu się, tak po prostu na spiące i jedzace baski-bobaski...:loveu:... doba za krótka:( I nawet mimo moich obietnic, że w weekend porobie foteczki, - nici z tego... jest mi wstyd... ale w sobote rano pojechalam do hurtowni, potem do wetki po receptę dla psów, potem spacery, karmienie i poszlam do Galerii Mokotów, aby zamówić lodówkę. Potem jeszcze zakupy w Galerii. I do domu wrócilam o 17-tej, kiedy ani sił ani tym bardziej dobrego światła juz nie miałam... A w niedzielę, od 10-tej bylismy na d wisła z Taszką (UNIQUE JUBILEE GIRL Asiaczek FCI) i Serkiem i Dadikiem. Wrócilismy o 13-tej do domu, spacery, od 15 czekałam na dostawę lodówki, panowie nawet punktualni byli, bo o 15.30:) Potem wkładanie wszystkich produktów do lodówki, uprzątnięcie kuchni i korytarza na kl. schodowej, bo panowie (za moim przyzwoleniem zresztą) pozostawili całość opakowania na kl. schodowej i.... juz nawet obiadu nie chciało mi się robić, to sobie zamówiłam pizzę... Niezdrowe to, pewnie tuczące, ale smaczne:diabloti: No i tak weekend minął... A wczoraj (poniedziałek) to od rana praktycznie siedziałam w uchni i pichciłam.... Zupa grzybowa, sałatka sledziowa, farsz do pierogów z kapusta i grzybami (pierogi robie dzisiaj), nastawiłam chleb (dzisiaj go będe piekła), przygotowalam do uduszenia i udusiłam prawie 2 kg pieczarek i.... juz mi się nie chciało nic robic. Nawet kompa nie otwierałam wczoraj ppłd. Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się porobic foteczki malcom, bo sporo urosły, sa takie fajne okragłe pulpeciki. Az przyjemnie brac je do reki i tulic:loveu: Pzdr.
-
A przy edytowaniu to najpierw musze kliknąć w "Zapisz", a potem wejść w "Zaawansowaną edycję" i tam dopiero wysyla mi posta....:( Wszystko to wydluża czas udzielenia odpowiedzi i dlatego jestem coraz bliżej "wyjscia" z DGM. zostawię sobie (może) kilka watków baskowych, ale i to nie jest pewne. Na FB zdecydowanie lepiej i szybciej można sie skomunikowac. Uważam, że w moim przypadku DGM spelniła swoje zadanie i teraz po prostu jej formula wypaliła się.... Jest FB, Twitter i wiele innych i mamy spory wybór. Pzdr.
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Asiaczek replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Super ujęcie:) pzdr. -
[quote name='Emiś']No niestety na jutro mamy umówione USG. Z badania moczu wynika, że Rumba ma w pęcherzu osad/piasek/kamienie :/[/QUOTE] I jak po USG? pzdr.
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Asiaczek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Na Święta Tengusia bedzie w domu czy nadal w szpitalu? pzdr. -
Szarpaki robi tez Metheora. Jest na DGM:) ale o ceny to trzeba się dopytywac indywidualnie:) pzdr.
-
No, widzę, że podcas sesji zdjęciowej to malce rozkecily isę na calego:) Pzdr.
-
Czy wy tez tak macie, że aby wyslac posta to musicie kliknąć na "Opuśc stronę"...? Czasami wysyla mi posta tak, jak poprzednio, ale w zdecydowanej wiekszości - musze klikać "Opuśc stronę"...:( pzdr.