-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
O, matko.... A co się stało u Tengusi? Nie daj Boshe spadła z konia i sie połamała...? pzdr.
- 78403 replies
-
Piekne wyniki, gratuluję:) No i czekamy na jakies foteczki:) pzdr.
-
[quote name='eloise']placki z cukini serwuję na śniadanie obiad i kolację :) uwielbiam :) [B]a ciasteczka jemy tylko kruche, na śmietance jakiegos dobrego przepisu na ciasteczka, takie do pochrupania, na przegryzkęowsianej :) właśnie uruchamiam produkcję, bo dzieci ostatnie okruchy dzisiaj wyjadły [/B];)[/QUOTE] A ja właśnie szukam jakiegoś przepisu na ciasteczka, takie na przegryzke, do pochrupania... Podzielisz sie?:) Pzdr.
-
Jestem i ja. Tez przez smierc najbliższej osoby przechodziłam i to kilkakrotnie. łzy, , wspominanie... ale zycie na nas wymusza "normalny" jego tok. Nie mozna sie schowac i uciec od codziennosci. dobrze, że mama ma Was:) Pzdr.
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Nie biorę psich tabletek , bo ja o takich rzeczach ciągle zapominam - mam słomiany zapał. Asiu , daj znać jak Ci się sprawdzi ten preparat. Ja nie miałam lawendowego , tylko bez zapachowy i jakiś inny mam teraz. Oba śmierdzą tak samo. [/QUOTE] No więc juz mam w domu to cudo. Rzeczywiście ciut pachnie lawendą, ale bardziej jakąś chemią czy czyms podobnym. Butla wielka - 500 ml. Po uzyciu pozostawia zapach na jakieś 2 dni. Potem znika. Mebelki się błyszczą. Ale jak ktos nie lubi zapachowych, to niech lepiej nie kupuje, bo zapach - przynajmniej na poczatku jest dosyc ostry:) Mnie to akurat nie przeszkadza. A dodatkowo odstrasza zwierzaki od mebli. Szkoda tylko, że dosyc póxno na to wpadłam...:( pzdr. -
[quote name='Kaaasia']No to łatwego rozwiązania oraz odpowiedniej ilości zdrowych i pięknych szczylków :smile:[/QUOTE] Tfu, tfu, tfu... pzdr.
-
Podoba się?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/collagewspoacutelny_zpsc5407ef6.jpg[/IMG] pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ja bardzo lubię lawendę, więc dla mnie to nie problem. Ale wazne tez, aby ładnie ściągal kurz, blyszczal się na meblach, no i je porzadnie konserwował:) Oczywiscie przekażę Tobie moja ocenę preparatu:) pzdr. -
Efekt porannego przeglądu FB:) Na komisariat przybiega nagi policjant. Koledzy go pytają, co się stało, na co on odpowiada: - Wracam do domu, żona leży naga w łóżku i mówi: - "Rozbieraj się i prędko do roboty!". No więc przybiegłem. Pzdr.
-
Tak, tak:) Bedzie wesoło... Pzdr.
-
Dobre nowiny:) pzdr.
-
Piękna półeczka, pewnie niedługo bedzie zamała... [url]http://images62.fotosik.pl/335/dbd046328b094e54.jpg[/url] Gratulacje za Kielce!!! pzdr.
-
Foteczka piekna, bo i psiak na niej super:) [url]http://www.dogomania.pl/pics/2008/3/47482.jpg[/url] pzdr.
-
A jakis odzew jest na ogloszenia? pzdr.
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
Asiaczek replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Takie informacje, do czasu do czasu - bardzo wskazane:) pzdr. -
O, i to zyczenie baaaardzo mi sie podoba:) pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']Trzymam kciuki za dużą liczbę szczeniaków :D[/QUOTE] Izunia, nie bądź taka wredna! Ja tam wolę 4 i będę baaaardzo zadowolona. No, jak będzie 5 to tez przeciez nie wyrzuce na dwór, prawda? Ale na pewno nie chce więcej:) Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
zamówiłam dzisiaj ten spray lawendowy do mebli. Jestem jego bardzo ciekawa:) pzdr. -
Tak, u Erki juz wsio widac:) Jest na pewno w ciaży!!! Termin porodu to ok. 15-16 grudnia br. Tak więc pierwszą połowe ciąży ma juz za sobą, teraz odliczanie, dobre karmienie, jeden posilek więcej i spokój:) Pzdr.
-
[quote name='mrau']Toyka sie znalazła!!! :) :) :) :) :) :)[/QUOTE] doczytalam na FB. Tez się ciesze, bo - prawde mowiąc - szukanie Tojki na tamtym terenie, to jak szukanie igły w stogu siana... Pzdr.
-
[quote name='jamnicze']A teraz nowiny :) Ale od czego zacząć :hmmmm: [SIZE=4][COLOR=#800000]Sajdusia jest w ciąży!!! [/COLOR][/SIZE]:loveu: Rozwiązania spodziewamy się w połowie grudnia :razz:[SIZE=4][COLOR=#800000] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]Byliśmy na wystawie w Mielnie, a tam Adusia ([B]ADHARA Risum Tenatis [/B]FCI) zdobyła dos.1, Zw, CWC, BOB !!! i tym samym zakończyła[/COLOR][/SIZE][COLOR=#800000] [B]Championat Polski[/B] [/COLOR][/SIZE]:loveu: Brawa dla Adusi i Ewy, dziewczyny pięknie się pokazały Na wystawie odbyły się też pewne spotkania, ale o tym później :razz:[/QUOTE] I jeszcze raz gratuluję tobie i Sajdi, no i Ewie + Adusi:) Piekna sprawa, jak "dziecko" kończy taki Championat, prawda?:) pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']Gratulacje za Kielce :)[/QUOTE]Dziękować:) [quote name='jamnicze']Gratulacje :) A Torinka nie skończyła przypadkiem Mł. Ch. Polski?:razz: Chłopak tak szybko przebierał nóżkami, że aż aparat nie nadążył :lol: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz007_zpsdd10a866.jpg[/URL][/QUOTE] Torka skończyla młodzieżówkę w Poznaniu:) Do Kielc pojechala "turystycznie":) pzdr.
-
.... dodatkowo dziwne uzasadnienie sędzi. Więc tutaj wiem, o co chodziło:) Sprawa zamknięta:0 pzdr.