Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. :klacz: Brawo Maleństwo!!! :klacz:
  2. W pełni zgadzam się z Jagodą! Widać stoarzyszenie Empatia chce znaleźć dla siebie jakąś "niszę" w dziedzinie ochrony zwierząt, żeby jakoś zaistnieć :-? Bo wiadomo, tym katowanym, dręczonym, głodzonym, przywiązywanym do drzew, wyrzucanym z aut to już tyle organizacji pomaga, że się ginie w tłumie :-? A przecież wszyscy wiedzą, że na wpół zagłodzony, porzucony, przywiązany sznurkiem do drzewa niekopiowany doberman, jest o niebo szczęśliwszy, niż pozbawiony kawałka uszu i ogona biedak wylegujący się na kanapie :-?
  3. Dokładnie tak - to sprawa uznaniowa. Nie ma przepisów, które określałyby co to za miejsce ;) [b]LAZY[/b], najsmieszniejsze jest to, że wy macie w Szczecinie specjalny teren dla psów i podejrzewam, że czasem bywa tam tłoczno. A wtedy nie można go uznac za mało uczęszczane miejsce :wink:
  4. [b]Sota[/b], a jakie wystawne menu :lol: Pety z keczupem :lol: :wink:
  5. Jaki cudny!!! :iloveyou: Rozumiem, że nie ma juz żadnego zagrożenia? Psiak sie z tego wyliże?
  6. Sota, jakimkolwiek programem graficznym, np. Paintem, kóry jest w każdym windowsie :wink: A póki co zamień zdjęcie w link (zamiast w wstaw adres w ) bo sie moderator wkurzy :wink:
  7. asher

    zakoceni.pl

    [quote name='tajdzi']Masz jak w banku [size=1]Jutro będziemy konsumować koło 14...po kociej wystawie to co?[/size] 8)[/quote] :angel: Fajnie :angel: Ale niestety jutro nie da rady :(
  8. asher

    zakoceni.pl

    [quote name='tajdzi']na miziani kupki chyba Asher zaproszę :evilbat:[/quote] Dziekuję, nie skorzystam :evilbat: Zdecydowanie wolałabym zaproszenie na konsumpcję tiramisu 8) [quote name='tajdzi']Słuchajcie, słuchajcie :) Za tydzień, dokłądnie za tydzień będzie u mnie Marcel :angel:[/quote] :angel: :angel: :angel:
  9. Myślę, że najprędzej u weterynarza :wink:
  10. Oj, biedni wy bulowaci z tymi delikatnymi stworzinkami 8) Ale ja tez biedna, bo choć mojej kudłatej stworze żadna pogoda niestraszna, to deszczową porą jestem uszczęśliwiana na siłe i mam w domu plażę - wszedzie piasek :evilbat: Choćbym nie wiem jak dokładnie stworę po spacerze z błota wytarła i tak kupa na futrze zostaje :roll:
  11. Jedyna nadziej w tym, że sejm nie zdąży się tym zająć przed końcem kadencji. A jeśli nie zdąży, to ta chora nowelizacja wyląduje w koszu na śmieci. Tak więc trzymajmy kciuki za lenistwo naszych posłów :kciuki:
  12. buuuu, ja kcem więcej Mopka :(
  13. asher

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia'][quote name='asher'][quote name='Alicjarydzewska']OOOOOOOOOOOO , cioteczce Olci język się plącze /po psich mordkach :lol:[/quote] Wiesz, w taki dzień, to ja się nie dziwię :D[/quote] no no wypraszam sobie ja jeszcze dzisiaj nic nie piłam, nawet pół piwa, by mnie zwaliło z nóg po nieprzespanej nocy :D , to dzisiaj nie chce probować, za to jutro ................[/quote] No masz, a tej oprócz upojnych chwil ze Ślunzakiem, to tylko jedno w głowie :roll: Miałam na myśli, że ze szczęścia ci się plącze... 8)
  14. asher

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Alicjarydzewska']OOOOOOOOOOOO , cioteczce Olci język się plącze /po psich mordkach :lol:[/quote] Wiesz, w taki dzień, to ja się nie dziwię :D
  15. asher

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia']a od cioci daj im [b]soczystego biziaka z jęzorkiem[/b] :D[/quote] :hmmmm: a co to?
  16. Nooo, Kacper, bobas z ciebie pierwsza klasa :D :multi:
  17. asher

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='asher'][quote name='tsode']Ada, choć tyż nie kobita[/quote] Właśnie, ada tysz nie kobita :evilbat:[/quote] He he, tsode chciała napisać, że nie pija pedalskiego piffka :D[/quote] To ona też nie kobieta? :o Jak Waszka, ja i Ty? :o Alicja się chyba załamie :evilbat:
  18. asher

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='tsode']Ada, choć tyż nie kobita[/quote] Właśnie, ada tysz nie kobita :evilbat:
  19. asher

    LEONBERGERY ADY

    [b]Alicja[/b], uważam, że jak fiolecik dobrze wchodzi i jest sympatycznie, to nie powinno się zwracac uwagi na szczegóły... 8)
  20. [b]arima[/b], no nie mogę, masz kolejnego psa? :o Tak własnie wczoraj zerknęłam na twój podpis, ale, że było późno, to pomyśłałam, że mi się w oczach pięciorzy... :lol: A tu proszę :o (w twojej galerii jestem na jakiejś 20 stronie, więc jak się waszka nie obrazi, to pliiiiz napisz skąd to czarne cudo się u ciebie wzięło!!! :modla: )
  21. [quote name='deszczowa']starałyśmy się jej to wyjaśnić, ale to dla Pani Redaktor zupełnie nowa dziedzina, trochę wyrozumiałości :wink: :lol:[/quote] Jasne, że jestem wyrozumiała :wink: Po prostu mnie to rozbawiło :lol: Doddy, skasowałaś? :( Buuuu :(
  22. asher

    LEONBERGERY ADY

    Malawaszka, nie daj się babokom, jestem z tobą!!! :ylsuper: Ja według definicji addy też nie jestem kobietą :roll: Musze się napić :drinking: za Irydka :drinking: i za mnie... kimkolwiek jestem... :drinking:
  23. [quote name='malawaszka'][quote name='carragan']szlam na ten autobus 5.18[/quote] :o[/quote] Dokladnie :o Carr, ty na bezsennośc cierpisz, czy jak?
  24. asher

    zakoceni.pl

    [quote name='Poświata']:shocked!:[/quote] Hihihi, czego się wystraszyłaś? Miziania kupki, czy tego, że na imieninowym przyjęciu tylko grejpfruta dostaniesz? :lol:
  25. [quote name='arnika']ja niestety nie widziałam, ale czytam [url]http://ww2.tvp.pl/558,20050517205947.strona[/url][/quote] Właśnie sobie to czytam i nie mogę, muuusze wam zacytować fragment: [quote]Owczarek (jak się później okazało – suka, [b]stąd jej pierwsze imię: On-ka[/b])[/quote] :cunao: :cunao: :cunao: I nawet tytuł brzmi "On-ka na sznurku" i dziennikarka cały czas używa w tekscie tego "imienia" :roflt:
×
×
  • Create New...