-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
A ja dzisiaj poznałam Glizdeczkę ososbiście :angel: Chciałam ja obłaskawic parówka drobiową, ale się na nią wypięła 8) Dopiero gotowany kurczak pozwolił nam nieco przełamac lody :wink: Byłyśmy na długim spacerku, Gai nie przeraża ruch uliczny, na obcych ludzi się nieco boczy, trzyma dystans, ale nie jest to panika, raczej baczna obserwacja :wink: A żebyście widziały, jak ona wita Doddy - normalnie cała doopka jej chodzi z radości :D Doddy, odwaliłas naprawdę KAWAŁ ŚWIETNEJ ROBOTY!!! A zdjęcia będa, ale panna uznała chyba, że ma dosyć gwiazdorzenia i nieco sie boczyła na aparat :wink: Słooodka jest :D
-
A ja się musze pochwalić, że wreszcie poznałam Azę :D I na żywo ona jest jeszcze śliczniejsza, niż na fotkach :D Chodzący na czterech łapach wdzięk :D I nawet moja Sabina chyba była zauroczona, bo nie chciała Azy pożreć :D Aza Sabiną chyba też była zauroczona, czego usilnie próbowała dać dowód :wink: Tylko wredna pańcia nie pozwalała Azie na namiętne okazanie targających nią uczuć :evilbat:
-
[quote name='tajdzi']W nagrodę zaproszę na wymizianko małej kupki kociego szczęścia ;)[/quote] Znaczy się, jak twoje kocie szczęście zrobi małą kupkę to Poświata będzie ją mogła wymiziać? :o Też mi nagroda :roll: :wink:
-
Carr, nie kokietuj, tylko wrzucaj :D I dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Pauje mi :D Idę czyhać na następną kumulacje w dużym lotku 8) Chyba się skuszę, w końcu konina jest zdrowa i sądzę, że Sabinie będzie smakować :evilbat:
-
:multi: :drinking: za nowego Kacperkowatego dogomaniaka :drinking: :multi: [quote name='Olcia']jak zuźke, która mino że ma dopiero 4 lata, idzie na ulicy i wie jaki pies to jaki[/quote] No nie wmówisz mi, że mała pchła ruska od sznaucera odróżnia :evilbat:
-
Cieszę się, że udało się zbója zbadać :wink: I dużo zdrówka dla niego! :kciuki:
-
Na szczęście kupno psa, choć może trwa nieco dłużej, w ogóle nie boli :wink: A dzieci? Nie, dziękuję. To zdecydowanie nie dla mnie. Nawet z najbardziej śląskim Ślązakiem :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:lol: Jaki łakomczuch :lol: Ale to faktycznie chyba zdrowy objaw :wink: No i widac, że chłopak nie do zdarcia - jajka mu obcięli, a on tylko o żarciu myśli :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
16 godzin??? O rany :o Ja chyba nigdy o to mamy nie pytałam, zresztą i tak pewnie by mi powiedziała, że urodziła w pięć minut i całkiem bezboleśnie bo ona marzy o wnukach a ja mam instynkt macierzyński na duuużym minusie :wink: :drinking: za szwagierkę :drinking: i za bratanka
-
KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem
asher replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Daga, ja cię chyba obciążę rachunkiem za czyszczenie mojego mointora :lol: -
Ło jesu dziewczyny, TO ILE NORMALNIE TRWA PORÓD? :o Pól dnia? :o
-
[quote name='malawaszka']ale szkoda, że teraz zaczęła bo datę urodzin będzie miał już na 19 czyli dzień po mamusi - no chyba że się kobiałka spręży i wyrobi w pół godzinki czego z całego serca życzę :drinking:[/quote] Po co ma sie sprężać??? Będzie okazja do dwudniowych imprez :D
-
:o Nie straszcie, bo już się żadna nie zgłosi... :roll:
-
:kciuki: Za kacperka :D
-
KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem
asher replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Murka, a to tówj adres? Bo Dadze chodzi chyba o przekaz pocztowy - taki, kóry ci listonosz przynosi do domu, a nie przelew z konta na konto :wink: -
KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem
asher replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście podaj swoje. Nie wiem tylko, czy bezpiecznie jest podawać swoje konto publicznie... Ktoś kiedyś pisał, że można to wykorzystac do różnych przekrętów (to znaczy nie ty :wink: tylko złodzieje, którzy taki numer zobaczą mogą jakoś ukraść ci pieniądze). Ale nie wiem, czy tak faktycznie jest, czy tez jest to przesadna ostrżność? :niewiem: Super, że piesek lepiej sie czuje :kciuki: -
Biedna Poświatka :cry: :wink:
-
Meggy, cos ci sie chyba z linkiem pomyliło :wink:
-
A nie mówiłam, że jeszcze się chłopak rozmruczy? :D Może go Poświata przytłacza... :wink: Alina, ja jeszcze nie życzyłam Nesce zdrówka, więc czym prędzej nadrabiam - DUUUUŻO ZDRÓWKA :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']Ha ha Rybolek blizej.................. :lol:[/quote] Jak dla kogo 8)
-
[quote name='malawaszka']a do Rybolka to bym się wybrała ojjj wybrała... [/quote] A do wawki to już nie :(
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
asher replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
Marta, miałam na myśłi to, że mnie by się pewnie w takiej sytacji nie chciało robić wycieczek do parku :wink: A nawet jeśłi by mi sie chciało, ot mogłabym nie miec czasu... Jak się komuś chce i ma na to czas, to czemu nie? :D -
[b]anabelko[/b], Twój weterynarz głupoty mówi :-? Tak, jak nie ma jednej uniwersalnej karmy, która dobrze by służyła wszystkim bez wyjątku psom, tak nie ma jednego uniwersalnego środka przeciw kleszczom, który na każdym psie działa tak samo świetnie... :roll: Być może fipronil jest zasadniczo lepszy od permetryny, ale co z tego, skoro na niektórych psach Frontline w ogóle sie nie sprawdza, a środki z permetryną i owszem? Polecam lekturę [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17135&postdays=0&postorder=asc&start=0]tego topiku[/url] :wink:
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
asher replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
Dokładnie. Nie jest ważne gdzie z psem mieszkasz, tylko to, jak spędzasz z nim czas. Jasne, że nie zdecydowałabym się na aktywnego (a więc niekoniecznie dużego, bo chodzi o temperament, a nie wielkość) psa mieszkając w ścisłym centrum Warszawy, skąd do najbliższych zielonych terenów miałabym godzinę drogi. Ale ponieważ mieszkam w otoczeniu lasu i łąk, to czemu niby nie miałabym mieć ON? Myślisz, że psy mające do dyspozycji wielki ogród, ale spędzające tam czas w samotności są szczęśliwsze, niż nasze blokowe ONy, z którymi uwielbiamy szaleć na spacerach? :wink: -
[quote name='Wind']Mniam, mniam :-) Jutro wybywam co by gary z kremu wylizywac. W piatek impreza i wlasciwa wyzerka :sweetCyb:[/quote] :grab: