-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Problem z suką ze schroniska - proszę o pomoc !!
asher replied to Esia's topic in Owczarek niemiecki
No to super że lepiej :angel: A choroba jest poważna, czy wystarczy odpowiednia dieta? -
[quote name='PIKA'][quote name='asher'] ... napisała asher do Korony, która nie korzysta z neta bo ma popsutego kompa :roll: Ja chyba jednak mam coś z głową :oops:[/quote] :hmmmm: a może se powinnaś kac-zupkę upichcić :roll:[/quote] :shake: nie cierpie gotować
-
[quote name='adda']Yes, na słodkie dobre piwo :lol:[/quote] adda, ja miałam na myśli [b]piwo[/b]
-
Myszka, zobaczysz będziesz miała moją Sabinę na sumieniu! Oddam ją na zupę, żeby móc sobie sprawić takie słodkości :iloveyou:
-
[quote name='Olcia'] [quote name='asher']A co robi Zuźka? :oops:[/quote] jak zwykle sika :D , bo do kibelka za daleko jakieś 20m miała do przejścia :D[/quote] I ty takie kompromitujące foty na forum wstawiasz? Oj, zobaczysz wypomni ci to Zuźka kiedyś i jeszcze się z nawiązką odwdzięczy :evilbat:
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
asher replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
Hahaha, ale wiesz, podobno najtrudniej zrobić ten pierwszy krok :wink: -
[quote name='adda'][size=1]E tam, możemy sobie najwyżej dać raz po mordzie i chwatit.[/size][/quote] I pójdziemy na piwo :beerchug: [quote name='PIKA']Ty sie chlopom podlizujesz ot co :evilbat:[/quote] :o Tym, że lubię piwo? :o
-
Póki co lista nie jest poszerzona i w tym roku juz nie powinna się zmienić :wink: Nie mylcie dwóch rzeczy - nowelizacji ustawy i listy. To dwie różne sprawy, ustwą zajmuje się parlament, a listą MSWiA. Projekt z 33 rasami pochodzi z 2003 roku i już dawno jest nieaktualny :wink:
-
[quote name='adda'][quote name='asher'] Te redsy i gingersy i inne friki, to nie piwo, to profanacja piwa 8)[/quote] :evil: Nieprawdą jest to co mówisz :evil:[/quote] Oczywiście, że jest prawdą :evil: [size=1]Będziemy się bić?[/size] 8)
-
Problem z suką ze schroniska - proszę o pomoc !!
asher replied to Esia's topic in Owczarek niemiecki
No własnie, co słychac u Mai? -
[quote name='LAZY']A tak w ogóle moj kumpel tych wszystich redsow gingersow itd, nie uwaza za piwo. Zawsze mnei pyta:"Chcesz piwo czy reedsa?":P[/quote] I ma chłopak rację. Te redsy i gingersy i inne friki, to nie piwo, to profanacja piwa 8)
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
asher replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
rysiczka a fot z wystawy nie masz???? :evil: Magdula napisz z jakiej jest hodowli :modla: Może byc na priw :wink: Martussia gratuluje Falconowi męskiej decyzji :klacz: :wink: -
Śliczne stfory :iloveyou: [quote name='Olcia']myślący nadi co robi zuźka [img]http://img80.echo.cx/img80/3250/p52400791jy.jpg[/img][/quote] A co robi Zuźka? :oops:
-
[quote name='asher']KORONA,. jak chcesz, to moge ci przesłać przepis na kac-zupę (autorstwa moich kumpli). Ponoć bardzo skuteczna. Polejesz kompa i będzie jak nowy :D[/quote] ... napisała asher do Korony, która nie korzysta z neta bo ma popsutego kompa :roll: Ja chyba jednak mam coś z głową :oops:
-
Rany, jak wy możecie pic słodkie piwo :o Kawę to jeszcze sobie czasem posłodzę, ale żeby piwo? :o
-
Ciudny :iloveyou:
-
Wrrrr, właśnie spojrzałam na datę przydatności - marzec 2004 :roll: Wygląda na to, że ja używałam już przeterminowanej, bo smarowałam sie nią w czerwcu... :roll:
-
[quote name='adda'][quote name='Gośka']Zdjęcie kota od przodu będzie niedługo, mam nadzieję że Karina mi wybaczy to ciągłe wykorzystywanie:wink:[/quote] Bardzo jestem ciekawa jak wygląda 8)[/quote] A to się cofnij na poprzednia stronkę 8)
-
Carr, bomba!!! :lol: Dzięki :D Widze, że Maleństwo, jak prawdziwy kuń ma swoja derkę 8)
-
Ślunzak to przede wszystkim z sentymentu. A poza tym wiadomo przecież, że to robotne chopy, że nie wspomnę o tym, jakby mi było miło, gdyby ktoś do mnie czule slunsko gwaro poszeptywał :grins:
-
[quote name='adda'][b]Asher[/b], a do czego Ci? :-?[/quote] Aaaaa, w sumie to do różnych rzeczy. Do naprawienia pralki na przykład... Bo teraz to muszę fachowcom płacić... :roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska']No właśnie asher do czego , no powiedz do czego.....,bo one chlopów chcą , a ja już nie wiem po co one im , te chlopy :o[/quote] A co to ja jasnowidz? :o Skąd mam wiedziec do czego [b]im[/b] te chłopy? Ja wiem do czego mi 8)
-
Oj fakt, Cepan strasznie wali cebulą 8) Jak uznacie, że chcecie to nie kupujcie, bo mi ponad pół tubki mi zostało.
-
[quote name='zmitrukiewicz']Jeśli uważacie, że normalne jest to, że babcia dostaje 800 zł renty, a weterynarz w 15 minut zarabia 85 zł, to jesteście nienormalni i powinniście iść po porade do odpowiedniego lekarza.[/quote] [quote name='zmitrukiewicz']Jak czytam niektóre tu posty to mi się nóż w kieszeni otwiera. TO NIE [b]USA[/b] TYLKO POLSKA i zarobki wetów są tu na poziomie europejskim, co nie jest normalne.[/quote] A czemu to nie jest normalne? :o :o Czy ty przypadkiem nie zaliczasz się do emeryckich bojówek krzyczących gromkim głosem "komuno wróć!"? Bo jakies deja vu mam, juz kiedyś krzyczano o niesprawiedliwości społecznej i żeby jej zapobiec zrównywano ceny i zarobki... Super było, prawda? Żyć nie umierać... 8) Idąc twoim tokiem myślenia, jestem zdzierca pierwsza klasa :D Jestem dziennikarką, tak zwanym "wolnym strzelcem", jakbym chciała, to z telefonów mogę korzystać w redakcjach, więc odpadają mi rachunki, komputera też mogę tam używać, więc odpada płącenie za prąd, za podróże mi zwracają... Wychodzi więc na to, że płacą mi 300 zł za pół godziny roboty - bo tyle mniej więcej zajmuje mi napisanie tekstu... :lol: Rozbój w biały dzień, chyba pójde gdzies na siebie donieśc albo co :lol: A nie wiem, czy zauważułeś jakimi złodziejami są babcie klozetowe! W publicznych kiblach na fotokomórkę trzeba zapłacić złotówkę za samo wejście, bez względu na to, czy w środku zrobisz koopę, wysmarkasz sobie nos, czy podrapiesz się po tyłku. ZDZIERSTWO!!! :lol:
-
:roflt: Ciekawe jaką będziesz miała minę, jak ci się pół dogomanii na pomidorówkę i tiramisu zleci :lol: Do tego jeszcze stado wygłodzonych psów i kotów 8) W razie co mamy McDonaldsa niedaleko - jak słusznie Agnes zauważyła ;) i serwują tam pomidorową i tiramisu? :o