Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Ech, kiedyś dawno, dawno temu marzyłam o buldogu angielskim... Obdzwoniłam nawet kilka hodowli, ale... cena mnie powaliła na kolana. Teraz już inaczej na to patrzę, ale wtedy byłam uzaleznioną finansowo od rodziców nastolatką i kwota wydała mi sie wręcz kosmiczną... :wink: Tak a propos - czemu jest to az tak droga rasa? Wciąz mi się bardzo podobają, jednak już wiem, że raczej nie jest to rasa dla mnie... A takim moim wciąż niespełnionym marzeniem został bulterier - również o dośc oryginalnym wyglądzie :wink: i nienajłatwiejszym charakterku. Jednak bule są chyba odporniejsze... Buldogi to chyba dośc chorowita rasa, prawda? Z tego co wiem są w czołówce ras zagrożonych dysplazją :(
  2. [quote name='aga1215']musiałem pobiec do Kamy :iloveyou: szczekała, wzywała (...) nie puścili :wallbash: :wallbash: :wallbash:[/quote]Podłe, podłe ludzie!!! :x :(
  3. Posty może zmieniac tylko ich autor, albo moderator danego działu. No i administrator, ale ten ostatni rzadko na Dogo bywa :wink: Radze napisać do moda prywatną wiadomośc i wkleić link do tego tematu :fadein:
  4. Waszka, wilczarze się trymuje... Więc skoro niestrzyżony sznaucer wygląda prawie jak pudel, to kto wie, co by się zrobiło z nietrymowanego pszenicznego wilczarza :lol: Teklunia, no śliczny jest :D Nie pytają was na spacerach, co ta za dziwna rasa? :wink:
  5. No dokłądnie, jakieś zwichrowane te linki :lol: A jak jest u buldogów z aktywnością? Lubią poszaleć, czy też preferuja raczej miękki fotel? :wink:
  6. asher

    zatwardzenia

    [quote name='coztego'][quote name='an3czka']...mozna jeszcze podac namoczone sliwki suszone. to skutkuje :)[/quote] Świeże śliwki też mogą być ;)[/quote]Zwłaszcza niedojrzałe i popite mlekiem, najlepiej surowym :lol: (żartuję oczywiście!!!)
  7. Carr, no własnie mi dzwoni coś, ale biję się w piersi i szczerze wyznaję, że nie pamiętam o co dokladnie chodzi z ta komórką :modla: :lol:
  8. Co w komórce? Malenstwo, czy łańcuch? :lol:
  9. [quote name='carragan']Eee,ale takiej siersci jak Boogi to on nigdy nie bedzie mial.Z wielu powodow,chocby takiego ze on caly rok mieszka w domu... :roll: [/quote] To na łańcuch gada :evilbat:
  10. [quote name='carragan'][quote name='asher']Bo mnie takie strasznie oberośnięte nie bardzo się podobają. Na mój gust teraz jest w sam raz 8)[/quote] Eee,zaklad ze po zimie zmienisz zdanie jak go zobaczysz ? :wink: [/quote]:shake: Na przykład Boogie jest jak na mój gust za bardzo zarośnięta 8)
  11. Carr, no właśnie mnie też nie stać :roll: Ale chyba sie szarpne, najwyżej sobie fajek nie kupię :roll: A Maleństwo już ślicznie zarośnięte :D Taka sierść wystarczy, czy musi być jeszcze bardziej kudłaty? Bo mnie takie strasznie oberośnięte nie bardzo się podobają. Na mój gust teraz jest w sam raz 8)
  12. [quote name='aga1215']Ktoś tu cuś narozrabiał :o [img]http://img172.imageshack.us/img172/8800/wektor1628jl.jpg[/img] nio, mnie tu nie ma ..........[/quote]Hahaha, jaka minka! :roflt: Ciut niewinna :puppydog:, ale zarazem szelmowska 8) :lol:
  13. [quote name='Agga'][b]Waszeńka[/b] [img]http://img261.imageshack.us/img261/6415/morskopay0167wn.jpg[/img][/quote]Waszka, a gdzie reszta ciebie? :o
  14. boshe, tu tez o żarciu! :o Orzeszki w czekoladzie... :sabber: Polecam arachidowe, w czekoladzie mlecznej, z Jutrzenki, nieeeebo w gebie!!! :eating: A ja se tylko pomarzyć mogę :roll: :placz:
  15. [quote name='HankaRupczewska']Albo grzywz konskie [b]siąć[/b]. [/quote] Ja bardzo przepraszam, ale co z tymi grzywami? :oops: To ajkies fachowe określenie? J atam jestem nietypowa Aśka - spokojna, aż za spokojna, uległa, taka ciapa :lol: Za to nadrabiam roztargnieniem... :evilbat:
  16. asher

    zatwardzenia

    Dziewczyny, ale przecież oleje jadalne nie mają żadnych właściwości "anyzatwardzeniwoych"? Pies je po prostu trawi, więc nie dają "poślizgu"... W przypadku zatwardzenia podaje się psu parafinę, no, ale tego nie radziłabym stosować jako stałego elementu diety :wink:
  17. [quote name='Dag']pozostaje mi tylko szukac bogatego meza lat 98... :oops:[/quote]Dag, jakbyś znalazła jakieś bliźniaki, to ja też reflektuję 8) A minibulaski paskudne i wstrętne ma się rozumieć :wink: :angel: :iloveyou:
  18. Śliczną masz tę swoją krew :D I imię ma niczego sobie :wink:
  19. Hihihi, Maleństwo w towarzystwie yorka wygląda rewelacyjnie :lol: Na odwrot już trochę gorzej :evilbat: :wink: Carr, a ty wiesz, że nowy film z RC wchodzi jutro na ekrany? 8)
  20. asher

    zakoceni.pl

    Kota? W życiu :shake: :( Zwłaszcza teraz, jak jej palma odbija :evil:
  21. asher

    zakoceni.pl

    [b]Poświata[/b] :o :D Trzymam kciuki za domki dla kociej trójcy! :kciuki: A Gandalf to jest ten Gandalf, czy ta Gandalf? Strasznie mi ise podoba... Ale niestety - Sabina :( [b]Ania-k[/b], jak się miewa Cynamonek? Za niego oczywiście też trzymam kciuki! Z całych sił!!! :kciuki:
  22. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher'][quote name='malawaszka']ja sie naprawde z Wami ożenie :lol: :lol: :lol:[/quote]Eeee, tam, a kto by się chciał żenić... :roll: Lepiej załóżmy komunę 8)[/quote] E taaaaam ... Poseł Giertych byłby zmartwiony ....[/quote] Eeeee taaaaam, jakoś mnie to nie martwi 8)
  23. [quote name='malawaszka']ja sie naprawde z Wami ożenie :lol: :lol: :lol:[/quote]Eeee, tam, a kto by się chciał żenić... :roll: Lepiej załóżmy komunę 8)
  24. [quote name='Ka-ka']a poza tym-co to za " :evil: " chciałąś ONa, masz ONa :evilbat: :evilbat: :evilbat: [/quote] Fcale tej wariatki nie chciałam!!!! Sama ojcu do auta wskoczyła!!!! :evil: Ale serio, po prostu ją rozpiera :o Dasz wiarę, że na spacerach prawie cały czas porusza się... galopem? :o Jeśli zas chodzi o klatkę - jak był Beżyk, to na wyścigi kłądły się w niej wszytskie burki... oprócz Bezyka :evilbat: :lol: Sabina i Boogie baaaardzo demonstracyjnie się tam kładły, jak tylko zakapowały, że to beżykowe siedlisko :lol: Wcale im się tam nie podobało, no ale obowiązek to obowiązek :lol:
  25. LAZY, cuś ta twoja Perełka choleryczna jest :lol:
×
×
  • Create New...