-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Haniu, a po co ty chcesz łózko składać? O tej porze??? Zdecydowanie sie nie opłaca, przecież zaraz będzie wieczór!
-
To wszystko przez was! Musicie tyle pisać??? :evil:
-
Słodka kuleczka :angel: A jak się Pagajek czuje?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hahaha. Luna, jesteś moją idolką!!! Kochaaam cię!!! :klacz: :cunao: :cunao: :cunao:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]Tak, ale jak on wsadza pychol do kagańca i tam nie ma smakołyka, to NATYCHMIAST go wyjmuje :-?[/B] [B]To kiedy mam zapinać? W tym tempie to na Wielkonac 2008 może uda się pierwsze zapięcie :-?[/B][/quote]Potrenuj szybsze podawanie nagrody :lol: Możesz również poświergotać :lol: Sposób Ka-ki tysz dobry, Boorek Boogie przesta swirować jak się okazało, że w kagańcu też można dołki kopac :lol: Dzieczyny, to kiedy idziemy na lyżwy? 8)
-
Maga, ależ oczywiździe!!!!! :D Nie martw się, zdązysz na pewno. A nie pomyliło ci się przypadkiem? wcześniej pisałas, ze na 13 idziesz... :hmmmm:
-
Jeszcze jej nie zmierzyłam. Siedzę na Dogo :oops:
-
Oooo, Beatko, przypomniałas mi!!! My sie kiedys z dziewczxynami umawiałyśmy, że pójdziemy na łyżwy na Torwar. Idziecie z nami? :megagrin: Pewnie jakoś po nowym roku...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, a karpia też Luna pilnuje? :cunao:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]To chyba tylko na twoim zadoopiu pada :-?[/B] [B]Jak to na zadoopiu :vamp: :drinka: [/B][/quote]Ślicznie jest na moim zadoopiu :D Śnieżek proszy, słonko świeci. Ach....... :iloveyou:
-
[quote name='Nor(a)']..tak przy okazji..Spotkał sie ktos kiedys z przypadkiem tak gęstej (?- nie wiem czy dobrze okreslam) krwi, ze jest naprawdę wielki problem z pobraniem?..w ogole nie chciala plynąć do strzykawki :roll: . Trwało to wszystko z 2 minuty, kłuta byla w dwóch m-cach, a i tak ledwo udalo sie uzyskac 1 cm. W miejscach po kłuciu momentalnie ogromne krwiaki (na szczescie zniknęly po paru godzinach).[/quote]A to nie jest objaw odwodnienia? :hmmmm:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]No tak .... Jeszcze tego mi brakowało ... [/B] [B]Ale, ale,[/B] [B][SIZE=5]PRZECIEŻ JA WCALE NIE JESTEM UZALEŻNIONA !!!!![/SIZE][/B][/quote]Ja też nie :multi: Własnie sobie budzik nastawiłam, żeby sie o czasie oderwać od Dogo i wziąć się za sprzątanie kibla... :roll:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Acha, jak się ma Zaniedbany Z Szeregówek ???:vamp: [/B][/quote]Któż zacz? :hmmmm:
-
My też, my też :multi: I ciągle pada śnieg :laola:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Asherku - co słychać u Ciebie PRZED ŚWIĘTAMI ??? CZY JUŻ SPRZĄTASZ I PIECZESZ ? Tylko jeżeli już zabierzesz się do tego pieczenia, TO PAMIĘTAJ O MĄCe ...:haha: :haha: :haha: [/B][/quote][B]Babicło[/B], zamiast ironizować, szykuj prezenty dla boorków :evilbat: [SIZE=1]Dotychczas wysprzątałam jedną łazienkę, dziś się biorę za drugą i za kuchnię. Ponadto nabyłam bukiet jemioły, powiesiłam girlandę z ozdóbek w kształcie prezencików i ten zestaw będzie w tym roku za choinkę robił, bo nie chce mi się drzewka z garażu taszczyć, odkurzać, potem stroić... A na święta i tak jadę do rodziców...[/SIZE] 8) Sabinka dziś jakby lepiej. Początkowo na spacerze zachowywała się jak człapak, wlokła się łapa za łapą, na szczęscie później się rozruszała :D Co i rusz chciała Boogiemu bęcki spuszczac, bo Bugajski uwielbia skakać za rzucanym mu śniegiem, a ta wariatka nie umie zajarzyć o co chodzi w tej zabawie i się wścieka, zazdrośnica jedna :lol: Po spacerku zjadła michę z umiarkowanym apetytem, ale nie wiem, czy to wpływ niezbyt dobrego samopoczucia, czy po prostu powrót jej normalnych zwyczajów, bo ona obżaruchem jest dopiero od jakichś czterech miesięcy, wcześniej była raczej umiarkowanym niejadkiem... Zaraz zmierzę jej temperaturę. Mam nadzieję, że to była tylko chwilowa niedyspozycja :roll: [B]Maga[/B], ja się już na błagalne spojrzenia boorka Boogiego uodporniłam :evilbat:
-
Nora, a na ulotce leku wśród nieporządanych objawów nie ma wymienionych właśne ostrych wymiotów? Trzyam kciuki za piesię :kciuki:
-
[quote name='malawaszka']Asher - dodałam Cię do listy znajomych (właśnie odkryłam tę opcję) tylko co z tego??? :bigok: :flasings: :question:[/quote]Coztego na liście to mam ja :lol: I tez nie wiem, co z tego :lol: Admin tłumaczył, że podobno do takich osób można łatwiej PW wysyłać. Też mi cymes :cunao:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=4]Maga ??? Ty dzisiaj z kurami spać poszłaś ??? :haha: :haha: :haha: [/SIZE][/B][/quote]Pewnie jutro musi rano do pracy wstać :evil_lol:
-
[quote name='aga1215']Asherku - czego ono nie chciało??? :roflt: :roflt: :roflt:[/quote]A skąd niby ja mam wiedzieć co tam Malawaszka bełkoce :niewiem: :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Może to jakaś psia franca - to z SabinkĄ ??? Ozinek Ali też tak jakos ma ...[/B] [/quote][B]Oj, oby nie :([/B] [quote][B]A a propos Bugajskiego - to ty se przypomnij moze, że jak zima nastawała to też zaczynałaś pewnie hmmmm ... NADMIERNIE SPOŻYWAĆ ! ZAWSZE TAK BYŁO, JEST I BĘDZIĘ . AMEN ![/B][/quote]Ale on zaczął już na początku sierpnia :evilbat:
-
:hand: Miłych snów :D
-
[quote name='malawaszka']Bolek dzisiaj dorwał starą kocią piłkę i już ją miał łykać jak go zczaiłam :vamp: by sie udławił goopek jeden :nonono2:[/quote]A nie, Boogie je owszem na potęgę, ale tylko rzeczy jadalne :lol: Chyba za mało go głodzę :evilbat:
-
[quote name='malawaszka']:-o dupadupa[/quote]No i czego dupczysz? Przecież ci wyszły te gały :lol: Aga, wszędzie tak jest :evilbat: Minimum 10 znaków :evilbat:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]No coś ty ! Teletubisie były parę lat temu[/B] :cunao: [B]Strasznie nie na czasie jesteś ... Tera to my bierzemy piłkę nożną i kompa ![/B] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/3974/16aa.jpg[/IMG][/quote] :oops: :oops: :oops: W końcu nie można znac się na wszystkim, prawda? :lol:
-
Ja nie wiem, co się temu Boogajskiemu stało. On zawsze był łakomczuch, ale łakomczuch - sęp. Własną miskę miał w pogardzie. A teraz tylko by żarł :-o A z Sabinką dobrze będzie. W razie czego jutro dostanie Nifuroksazyd...