-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='Alicjarydzewska']a moje się nie gniotą to co mam prasować :puppydog:[/quote]Boshe, jaka zmartwiona :puppydog: Alu nie martw się, po prostu spraw sobie swiąteczne gniotące się firanki... A ja dziś wysprzątałam mały kibelek i straciłam wenę. Kuchnia i reszta jutro... A! I jeszcze pranie zrobiłam bo już mi brudne ciuchy z kosza wyłaziły... To się nachwaliłam, nie? 8)
-
[quote name='Maga100'][B]Oczywiście mam tak samo jak ty :evil:[/B] [B]Nawet we własnym topicu mam "Subskrybuj ten wątek" :evil:[/B][/quote]Ja też :lol: dzis jak głupia klikałam to "subskrybuj" raz za razem i się wkoorwiałam, że mi się do listy nie dodaje (ilośc wątków wciąż była ta sama) :lol: Dopiero jak przyszło powiadomienie,to sie kapnęłam :lol:
-
[quote name='Maga100'][B][SIZE=4][COLOR=red]Asher, widziałaś ty to?? :multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [/quote]Sie nie odniosę bo znów mnie szlag trafi :evil: A mnie wczoraj umkło jedno sepiarksie zdjęcie :roll: [B]Oto Boorek Sęp, odsłona trzecia... Na tej fotce zostało uwiecznione jego namolne gulgotanie...[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5558/dgodnyboogie35nh.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]Czy ktos może wie ile mnie więcej kosztuje wyłanie e-maila z komórki? Bo ja sobie tak beztrosko ślę te zdjęcia i boję się, że za miesiąc zejdę na zawał na widok rachunku...[/SIZE] :nonono2:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']dupami :haha: [/quote]Waszka, ty to naprawdę ostatnio jakas udupowiona jesteś :lol: [quote name='malawaszka']A JUŻ W AVATARKU SĄ PRZYTULONE 8-) [/quote]Ale to w awatarku wygląda na wymuszone, a te dupcie takie spontaniczne :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PIKA'][B]Asher[/B] ja mam "subskrybuj ten wątek" :o a nie powinnam :o[/quote]Jak to nie powinnaś? Jeśli nie subksrybujesz, to własnie powinnaś. [B]Maga[/B], uwzięłam sie na to "Unsubscribe", bo latam po forum i na nowo subskrybuje moje tematy. I już sie gubię, który już odhaczyłam, a który nie :roll: Wczesniej wystarczyło, że spojrzałam w te Narzędzia wątku i już wiedziałam... A teraz gucio :-?
-
[quote name='Maga100'][B]Alu, ale chyba działa 8-) [/B] [B]Bo w mojej skrzynce zapanował dziwny spokój 8-) [/B] [B]Aż mi czegoś brakuje i czuję się zaniepokojona, gdy za jednym ściagnięciem nie otrzymuję 15 maili :lol:[/B][/quote]Krótko sie cieszyłas, nie? :cry:
-
Asher juz wie i wie również że to nie działa :evilbat: Maga, czy ty masz tak, jak ja - że w "Narzędziach wątku" masz opcję "Subskrybuj", mimo, że dany wątek subskrybujesz? Wcześniej w takim wypadku było tam "Unsubscribe"... :roll:
-
Maga, oszalałaś? Czym ja ci tak podpadłam, że mnie powiadomieniami do postów z 10 grudnia kierujesz??? :-o
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, czy mnie wzrok nie myli? :-o One się przytulają do siebie? :-o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PIKA']Maga wścieklaś się :evil: od nikogo nie dostaje powiadomień tylko od Ciebie :-?[/quote]No przecież te,sciowa jesteś... A mnie, kyrde, powiadomienia odsyłaja nie do tego postu, do którego powinny :-x
-
[quote name='Cortina']Słyszałam, że już się ponoć wykonuje sterylkę jakimś niewielkim cięciem bocznym. [/quote]Chodzi ci pewnie spy-hook? Skontaktuj sie z MonikaP, znajdziesz ją na Psach w Potrzebie, MonikaP jest wolontariuszką w poznańskim schronisku i ich weterynarz na pewno tnie tą metodą, ona sama sterylizowała tak własne kotki. Spy-hook to metoda małego cięcia, rana ma dosłownie kilka centymetrów, szwów jest kilka, ponoć suczki nawet kołnierza nie muszą nosic, bo się zupełnie nie interesują malenka ranką, nie trzeba dawać antybiotyków. Ranka jest taka mała, bo macice i przydatki wyciąga się z brzuszka za pomoca haka.
-
[quote name='PIKA'][FONT=Times New Roman]A mnie się podoba, nawwet nowy look mnie się pod[/FONT]oba [FONT=Times New Roman][SIZE=2], poza tym latwiej formatowac tekst, wybrac czcionke, jej wielkośc też [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Coraz więcej łapie z obsługi forum i możliwości też mnie się coraz bardziej podobają [/SIZE][/FONT][SIZE=2]:D [/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]A podreczne emotki, to jak pamiętacie kod “pisany: to można ręcznie to zrobic[/SIZE][/FONT][SIZE=2], o np. fijolecik, którego nie ma w ogóle :evil: :drinking: [/SIZE][/quote]Zawiesiłas się??? :-o [B][COLOR=magenta]A FJOLECIK JEST!!![/COLOR][/B]
-
Aga cały czas ci powiadomienia przychodzą? Może się tak dzieć dlatego, że nie wczyściłaś sobie "Listy subskrybcji" ;)
-
[quote name='PIKA'][SIZE=2]Do do dupy, bo jak inaczej zmierzc psu :roll: [/SIZE][/quote]Ale tym razem to było raczej z dupy :roll: A Sabinka osowiała :(
-
[quote name='Poświata']To daj trochę tego śniegu na moją dzielnicę, bo u mnie nic nie prószy :vamp: .[/quote]To se przyjed x i se weź. Bo ja zaraz ide kibek sprzątać i czasu nie mam... --- Iiiiiiiii, zerknęłam za okno, juz nie prószy :lol:
-
[quote name='Katerinas']To i tak masz cierpliwego psa :-o [/quote]Fakt, wtakich przypadkach Sabina jest nienerwowa ;)
-
Maga, ja tak na wszelki wypadek... [B][SIZE=7][COLOR=red]WON DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zmniejsz jej racje żywieniowe 8)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Hania, nie daj się im podpuścić!!! Siedź na Dogo do oporu, na złośc tym wstręciuchom, które cię na mróz wyganiają[/B] :evilbat:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Asher - o Tym Z Szeregówek zaczyna się tu :[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=17194&page=86"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=17194&page=86[/URL] J[/quote]Haniu tutaj to ja się pytam któż zacz :cool2:
-
Do dupy takie mierzenie tradycyjnym rtęciowym trmometrem :-x Za pierwszym razem już po dwóch minutach Sabina dobitnie dała do zrozumienia, że nie życzy sobie takich poufałości i ani sie obejrzalam, jak termometr wyskoczył jej z doopki :-? W ciagu tych 2 minut naciągnęlo 38,3 Za drugim razem termometr przebywał w odbycie minut 6 i było tylko 37,8, pewnie dlatego, że się królewna trochę wierciła :roll:
-
Rany, coż ja mogę napisać... :( Ale skoro wciąż ma siłę i ochotę na harce, to nie jest tragicznie :kciuki:
-
Ja używam pasztetówki, albo pasztetu ;)