-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
A ja słodyczy Wedla nie lubię :shake: Ostatnio kupiłam sobie ptasie mleczko waniliowe i myślałam, że do rygi pojadę, to już te podróbki ptasiego mleczka sprzedawane na bazarach są smaczniejsze. Błeeeeeee :-? Za to ostatnio odkryłam Kinder Pingui Cocco. Mniam :sabber: I jeszcze Alpejskie mleczko Milki :sabber: :sabber: :sabber:
-
[quote name='Figolandia']PS. W dalszym ciągu czekam na konkretne propozycje do polskiej wersji programu! Pozdrawiam![/quote]Ja myślę, że w Polsce świetnie się sprawdzi ta wersja, ktorą opisałaś :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']A jadłaś słone paluszki z Nutellą ??? PYCHOTKA :sabber:[/quote]No ba! I ze snickersem i z czekoladą... Wczoraj jadłam z Twixem :oops:
-
[quote name='PiotrekJ']No i tak właśnie jest cały czas u Nas :vamp:...[/quote]Ty chyba w jakiejś innej Warszawie mieszkasz, bo u mnie od soboty bielutko :D I wciąż sypie :D
- 78403 replies
-
[quote][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7315/img25533hb.jpg[/IMG][/quote] Ale ten bałwan ma dziwne uszy :lol: [quote][img]http://img370.imageshack.us/img370/2595/img23486hb.jpg[/img][/quote] Iiiiiiihaaaaaaa [img]http://manu.dogomania.pl/emot/lajkonik.gif[/img] :lol:
-
Waszka, a nie możesz tego swojego wielkoluda po prostu pod pachę wziąć? :lol: Ewntualnie, jeśli to dla Boluta tak traumayczne przeżycie, przyucz go do kuwety ;) Ale skoro piszesz, że na spacerach mu sie podoba, to ja polecałabym jednak pierwsza opcję :lol:
-
:buzi: :buzi: Miałaś dostać jedno, ale post była za krótki :lol: ;)
-
[quote name='malawaszka']jak sie wprowadza swoje urodziny do kalendarza :nonono2:[/quote]Chyba musisz wejśc w swój panel użytkownika i tam wklepać datę. I chyba zaznaczyć jakąś opcję, ale nie wiem jaką bo się nie wczytywałam. A co, zbliżają się? 8)
-
Bo ja od soboty jestem w nastroju marudnym... :evilbat: Wiem, wiem, sama już mam siebie dość :oops:
-
Nie dośc, ze mi powiadomienie za powiadomieniem przysyła, to jeszcze na takie pokusy naraża :roll: :sabber: Ech, ide pożreć słone paluszki...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']hahahaha a ASHER dzis biega i wszystkich napomina hahahahahhaa coby JEJ nie powiadamiali ale syscy TOFFAJA ASHER i kca JAmiec na SWOICH topikach hahahaha[/quote]Ciesz się, ze nie wyliczam ile powiadomień od Szpili dzis w koszu wylądowało :evilbat: Gaduły jedne :nono: Te powiadomienia mnie wykończą psychicznie... :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, czy ty musisz po raz piąty przysyłac mi powiadomienie o tej samej wiadomości??? :evil:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Małgosiu[/B], jestem pewna, że Capivit będzie za mocny. Dawno temu wetka poleciła dawać któremuś boorkowi własnie wit A+E i zaznaczyła, że nie Capivit. Wtedy nie zapytałam czemu. Dowiedziałam się o tym przypadkiem. Niedawno byłam u tej samej wetki z podziębionym dogiem niemieckim, równiez poleciła wit. A+E, a ja na wszelki wypadek spytałam o ten Capivit. Na co wetka stwierdziła, że w jego przypadku to w sumie może być i Capivit, bo pies jest duży. Wywnioskowałam więc, że dla przeciętnego psa Capivit ma za dużą dawkę witamin. A faktycznie przedawkowanie, zwłaszcza wit. A może być niebezpieczne. [B]Lazy[/B] do zlizywania daje się wtedy, kiedy chce się złagodzić bół gardła, wtedy zawartośc kapsułki musi się na gardle osadzić. Jak podajesz na ogólne wzmocnienie, to oczywiście możesz dawać całe kapsułki.
-
[quote name='PIKA'][B]Asher[/B] to ja mam te topiki zapreumerowane w teczce :o a on chce żeby je jeszcze raz preumerowala :o[/quote]No właśnie.... :-?
-
[quote][img]http://img505.imageshack.us/img505/9249/lotwektora15xi.jpg[/img][/quote] Hihi, bródka mu zamarzła :lol:
-
Waszka, chyba masz rację :lol: I daj znać, jak dojdzie kaska.
-
[quote name='PIKA']No nie powinnam, bo mam juz zasubskrybowane :lol: (cholera nie ma innego slowa? :evil:, język mi sie plącze i palce przy okazji :evil: )[/quote]Możesz jeszcze pisać zaprenumerowane. Łatwiej? 8)
-
Ja wiem, skąd ta rozbieżność :lol: [B]Maga[/B], bo ja na Torwar poleciałam, zamiast na Stegny :cunao: W sumie nic się nie stało, to tylko kawałeczek dalej... 8) (dobrze, że do Ikei nie poleciałam :lol: )
-
[quote name='Maga100'][B]Asher, a weź ty się przejdż na Stegny i zerknij na cennik. JA NIE MAM ZNIŻEK - jakby co :-?[/B][/quote]Się przeszłam. Już wróciłam 8) [B]BILETY(na całą ślizgawkę):[/B] Normalny:10 PLN Ulgowy:7 PLN Opiekun:1 PLN [B]Karnety(11 wejść):[/B] Normalny:100 PLN Ulgowy:70 PLN [B]Wypożyczenie łyżew: [/B]6 PLN (na całą ślizgawkę) [B]Ostrzenie łyżew:[/B] od 8 PLN [LIST] [*]Bilet ulgowy - dzieci, uczniowie, studenci za okazaniem ważnej legitymacji do 26 lat[/LIST][LIST] [*]Szatnia bezpłatna[/LIST][LIST] [*]Bilety dla opiekuna mogą kupić wyłącznie opiekunowie małych dzieci. Bilet ten nie upoważnia do jazdy na łyżwach[/LIST][LIST] [*]Karnety są ważne przez cały sezon[/LIST]
-
[quote name='Maga100'][B]Wprawdzie takie festyniarskie, zielone, ale co tam 8-) [/B][/quote]Zielone? :-o Bomba! :lol:
-
:shake: Z wina to ja najbardziej lubię piwo. Ale masz rację, w razie czego walnę sobie koniaku...
-
Haniu, czy aj ci już mówiłam, że masz zdolne dziecko? :hmmmm:
-
Kurde, zna ktoś może jakieś dobre I TANIE leki nasercowe???
-
[quote name='Maga100'][B]Łyżwy.....! :flasings: [/B] [B]Ja bym poszła......:puppydog: [/B] [B]Ale najpierw muszę zarobić na bilet wstępu :-?[/B][/quote]Pod pałacem jest za darmo :lol: Więc ewentualnie zarabiaj na wypożyczenie łyżew :lol: A że bys poszła, to wiem, bo chyba z tobą się umawiałyśmy :lol: