-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[B][COLOR=red]Haniu, Haniu,[/COLOR][/B] czy spód biszkoptowy w Rafaello trzeba nasączać?
-
No co ty??? W tej odsłonie, którą podejrzewałaś?
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]WYGRYWASZ FOTOGRAFICZNY INSTRUKTAŻ LEPIENIA PIEROGÓW[/B] :grins: :grins: :grins: :grins:[/quote]O matko... Pierogi zaczną mnie prześladować, jak onegdaj dogi niemieckie :nerwy:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]No coś Ty ??? Epoki sie dziecku pomyliły ??? :haha: :haha: :haha: [/B][/quote]No przecież piszę, że to nawyk. Z poprzedniej epoki mi został 8)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']nochal wycałowany :-D Ozzulec się nudzi bo wszyscy zajęci .Dziś z łazienki wyniósł sobie rolkę papieru toaletowego i zawziął się że potarga .Było trochę sprzątania :nonono2:[/quote]Ech, młody jest, nie ma nawyku, że takie dobro, jak papier toaletowy nalezy wysoko cenić i szanować :lol:
- 78403 replies
-
Pewnie jakiś płyn? :hmmmm: Co wygrałam? :D
-
Cmok cmok prosto w słodkie ośniezone tenusiowe pycho :buzi:
-
[quote name='LAZY']No i musiałas popsuc cały proceder? Byłoby 5 zeta za zdjecie...3 na karme, 2 dla mnie!:vamp: [/quote]Wybacz :modla: :modla: :modla: [SIZE=1]Kurde, nie dość, że Lazy naśle na mnie rodziców rozwścieczonych tą sypialnią, to pewnie jeszcze doloży jakiegoś komornika, żeby ściągał ze mnie te brakuące 2 złote[/SIZE] :nerwy:
-
[quote name='Flaire']Mnie się wydaje, że powodów jest kilka, ale jednym (nie najważniejszym) z nich jest właśnie to, że w Polsce wiele osób wręcz nie chce, żeby ich psy były ufne, bo te psy mają ich bronić.[/quote]Nie będę się wypowiadała za ogól społeczeństwa, ale w ja nie chcę nie dlatego, żeby moje psy mnie obroniły (niedawno sie przekonałam, że nie bardzo mogę na nie liczyć :roll: ), a badziej dlatego, żeby mi ich nikt nie rąbnął... Ale to też zalicza się do różnic kulturowych ;) A po drugie, takie zachowanie wydaje mi się strasznie nienaturalnym. Dla mnie to normalne, że pies odłączony od stada okazuje niepokój... W końcu taki ma instynkt...
-
[quote name='aga1215']se zakopał i ni ma :sg168:[/quote]Hahaha, zgadłam? :thinkerg:
-
[quote name='Flaire']asher, ten regulamin powstał w USA, gdzie pojęcie tego, czym jest pies"opanowany i spkojny" w kontakcie z obcymi różni się od polskiego tym, że tam znaczy ono również, a właściwie przede wszystkim, UFNY w stosunku do obcych. Misia ma ten egzmin zdany ponad cztery lata temu, więc może już niedokładnie pamietam, ale innymi elementami tego egzaminu było np. macanie łap czy czesanie psa przez osobę obcą (tak jakby to robił wet czy psi fryzjer). I pies ma to przyjmować spokojnie i ufnie, nie wolno mu na przykład wyrywać macanej łapy. Inny element to pozostawanie z osobą obca pod nieobecność właściciela - znów, pies musi byc ufny i spokojny.[/quote]Mnie się to trochę nienaturalne wydaje ;) To macanie, głaskanie, itp. jestem w stanie zrozumieć. Ale wcale nie chciałabym, żeby moje psy były ufne do tego stopnia, że nie okażą niepokoju, kiedy zostawie je z kims obcym...
-
Oj, dużo zdrówka dla Bajanka... (i tu powinna być jakas fajna emotka, ale mi sie nie chce szukac :oops: ;) )
-
Lampka oliwna? :hmmmm:
-
[quote name='Alicjarydzewska'];-) Lazy zbieraj 5 zł od foty to Lazy na karmę zarobi :sg168:[/quote]Jak na karmę, to może po 3? W końcu lazy na diecie... :puppydog:
-
Ktoś rąbnął Wektorkowi kosteczkę? :puppydog:
-
[quote name='Maga100'][B]O mamo, on cały czas stoi przy blacie kuchennym i SIĘ PATRZY :puppydog: [/B][/quote]Znam ja ci to spojrzenie, znam. Ja się już uodporniłam :sg168: :sg168: :sg168: Gorzej, jak Bugajski zaczyna proszalnie gulgotać... :roll: Maga, ja właśnie odkryłam super środek na żołądkowe przypadości: siemię lniane. Dwie łyżki siemienia (niemielonego) zalewam szklaną wody (ale chyba zacznę zalewać dwoma), i gotuje przez kwadrans na wolnym ogniu. Potem odcedzam nasiona, a gluta, który powstał w trakcie gotowania wlewam do psiego żarełka. Taki glutek działa osłonowo na żołądek i jelita. Wczoraj Sabina wsysnęła pierwszą porcję gluta i dziś kupka była podręcznikowa 8) A od kilku dni sie biedna męczyła... Gluta trzeba podawać przez kilka dni. Dodatkowo super wplywa na sierść. Na dodatek psom to smakuje :-o
-
[quote name='twa1001']na czas przejściowy sugeruję zminimalizowanie skutków niewłaściwych posunięć oraz niewzmacnianie efektów tego co się już zdarzyło poprzez mninimalizaję wzajemnych kontaktów psa z dzieckiem. pozdrawiam i życzę sukcesów[/quote] [B]twa1001[/B], ale żeś to kurna mądrze ujął... :lol: ;)
-
Haniu, czy mnie się zdaje, czy obiecałas zdradzic tejemnicę tych cudaśnych pierogów? :nonono2:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko, ta twoja Luna chyba jest strasznie męska. Ja nie wiem, pazurki jej umaluj, albo co? Bo jeszcze w kompleksy wpadnie... :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Gosiek']Juz podaję [SIZE=5][COLOR=red][B]Andruty[/B][/COLOR][/SIZE] [LIST] [*]2 szklanki mleka 3,2% [*]1 puszka mleka skondensowanego słodzonego [*]1 i 1/2 szklanki cukru [*]1 duży cukier waniliowy [*]1 opakowanie kakao (małe) [*]1 masło/margaryna [*]2 szklanki mleka w proszku [*]3 opakowania wafli[/LIST]Mleka, cukier i masło zagotować. Zmniejszyć ogień na minimum i gotować około godziny. Wsypać kakao i porządnie wymieszać, na końcu dodać mleko w proszku. Gorącą masą przekładać wafle. Wafle muszą poleżeć conajmniej 24 godziny pod obciążeniem – czyli kładziemy dechę, na nią obciążnik – np. gar z wodą :)[/quote] Oooo, muszę kiedyś spróbować :D Ja robię innym sposobem, chyba ciut bardziej pracochłonnym: [B][COLOR=navy]szklanka cukru pudru[/COLOR][/B][COLOR=navy] [B]szklanka mleka w proszku[/B] [B]3 łyżki kakao (można ciut mniej, można więcej, jak kto lubi)[/B] [B]kostka masła[/B] [B]1/3 szklanki wrzącego mleka[/B] Wymieszać cukier puder, mleko w proszku i kakao. Do tego wlać rozpuszczone, przestudzone (ale nie całkiem zimne) masło, i wymieszać. Potem wlac gorące mleko. Przełożyć wafle i obiciążać je przez minimum kilka godzin. [/COLOR]
-
Zdjęcia boorków są w komórce... Kabelek jeszcze nie doszedł :( Waszko, dostałas juz przelew??? [B]PIKA[/B], chcesz się wprościc do moich rodziców na wigilię? :lol: [B]Bellatriks[/B], :sabber:
-
[quote name='bellatriks'][B]tak, sprawdziłam, jest na 2 stronie!!! Asher wielkie dzięki [/B]:buzi:[/quote]Nie ma sprawy, terochę jeszcze potrwa zanim sie wszyscy połapiemy w tych zmianach :lol:
-
Ja gotuje w szklance wody, bo tak na opakowaniu napisali... Po ugotowaniu ilość gluta jest minimalna. Chyba faktycznie chlupnę więcej wody :lol:
-
Ja nie próbowałam, ale na bieżąco czytam topik na Administracji i wiem, że po naszych prośbach Admin udostępnił opcję zmianytytułu. Chyba w topiku instruktażowym Guci jest opis jak to zrobić.
-
Jak nie można, jak można? Coś się zmieniło? :hmmmm: