Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Super fotki!!! Aż nie wiem, które lepsze, czy ten nochal słodziasty, czy Maleństwo w galopie :multi: :multi: :multi: Carr, a jak wrócisz to bedziesz Carr, czy Tunio? :hmmmm:
  2. No to nadal trzymamy kkciuki za Sonię :kciuki: Powiedz jej, że jak nie wyzdrowieje, to jej Sara da do wiwatu :evilbat:
  3. Ej no, całkiem nieźle pasuje :D
  4. [quote name='Maga100'][B]Dla pewnego towarzystwa każdy powód dobry :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]:drink1: [/B][/quote]Hihihhi :diabloti: (fajny ten diabolo) Przypomniałyście mi, że mam jeszcze piwo w lodóce! :diabloti: Własnie sobie otworzyłam... :diabloti: Z kabelkiem doopa, osioł muli, z otworów wentylacyjnych w mieszkaniu wali mi kapustą... Jak tu nie pić??? :drinking:
  5. [quote name='Maga100'][B]Waszko, a nie zeźliłaś się choć troszkę? :diabloti: [/B][/quote]Pewnie się zeźliła, ale mnie się wydaje, że już sobie podreperowała humor. Waszkaaa? Mam rację? :drinking: :lol:
  6. Alu, a dlaczego nie było oblewania siedmiotysięcznego posta??? KONIECZNIE trzeba to nadrobić!!! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  7. I ten tekst [I]"plus gratisy"[/I] :roll:
  8. [CENTER][SIZE=6][B][COLOR=magenta]Wsz[/COLOR][COLOR=orange]ystk[/COLOR][COLOR=yellowgreen]iego[/COLOR] [COLOR=royalblue]najl[/COLOR][COLOR=red]epsz[/COLOR][COLOR=darkorchid]ego!!![/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER]:BIG: :new-bday: :tort: [/CENTER] :drinking:
  9. Alu, one nie tyle od tunczyka utyły, co od lenistwa. Panciowego :oops: Bo w taką paskudna pogodę, jaka była, panci się nie chciało na dłuższe spacerki chodzić :oops: No a poza tym zima, zima... Na wiosnę na pewno schudną. A dziś oba przegoniłam za piłeczką :D
  10. [quote name='tunio']BTW.A tak w ogole to co sie stalo z dogo ?[/quote] Nic się nie stało, co niby miało się stać? :-o A czemu pytasz? Jakies inne Dogo widzisz, czy jak? :siara: Wyczochraj sylwestrowo Maleństwo od cioci asher. Siebie też możesz sylwestrowow wyczochrać, jak chcesz 8) ;)
  11. [quote name='KORONA']Ano nie mogę nic znaleźć fajnego ;([/quote]To dawaj niefajne! Nam i tak sie będzie podobało ;)
  12. [B]Sylwia[/B], jeśli ubranko mierzy mniej centymetrów, niż było w opisie podane, to po prostu zareklamuj... A tak w ogóle to te centymetry to co to jest? Długość? A na przyszłość dokładnie wymierzaj psa ;)
  13. To nie jest hodowla zrzeszona w Zwązku Kynologicznym, więc guzik im można zrobić...
  14. Kiwi, szkoda, że nie zrobiłaś screenow, bo dziś już tych aukcji nie ma...
  15. [quote name='sylwiaskalska']A ja się wściekne bo moje ubranko na Tekile jest za małe :angryy: :angryy: :angryy: [/quote]Ja nie wiem, jak wy kupujecie :lol: Nie wymierzyłaś dokładnie psa przed zamówieniem? :niewiem:
  16. Ale cudny barek! :multi: Jak na mój gust jeszcze jakiegoś Koniaczka tu brakuje 8)
  17. Zasady hodowli najprościej jest poznać wchodząc na stronę interetową Związku Kynologicznego i czytając regulamin hodowlany. Znajdziesz tam sporo odpowiedzi na swoje pytania. Natomiast wszystko to, co nie jest uregulowane przepisam kynologicznymi, ani przepisami prawa powszechnego, zalezy tylko i wyłącznie od indywidualnej decyzji danego hodowcy.
  18. LAZY, brawo!!! :klacz: Ja byłą dziś z Saboiną na szczepieniu i przy okazji zwazyłam boorki. Oba przytyły, zwłaszcza Boogie!!! :-o Sabina wazy 37,7 kg, a Boogie 36! Spaślaki :shake:
  19. asher

    zakoceni.pl

    [quote name='tajdzi']ładny mam sylwestrowy podpisik? [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/6387/podpissylwestermay18tk.jpg[/IMG][/quote]Śliczny :multi: Ale Aza to wygląda na taką już PO sylwestrze :lol:
  20. [quote name='dbsst']za 300 strone ktora minela :drinking: :multi:[/quote]Iiiii, ja jestem dopiero na 151.... Ale wypic zawsze można! :drinking:
  21. asher

    Sterylka

    [quote name='Cortina']źle się wyraziłam przepraszam:oops: , mi chodziło o to czy krwawiły z dróg rodnych???[/quote]No masz ci los, a jak taki skomplikowany elaborat wysmarowałam :lol: Moja Sabina na szczęście nie krwawiła w TEN sposób ;)
  22. No chwalę, chwalę :lol: A wiesz, że jak się wyśle posta to się okno z emotami zamyka? Tylko podczas pisania może byc otarte... WRRRRR :evil: :zly7:
  23. [quote name='asher']:evilbat:[/quote]O żesz, i mojego ulubionego netopera nie ma!!! :placz:
  24. [quote name='Maga100'][B]I wybauszonych gałów? :placz: [/B][/quote]Wybłuszone gały są, o takie: :-o :roll: Jak ci się nie podobają, to idź ponarzekać na administracje do tematu "Smiles". Ja juz am byłam :evilbat:
  25. [quote name='asher']Ale to jest mistrzowstwo świata :roflt: :cunao:[/quote]Nie no, CO TO NIBY MA BYĆ??? :roll: Chciałam sie poturlać po podłodze ze śmiechu i pohihrać z jednym zebem na wierzchu, a wyszły jakieś maszkarony :roll:
×
×
  • Create New...