Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Dobra, ja spadam. Lecę dokończyć sprzątanie, piec ciasteczka... A jutro będę leżeć i pachnieć :cool2: :hand: :robot: :robot: :robot:
  2. A ja mam sztuczną, bo mi tych żywych szkoda... :sake:
  3. [quote name='PIKA'][FONT=Arial CE]Tak, tak Asher tylko [SIZE=4][COLOR=red]żuj [/COLOR][/SIZE]dokladnie :lol: [/FONT][/quote]I nie mów z pełnymi ustami! :lol:
  4. [quote name='Maga100'][B]A moja teściowa zrobiła blisko 200 pierogów :shock:[/B] [B]Każdy wielkości pięści 8) [/B][/quote]Ma kobieta zdrowie :-o Zapisuję sobie w notesiku, że drugi dzień świąt mam zajęty. Spożuwam pierogi u [B][COLOR=magenta]Magi[/COLOR][/B] :megagrin:
  5. Mniam, mniam :eating: [SIZE=1]A mnie mdli, bo sie nażarłam kamyczków, które miały być do ciasteczek...[/SIZE] :roll: [SIZE=1]Oj, przekąsiłabym te kamyczki pierozkiem[/SIZE] :sabber:
  6. [quote name='Maga100'][B][COLOR=purple]Ja nie tylko mam choineczkę i bombeczki, ale również porządeczek na pawlaczu[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=magenta]To ja mam dla ciebie prezencik[/COLOR] :oink2: [COLOR=magenta]Idealny rózowy fartuszek dla idealnej gospodyni[/COLOR] :oink2: [IMG]http://www.fartuszki.abede.pl/fartuszki6.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Maga100'][B]A co! 8) 8) 8)[/B][/quote]A nic. Dobrze wam 8)
  8. [quote name='aga1215'][B][SIZE=4][COLOR=red]Asherku[/COLOR][/SIZE][/B] - witaj w klubie [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/28.gif[/IMG][/quote] Też jesteś czepialska? :robot: (emot nie pasuje, ale mi go szkoda, bo prawie nikt biednego cyborga nie uzywa. No to go wstawiłam :lol: ) Haniu, poczta mi się schrzaniła :-( A chciałam napisać, że niebywałe słodkości mi przysłałaś... :robot:
  9. Oooo, już macie prezenty pod choinką? :-o
  10. [quote name='jo-jo']Jeszcze takie moje ulubione dorzuce, wszyscy namawiają żebydo gazety wysłąć ;-)) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img486.imageshack.us/img486/5909/jojo3wr.jpg[/IMG][/URL][/quote] hahaha, rewelacja :klacz: :roflt:
  11. asher

    Karma z rybą

    Sabinka miała problemy z żołądkiem, chyba stąd ten brak apetytu ;) Ale apetyt znów jest :ylsuper: ps. Coco, możesz mi podpowiedzieć, gdzie w Radomiu jest jakis fajny sklep z artykułami dla psów? Muszę boorkom prezenty kupić...
  12. asher

    Karma z rybą

    A ja mam kolejnego niusa. Boorki wcinają Purinę, aż im sie uszy trzęsą :D I koopki lepsze, niż po Acanie - mniej, mniejsze i ciemniejsze... :D
  13. [quote name='HankaRupczewska'][B]Ja NIE MOGIĘ !!! Jaka ona jest !!! Ta Aśka ! WSZYSTKIE Aśki są TAKIE ![/B] :vamp: :vamp: :vamp:[/quote]Jedną to żeś se sama wyhodowała, więc się nie czepiaj :evilbat:
  14. Łoamtko, film???? :-o No to ja nie wiem :shake: Ale PIKA pewnie wie :D [B]PIKA[/B], takie prasowane ze sklepu to mogą być. Pójdźmy na kompromis: dla Bugajskiego zwykłe, bo lubi i trawi, a prasowanych nie lubi, a dla Sabiny prasowane, bo lubi, a zwykłych nie trawi, choć też lubi. Może tak być? :D
  15. [quote name='bellatriks']asher: nie płacz, bo i ja się rozpaczę.[/quote]Ja nie płaczę. Ja się ślinię!!! :lol: [quote name='PIKA'][COLOR=red][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]OGROOOMNYCH KOŚCI OD MIKOLAJA[/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] [COLOR=red][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]No masz ci los, dlaczego kości??? Sabinka po kościach choruje :-( [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR] Ale i tak dziekujemy :D :buzi: [COLOR=red][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000] [B]Haniu,[/B] zdjęcia wstawia się łatwiutko! Klikasz "post replay" [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/reply.gif[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE] [COLOR=red][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]a potem tę ikonkę:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Otworzy ci sie magiczne okienko. W to okienko wstawiasz adres url zdjęcia (jesli korzystasz z Imegeshack, to wklejasz w okienkową tabelkę "direct link to image").[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR] Możesz też olac okienko i po prostu wklejac do posta to, co znajduje się w "Link for forums 1". Tylko musisz skorzystac z opcji "Post replay", w szybkiej odpowiedzi da się wkleić chyba tylko jedno zdjęcie... No to czekam na fotorelację :eating:
  16. O rany, Waszko, jak się go doprowadzi do nomalnego wyglądu, to będzie olśniewający!!! Piękny!!!
  17. Kurczę, ta Ziuta taka wielka, że zaraz się pod nią ganek zawali!!!! A tak serio, to śliczne :D
  18. Jakoś się nie skusiłam do tej pory :lol:
  19. Hahaha, a gdzie szlafmyca??? :lol: :haha: [B]Aga,[/B] ojciec całkiem sam tego nie robił, wnętrze i wszystkie stalowe elementy zamówił u znajomego ... (<--- tu powinna być nazwa zawodu, ale nie mam pojęcia jak się nazywa ten rodzaj rzemieślnika :hmmmm: ). Natomiast cakiem samodzielnie to zaprojektował ;) [B]Alu [/B]wczopraj własnie został pożarty ostatni kawałek swojskiej kiełbaski. To pierwsza tatusiowa kiełbaska, która mi smakowała. Szynki robi zdecydowanie lepsze ;)
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote][Zdjęcia boorków są w komórce... Kabelek jeszcze nie doszedł :sad:[/quote]to może wyślij maila ;-)[/quote]Aha, już się rozpędziłam :evilbat: Dziś umyłam trzy okna oraz wielką szafę w przedpokoju i czuję się wyczerpana... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/zemdlal.gif[/img] Ostatnie okno, którego dziś nie zdązyłam wymyje jutro... A dziś czeka mnie jeszcze wymycie wszystkich drzwi, starcie kilkumiesięcznych kurzy w salonie, oraz w przedpokoju, wyprawa po składniki na świąteczne wypieki, upieczenie ciasteczek, zrobienie prania, a w międzyczasie wyprowadzenie boorków na spacer. Rany, kto i po co wymyślił te święta????!!! :-? Czy u was już strzelają? U mnie pod oknami dzieciarnia właśnie puszcza petardy. Z chęcią naprałabym gówniarzy po pyskach :evil: :evil: :evil:
  21. [quote name='malawaszka'] [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]WAŻNY KOMUNIKAT!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]WRÓCIŁA CÓRA MARNOTRAWNA!!! PORZUCIŁA POSTERUNEK BALKONOWY I WRÓCIŁA DO MAMUSI[/B][/COLOR][/SIZE] :bigok: [/CENTER] [/quote] Rozumiem, że wieprzek wywędrował z balkonu? :evilbat:
  22. Hihi, w moim tacie obudziła się dusza masarza. Wędlinki wychodzą mu niezłe, ale moim zdnaiem jeszcze musi się troche poduczyć ;) A póki co zbudował sobie profesjonalną wędzarnię :lol: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6181/mobraz0140ps.jpg[/IMG] [SIZE=1]Mam nadzieję, że mi Alu wybaczysz ten wtręt?[/SIZE] :oops:
  23. Maga, zerknij [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1170675#post1170675]Tutaj[/url] Piesek zaginął mniej więcej w twoich rejonach, może wpadnie ci w oko?
  24. Szpila wygląda... debeściarsko :ylsuper: Debe, a nie da się ubranka wymienić na większe?
  25. [quote][img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/XII-22-2.jpg[/img][/quote] O biedny Leonku :puppydog: :puppydog: :puppydog:
×
×
  • Create New...