-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='Maga100'][B]Ale łania jakoś mi bardziej pasuje, niż np. jeleń :lol: [/B][/quote]Albo łoś :evil_lol: Ale to jest mistrzowstwo świata :roflt: :cunao: [quote][img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/XII-29-7.jpg[/img][/quote] [SIZE=1]Maga co sie z Rupczewską dzieje? Nie ma jej i nie ma...[/SIZE] :-(
-
I-w-o-n-a, przejzyj sobie temat o klikerze, ten długi. To tam wklejałam ten fragment, chyba nawet dwa razy ;)
-
Moja Sabina po ostatnich dwóch operacjach (usuwanie guzów sutka) też dośc mocno krwawiła. Po pierwszej z tych dwóch (czyli w sumie drugiej z kolei bo miala trzy, ale po pierwszej wszystko było ok. Sorry za zamotanie ;) ) na tyle długo, że lekarz założył jej dodatkowy szew. To nie było mocne krwawienie, po prostu ciut jej kapało z jednego miejsca w ranie (ogromnej zresztą, bo miała usuwaną całą listwe mlekową). A po ostatniej operacji też sporo krwawiła, jakiś dwa, trzy dni bodajże. Ale to w końcu samo przeszło... Nie wiem, od czego to zalezy... Może od szycia? :niewiem:
-
Wind, chyba masz rację ;) A ja kiedys gdzieś wklejałam fragment ze strony klikerowej. I nawet szarpnięcie smyczą tam było :evil_lol:
-
Bedzie dobrze!!! :kciuki: Ani sie obejrzysz, a psica będzie brykała jak kózka! A robisz w końcu tym małym cięciem? Widziałam, że MonikaP się na forum pojawiła...
-
[quote name='I-w-o-n-a']Bo szkolenie klikerowe polega na nagradzaniu za właściwe zachowanie, przekazanie psu czego się od niego oczekuje (zachowanie zastępcze).[/quote]Ale przecież nie tylko. Przecież nawet w szkoleniu klikerowym dopuszczalne jest używanie awersji, np. linka, kantar, czy własnie obroza citronella. Więc ja nadal nie rozumiem co własciwie zarzucałaś An3czce :niewiem:
-
KORONA, a Ciukosława jeszcze urośnie? Rany, ona naprawdę jest potężna! Jak się wtedy po lasem kabackim spotkałyśmy, to mało mi oczy z orbit nie wyszły :-o :lol:
-
[quote name='I-w-o-n-a']Są inne metody, według mnie lepsze i skuteczniejsze i przede wszystkim - o wiele milsze dla mnie i dla psa.[/quote]Ale ja nie pytam co ty sądzisz, ale o to, dlaczego twierdzisz, że szkolenie metodą klikerową wyklucza zastosowanie takiej obroży.
-
[quote name='Katerinas'][INDENT][INDENT]hehehe... do czasu, do czasu ;) [/INDENT][/INDENT][/quote]Obawiam się, że jak ten czas nadejdzie, to będzie juz za późno ;)
-
Trzymam kciuk z całych sił!!! :kciuki: Niestety takie maleństwa trudno jest odchować :-(
-
[B]Debe, bierz w sobotę trupka. Boorki mu grób wykopią 8)[/B] [B]Rozumiem, że w związku z tym wszyscy ubieramy się na czarno? Wieńce mile widziane?[/B] :cool1:
-
[B]Mandibula[/B], koniecznie wrzuć namiary na tych sprawdzonych weterynarzy :modla: jest tu nawet specjalny topik "Weterynarze godni polecenia" (BTW, Flaire, może by ten topik podwiesić? )
-
[quote][img]http://img248.imageshack.us/img248/3376/steel0155ay.jpg[/img][/quote] Eeeee... która tu jest pod którą? :hmmmm: O ile w ogóle? :hmmmm: Kurde, jakiś dziwny układ sobie wymysliły :lol: Monika, ja tam w Dzidkowej galerii bywam czesto i żadne instynkta mi się nie włączją ;) Ale ja jestem bardzo odporna 8)
-
Hahaha, okazuje się, że ja też chyba będę :multi: [B]W takim razie wszyscy ubieramy się na czarno, będzie pogrzeb[/B] 8)
-
[quote name='anetta']Wow, ile nowych emotow, fiu, fiu[/quote]Szkoda tylko, że stare pozabierali :-? A tak je lubiłam :placz:
-
Ło bozie, jakie ciupcieństwo śliczniaste :iloveyou: [SIZE=1](wy tez tak macie, że na widok szczeniaków psich się rozpływacie, a szczenieta ludzkie w ogóle was nie wzruszają? Ja tak własnie mam[/SIZE] :lol: [SIZE=1])[/SIZE] [B]Lucy[/B], powiedz Sarze, żeby przy tym maleństwie za bardzo ogonem nie machała, bo bidulę zdmuchnie na żyrandol :lol:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='PIKA']bowskie czy zasypane, czy nie, bo jak zasypane to i tak nie widać :lol:[/quote]... że zasypane :lol: -
[quote name='I-w-o-n-a']Bo według mnie taka obroża to ostateczność.[/quote] Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie :niewiem:
-
[quote name='IraKa']Ignorowania huków w noc sylwestrową nauczyłam Indi zabierając na spacer ok. 23.30 ją (na smyczy) , moją starszą sukę (nie bojącą się) i piłkę. Już wychodząc z domu pokazałam im piłkę, żeby wiedziały że będzie zabawa. Na dworze rzucałam piłkę najpierw Alcie. Indi była na smyczy - chciałam aby trochę nakręciła się, aby wzmocnić jej zainteresowanie piłką a nie hukami w okolicy. Po paru rzutach mogłam ją puścić - chciała tylko dopaść piłki i było jej wszystko jedno co dzieje sie w okolicy.[/quote]Ja bym jednak nie polecala tego sposobu. Bo może się zdarzyć, że nawet najbardziej zainteresowany piłką pies jednak bardziej "zainteresuje się" nagłym hukiem i... póóójdzie w siną dal...
-
[quote name='MALWINKA']Eurasier to rasa niemiecka, więc wymawia się [I][B]eurazjer [/B][/I] pozdrawiam, MONIKA.[/quote]A nie [I]ojrazjer[/I]? Tak jak Euro = [I]ojro[/I]? :lol:
-
co sie dzieje z rodowodowymi szczeniakami nie sprzedanymi???
asher replied to annnka's topic in Zakup psa rasowego
[B]Annnka[/B], ile ty masz lat? Bo pytanie trochę... hmmm... gówniarskie zadałaś :roll: Przecież to chyba oczywiste, że los szczeniąt, których nie udało się sprzedać zależy od hodowcy. Jeden zostawi takiego psa u siebie w hodowli, inny odda za darmo w dobre ręce, a jeszcze inny zrobi to, co opisała Draczyn. Nie ma przepisów, które by to regulowały (poza uśmierceniem zdrowego psa oczywiście). -
[quote name='I-w-o-n-a']Cztery - zawsze wydawało mi się że szkolisz psa za pomoca klikera, chyba że się myle?[/quote] A co ma jedno z drugim wspólnego? :hmmmm: O Citronelli właśnie ze strony klikerowej sie dowiedziałam. No, chyba, że się mylę?
-
Asher dojechała do domu, wyszła z psami i poszła spać, bo asherowa mamusia w pasjansa na kompie trzaskała i sie asher nie mogła dopchać :shake: Zaraz sprawdzę czy jest coś odpowiedniego na stronie Nokii. Pika, raz jeszcze dzięki :buzi:
-
[quote name='aga1215']dziwne :hmmmm: masz jakiegoś wybrakowanego XP:niedowia: on takie rzeczy robi automatycznie :bluepaw:[/quote]Wypraszam sobie :lol: To ta płyta z oprogramowaniem jakas wybrakowana jest. Chyba ze trzydziesci razy próbowałam cholerstwo zainstalować, ale jak klikałam w ikonke instalacji (nawet nie wiem, czy dobrą :roll: ) to mi się wyświetało: [I]"Ukończono tylko część żądania ReadMemoryProcess lub WriteMemoryProcess"[/I] (wyświetlało się to zresztą przy kliknięciu w cokolwiek innego na tej płycie). Albo wyświetlał się komunikat systemowy, że aplikacja działa niepoprawnie i trzeba ją zamknąć... :pissed: :pissed: :pissed:
-
[quote name='aga1215'][B]Asher[/B] - spróbuj może tak: - wyłącz aparat - wyłączony aparat (to ważne) połącz go kabelkiem z kompem - dopiero teraz włącz aparat - chwilę odczekaj (cierpliwie...) - powinno Ci się automatycznie włączyć okienko "Dysk wymienny" z całą listą zapytać - z listy wybierz właściwe[/quote]Zrobiłam tak, jak napisalas, wypaliłam papierosa, rozegrałam cztery partie FreeCela, czyli odczekalam ok. 6 minut i... :lmaa: