Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Noworoczna Anielka jest przeurocza! :loveu: [B][COLOR=darkorange]Wszystkim Wam życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!![/COLOR][/B] A Tobie [B]borsaf[/B] chciałam zbiorowo za te wszystkie świetne e-maile podziękować :loveu:
  2. [quote name='Alicjarydzewska']:lol: :lol: Asher to to moje dziecie smarkate , we wrzesniu 16 skończyło :evil_lol: [/quote]No toż piszę, że za młody! :lol: Chociaaaaż... w końcu kiedyś urosnie, nie? 8)
  3. [quote name='sota36']Nooo, ale Ala ma tez syna - Kube - dziewczyny - kawaler do wziecia i "calkiem - cakiem" fajny gostek ;):):) - p.s mam nadzieje, ze mi to wybaczysz.....[/quote]Piszesz do kogoś konkretnego? Bo dla mnie to on chyba za młody... :shake:
  4. [quote name='Alicjarydzewska']asher a aparacik się znalazł :razz: , teraz jak deszczyk pada to duże szanse ;)[/quote]Hahaha, nie wiem :lol: Ale to była akcja roku :lol: (a ja jej nie widziałam!!! :placz: ) Dobrze, że tylko parter :lol:
  5. U nas postrzelali wczesnym wieczoremi dali se spokój :multi: Ależ te piesy biedne w sylwestra... Mnie sie serce kraje, zwłaszcza jak pomyślę o tych bezdomnych, których nie ma kto uspokoic, przytulić... :-(
  6. [quote name='Maga100'][B]I ostatnia seria - Leon w śnieżnym tunelu :multi: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/I-1-81.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/I-1-82.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/I-1-83.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/I-1-84.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/I-1-85.jpg[/IMG][/quote] Hahaha, a kto ten tunel wykopał? Leon, czy wy? :lol:
  7. [quote name='PIKA']No to za rok spędfzamy Sylwestra w domku u Magi :lol::lol:[/quote]:bigcool: :sweetCyb: :ghost_2: :BIG: :cunao: :drinking: Super, super, super!!! Ja tez się czuję zaproszona :diabloti: A Leon faktycznie wygląda na przeszczęsliwego! Wiejski burek ;)
  8. hahaha, bardzo bym chciała :lol: Ale nie planuję trzeciego psa ;) A jesliby porównywac charakterek, to do jakiego owczarka mu najbliżej? Do belga? :hmmmm:
  9. Śliczne te wasze pieski! Powiedzcie mi, czy to jest rasa dla przeciętnego zjadacza chleba, czy raczej dla pasjonatów? Jaki one mają charakterek? No i czemu są takie małe, ja tak strasznie lubię duże psy. Buuuuu :cry: ;)
  10. Hahaha, Patka, to też ci się fajny rok zapowiada :evil_lol: Jak zwierzaki zniosły wystrzały? Ja siedziałam z boorkami zamknięta w przedpokoju, a Sabina zagłuszała wystrzały, z zapałem maltretując specjalnie na ten cel zakupionego piszczącego pora ;) Prawie nic nie było słychać ;) A najlepszym lekiem dla Bugajskiego okazało się mizianko po brzuszku :loveu:
  11. [quote name='Alicjarydzewska']CZEŚĆ ASHERKU :multi: nie martw się podobno goowno to na szczęście ;) / a co ten znowu zeżarł , że ma sraczke :diabloti: /[/quote]Ale w sylwestra??? :shake: A co on zeżarł nie wiem... chyba z rok nie miał poządnej biegunki i oczywiście musiał jej dostać akurat w sylwestra :roll: :lol: A teraz oczywiście jojczy o michę :evilbat:
  12. [quote name='Agga'][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/8200/pika0071lg.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/51/pika0062go.jpg[/IMG] [IMG]http://img422.imageshack.us/img422/6582/pika0047ak.jpg[/IMG][/quote] Agga, śliczne!!! :klacz:
  13. Cześć w nowym roku Alu :hand: Słuchajcie, ja chybe będę miała goowniany rok... :placz: Bo Sylwester upłynął mi pod znakiem [SIZE=1]sraczki[/SIZE] :oops: Boogiego :roll: :shake: :placz:
  14. [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=darkorange]ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkorange]MY WAM RÓWNIEŻ ŻYCZYMY [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkorange]WYSTRZAŁOWEJ ZABAWY[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkorange]SPEŁNIENIA MARZEŃ[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkorange][SIZE=2]I NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ[/SIZE] :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkorange]ORAZ ŻEBY NADCHODZĄCY ROK [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkorange]PRZYNIÓSŁ WAM MNÓSTWO MNÓSTWO RADOŚCI!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkorange]SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU![/COLOR][/SIZE][/B] [B]asher i Boorki[/B] [IMG]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__5_.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__10_.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__5_.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__18_.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__13_.gif[/IMG][IMG]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__13_.gif[/IMG][/CENTER]
  15. [B]Alu [/B]z tego co pisała SAWA wynika, że PF nie ma próbek :niewiem:
  16. [quote name='KORONA']Nie na dogu :lol: Zakupiliśmy specjalistyczne jabłuszka plastikowe do tego celu...[/quote]Eeeee, to nuuuda :lol:
  17. Nareszcie :laola: Więcej!!! :multi: :multi: :multi:
  18. [quote name='carragan'] Dieduszka maroz :lol: A zdjęcia wstawia się za pomoca tego magicznego obrazka: ;)
  19. A dla około osmioletnich owczarków poniemieckich co byście polecili? Zastanawiam się nad jagnięciną, albo maintance... :hmmmm: Szkoda, że nie ma adulta dla dużych ras...
  20. Piękne obrazki robicie dziewczęta :klacz: Za wszystkie ślicznie dziękuję, a ja życzenia złożę jutro, bo dziś już weny brak ;) PIKA, a gdzie Ziuta??? :evil:
  21. Fiu, fiu, ale sie z niej babsko zrobiło ;)
  22. (') Dla Negry. Której cząstka wciąż przecież żyje... A ona sama już śmiga gdzieś za tęczą. I czeka...
  23. [quote name='aga1215']Na lodowisko będziesz latać???[/quote]No własnie, Beata, to idziesz z nami na te łyżwy? Idę ja, Maga100 i Ka-ka i moze jeszcze Pika da się skusić :hmmmm: Idziemy na Stegny, tylko jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy, ale na pewno w weekend. Już się nie moge doczekac :multi:
  24. [quote name='PIKA']:lying:a to też z winy kompa? :icon_roc:[/quote]Przed świętami też waliło, więc pewnie z winy czyjegos bigosu :roll: :evil:
×
×
  • Create New...