-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='asiek']to jest skład Arion Senior [B]Pszenica, kukurydza, ryż, jęczmień,[/B] mięso drobiowe, nydrolizat białka kurzego, wysłodki buraczane, tłuszcz zwierzęcy, mączka rybna, proszek jajeczny, drożdże browarniane, lecytyna, fruktooligosacharydy, l-karnityna, glukozamina, chondrolityna, witaminy i pierwiastki mineralne[/quote] :shock: :shock: :shock: To karma dla konia, czy dla psa? :hmmmm:
-
Efa Oile kupuje się u weta, albo w sklepie zoologicznym ;) A jesli chodzi o siemię, to na dolegliwości zołądkowe trzeba je podac w postaci gluta, czyli wywaru ;) Ale gotuje się całe ziarna, niemielone, nieodtłuszczone, więc na sierśc też glut działa :lol:
-
Buahahahahaaaaaaahahahha :roflt: [B]Wszko[/B], umawiamy się jakoś, czy która pierwsza, ta lepsza? :diabloti:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
asher replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Też jestem widząca :multi: :multi: :multi: A aparatu użyj koniecznie!!! -
[quote name='aga1215']Asher - mam nadzieję, że zaprzestałaś ":mad:" :angryy: [/quote] Ej, ty, chcesz się bić??? [img]http://fool.exler.ru/sm/box2.gif[/img]
-
[quote name='Gośka']może mi powiesz że nie "umierasz" przy teperaturze 37C ? ;) :lol: [/quote]Taki mój jeden były 37 jeszcze jakoś wytrzymyał, ale przy 38 z kawałkiem zaczął testament spisywać :lol: Serio, mialam wziąc kartkę i notować :crazyeye: :roflt:
-
[quote name='Teklunia'][B]asher[/B], a moze Ty morsem jestes, co? :-o ;)[/quote]Gabarytowo to nawet pasuje :lol:
-
Haha, a ja i moje pierdołowate ochroniarze na drugim pietrze :eviltong:
-
A aj góry wolę latem. A zimą morze :lol:
-
[quote name='Agga'][B]Ten czarny punkt na śniegu mam nadzieje ze widzicie to kupolek Sary. Fota robiona z okna:eviltong:[/B] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/7892/pika0121cw.jpg[/IMG][/quote]A feee!!! :shake: Ładnie to tak psich kup z trawnika nie sprzątać? :mad:
-
[quote name='mmbbaj']Myślę jednak, że jeśli okaże się, że w próbce nie stwierdzono np. lamblii to nie będę pewna aż powtórzymy badanie. Jeśli jednak okaże się, że jest :angryy: to raczej nie będzie wątpliwości więc oczywiście jestem pod wrażeniem tego oczekiwania![/quote]A jaką będziesz miała pewnośc, że to lamblie Bajana? :lol: Lamblie żyja nie tylko w pieskach, czy ludziach, mogą być też w ziemi, czy w wodzie... ;) A Bajan słodki!!! :loveu: Zastanawiam się, czy to możliwe, aby Walt Disney wzorował się na ogarze tworząc psa Pluto? :hmmmm: :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Ale Ona to [SIZE=3]PRO PUBLICO BONO[/SIZE] zrobić chce ! :bigok: [/B][/quote][B][COLOR=magenta]Nie pro żadne publico bono, tylko pro zemsto za moje własne osobiste dyskomforto[/COLOR][/B] :diabloti:
-
Jeśli chodzi o dysplazję, to wiadomo, cudownych preparatów nie ma. Ale mnie akurat chodzi o zmiany zwyrodnieniowe, bo moja Sabina ma takowe zdiagnozowane w prawym stawie łokciowym. Podejrzewam, że pozostałe stawy też nie są w porządku, ale nie prześwietlałam ich, bo i po co, wszelkie terapie i tak działają ogólnie na wszystkie stawy, no chyba, że dostawowe wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, ale najpierw musiałabym bank obrabować ;) I choc nie jestem do konca przekonana, czy glukozamina i chondroityna faktycznie wspomagają te chore stawy, to jednak Sabinie podaję te składniki. Tyle, że taka ilośc jaką zje w karmie nie ma właściwie żadnego znaczenia, dawki są zbyt małe, nawet w przypadku tylo i wyłącznie działania wspomagającego. I moim zdaniem dodawanie do karmy śladowych ilości tych składników jest bez sensu. To znaczy dla producenta i owszem, ma to sens, bo na pierwszy rzut oka karma wydaje się dzieki temu być lepszą, niż jest w rzeczywistości ;)
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Dlaczego ???[/B] :bigcool: :bigcool: :bigcool:[/quote] [B][COLOR=magenta]Już ty wiesz dlaczego!!![/COLOR][/B] :mad: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:roll: już wiem , :multi: , to może jednak nie oglądaj ;)[/quote]No ale jak mam nie oglądać, skoro je wstawiasz? A widzisz, miałam rację, że jesteś okrutna :shake:
- 78403 replies
-
[quote name='Sabina1']ja też juz nie widzę. Nic nie będę robić, po co mi jakiś banerek.:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]A zdjęcie do banera umieszczałaś na jakim serwerze? Bo jeśłi na jakims publicznym, typu imageshck, to możliwe, ze on po prostu szwankuje i dkatego podpisu nie widać.
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake: a ja nie[/quote]Ja widziałam, ale już nie widzę :shake:
-
[quote name='Alicjarydzewska']to chociaż foteczki pooglądaj i będzie ci przyjemniej ;)[/quote]Wcale mi nie jest przyjemniej :placz: jest mi jeszcze gorzej :placz:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']Ale na szczęście od czwartku znow śnieg zapowiadają :multi: ...[/quote]Taaaa, w czwartek rano popada, a w czwartek wieczorem stopnieje... :shake: A ktoś mi jesienią mówił, że ma byc zima stulecia. Och, jakbym ja go dorwała... :mad: Ale niestety nie pamietam, kto mi takie złudne nadzieje zrobił... :shake:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] [B][SIZE=4]Pada śnieg, pada śnieg :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/SIZE][/B][/quote]U ciebie też??? :mad:
-
[B][COLOR=magenta]Haniu, ja chyba jednak cię zabiję...[/COLOR][/B] :shake:
-
[B]rpolar[/B], akurat zawartośc glukozaminy i chondroityny nie jest chyba wyznacznikem klasy karmy. To znaczy chodzi mi o to, ze nie jest wymogiem, by karma otrzymała klasę super premium...
-
Biedna ociupinka... :kciuki:
-
[quote name='SAWA']nigdy nie wiadomo na ile genetyka ,a na ile nabyte ,więc nie jestem przekonana co działa .Najistotniejsze ,że działa i problemów nie ma [/quote]A najsmieszniejsze jest to, że chyba nikt jeszcze nie udowodnił, że glukozamina i chondroityna faktycznie działają ;) Ale ponieważ nie szkodzą... 8)