-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
asher replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Rozumem, że wreszcie galeria rusza pełną parą? :laola: -
[quote name='HankaRupczewska'][B]Asiu , jest F A T A L N I E !!! Nie ma sie co oszukiwać - poprostu jest fatalnie ![/B][/quote]Ano jest :-( [quote][B]Idź może usiądź w sławojce ( o ile ją znajdziesz[/B] :diabloti: [B]) a moze wtedy stary Sławoj nie straszny ci będzie[/B].[/quote] Nie no, Sławoj jest faaajny. Jak czytam te jego "Strzępy meldunków", to mi staje przed oczami własny pamiętnik z czasów wczesnoszkolnych i miłosne w nim opisy chłopców z New Kids on the Block... Och, jak on tego Naczelnika kochał... :loveu: [quote][B]A lektura obowiązkowa ? Tak jak o Barbie ??? Czy dowolna[/B] ?[/quote]Pół na pół. Czytam, żeby sobie lepszy obraz epoki wyrobić...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][img]http://img320.imageshack.us/img320/59/pc2900650fc.jpg[/img][/quote] Hihihiii, angaż w "Krzyku" ma Luna zapewniony :lol: Waszko, Arthroflex chyba nie ma złego wplywu na wątrobę ;) Ale jestes pewna, że Bolsia bolą stawy, a nie np. poduszki łap od zimna i soli na chodnikach?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Jaki znowu egocentryzm ??? [/B] [B]Uderz w stół, a nożyce się odezwą ... O. To jest tak właśnie. Ale nie chce mi sie zastanawiać, czy do tego pasuję EGOCENTRYZM. Tak bez zastanowienia, na czuja, TO NIE.[/B] [B]Ale nie bede się upierała[/B] ...:-? :-? :-? [B]Bo mam depresję. I nie mam siły się upierać ...:shake: [/B][/quote]No może i nie pasuje, ale to takie fajne trudne słowo jest :diabloti: Wiecie co, ja sie z tym nowym rokiem czuje nieco odmóżdżona :roll: Dziś czytałam sobie książkę autrostwa pana od sławojek i kurde trzy razy każdą stronę musiałam czytać, bo ciągle się łapałam na tym, że ni cholery nie rozumiem o czym czytam :roll: Ratunku :placz: A fotki cudne, Haniu, serio na statywiku robisz? 8) [SIZE=1][COLOR=white](Hanka, ja cię chyba zabiję[/COLOR][/SIZE] :angryy: [SIZE=1][COLOR=white])[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='lidush']Ciężko napisać o podobieństwie do owczarka psa, który owczarkiem nie jest. [/quote]Serio to nie jest owczarek? :-o Byłam pewna, że jest :oops: :lol:
-
[quote name='Marcino1978']Rpolar kwestia przeliczania jednostek juz gdzies byla na forum, chyba nawet Asher o to pytala;)[/quote]Ale kwestia jest nadal otwarta, bo miałes przeliczyć, a nie przeliczyłeś. A blondinka asher sobie nie poradziła :eviltong: Zamówiłam seniora 8)
-
Buhahahaha, widzę, że Szpila stara się dostosowac do zakaczonej rzeczywistości :lol: Boska :lol:
-
[quote name='Maga100'][B]bo i nie miałam zamiaru w swej łaskawości... tzn. w twej łaskawości...tfu! łaskawości boskiej pomagać :diabloti: ale jak skarżyć zaczęłaś, to przemyśleć muszę czy jakiś jeden pieróg zielony się nie ostał.... :p [/B][/quote] Hłe, hłe... :nerwy: [IMG]http://vigor.i5.pl/e/70.gif[/IMG]
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Asher - ty cholero - znowu wprowadzasz motyw Boga, co w swej łaskawości te wstretna ..... powołuje ... Nie wiem, nie wiem, czy mi sie to tak bardzo podoba .. :mad: [/B][/quote]Oj, jakiś egocentryzm tu widzę, albo inszą megalomanię... Przecież to powoływanie dotyczny konkretnej teściowej, a nie wszystkich teściowych świata... :razz: A ufociłas może te kokieteryjne maziaje? Chętnie pooglądam :cool1:
-
[quote name='Maga100'][B]Już zdążyłaś się Hance poskarżyć? :angryy: [/B] [B]Nie uratuje cię i tak :diabloti: [/B] [B]AMEN :evil_lol: [/B][/quote]Ale to teściową miałas karmić tak, żeby Bóg w swej łaskawości powołał ją do siebie! A nie mnie! Haniu, PIKA zadała bardzo mądre pytanie... 8)
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]I na te uroki wszystkich nas nabrała. Mam całe mieszkanie włacznie ze sprzętem grajacym i TV pomalowane markerem do podpisywania CD.[/B] :roll:[/quote]A ma przynajmniej talenta artystyczne? :lol:
-
Aaaa, t dobrze, że sprostowałaś, bo już zaczęłam w depresję popadać :shake:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]O Chryste , KOKIETKA !!! Ona nam DOM ZDEMOLOWAŁA !!![/B] :lol: :lol: :lol:[/quote]A to się wyklucza? :niewiem: [SIZE=1]Ale ja nie wiem, czy powinnam to i w ogóle cokolwiek pisać, skoro Maga chce mnie pierogami zatykać[/SIZE] :-(
-
[quote name='borsaf'][B]Asher[/B] [B]Dasz radę[/B], a my tu na dogo poczekamy na Twoje cenne posty do tego 30.03 spokojnie, bo musze po cichu Ci powiedziec, że ten internet to złodziej czasu, ale jaki slodki zlodziej. Pamietaj o jednym, uczucie tryumfu nad samym sobą, jest po milosci, najpiekniejszym i najczystszym przeżyciem[/quote]Oj, swięte słowa. I te o złodzieju i te o triumfie...
-
[quote name='Maga100'][B]Gdybym miała jeszcze TE pierogi, to bym ci nimi na pewno zatkała gębę i to na zawsze :lol: Amen :diabloti: [/B][/quote]O matko, aż takie głupoty wypisuję? :-(
-
[quote name='Aluzja']Asher obronisz obronisz w razie czego wez psa:-))[/quote]Kiedy moje pierdoły do obrony niezdatne :shake:
-
[quote name='Maga100'][B]Pełne :cool1: :cool1: [/B] [B]Ale to zabytek, więc nie rusz! :diabloti: [/B][/quote]A pierogi jeszcze ma? W razie czego łatwo mi zatkac gębę :diabloti:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=4][COLOR=darkorange]KAPELUSZOWY TRYPTYK[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img437.imageshack.us/img437/8611/776ee.jpg[/IMG] [IMG]http://img437.imageshack.us/img437/8408/785hh.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/3333/796qf.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=darkorange]A potem - odeszła ... Kobieta ...[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/4551/839jk.jpg[/IMG][/quote] Mała kokietka ;)
-
Oj, jak Urszulka z poslizgiem, to ja chyba nie wyrobię :shake: :lol:
-
[quote name='Maga100'][B]wiem przecie :cool1: [/B] [B]A to z kolekcji Dziadka :lol: Ktoś pamięta? :cool1: :cool1: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/I-1-32.jpg[/IMG] [/quote] 55 złotych za paczkę :eek2: [SIZE=1](fajna emota!!! :lol: )[/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2][B]Maga[/B], a te paczki są puste, czy pełne?[/SIZE] 8)[/SIZE]
-
Borsaf, dead line mam 30 marca. Jak się do tej pory nie obronię, to... będzie kniec świata :oops: :shake: :mad: :lol:
-
[quote name='aga1215']nie rozumiem, o czym mówisz :crazyeye: ja raczej użyłabym czasu przeszłego :angryy: [B]odśnieżanie skończyliśmy rok temu[/B] ;)[/quote]I do dzisiaj skutkuje??? :crazyeye: Fiu, fiu...
-
No to super!!! :drinking: [SIZE=1]baaardzo inteligentna odpowiedź :lol: :drinking: [/SIZE]
-
Ooooo, Hania wróciła do zywych!!! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: I jak tam w nowym roku? :)
-
Biedny Wektor... A moje boorki jakos na szczęście prawie bezstresowo przezyły swiętowanie. Bugajski mnie pozytywnie zaskoczył, bo on jest straszny strachulec. Przekonałam się, jak bardzo on mi ufa, wystarczyło, zebym uspokojąco coś powiedziała, przytuliła, pomiziała i się uspokajał :) Pieszczoch jeden :loveu: