Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [B]Zadziorny,[/B] REWELACJA!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Zaraz roześlę do znajomych :lol: [B]Maga, Pika[/B], zajrzałam do portfeka, chyba jednak w tę sobotę nie dam rady :shake: [B]Lazy[/B], mój komp po wywaleniu firewalla i MKSa i po przeczyszczeniu rejestrow (Vectra, dobrze mówię? ;) ) jakby odżył :multi: (tfu, odpukać :roll: )
  2. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol: on chyba ma coś z Shar peia :evil_lol: bo jak dostał wstrzasu i spóchł to też wyglądał jak szarpuś :evil_lol: [/quote]Może dokładniej przeanalizuj rodowód? :lol:
  3. [quote name='dbsst'][IMG]http://images2.fotosik.pl/11/ppbyuhj6oy6tw1tw.jpg[/IMG] :evil_lol:[/quote] Czy ona to z siebie wykrztusiła? :crazyeye:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][B]Ala , Jola ,[/B]ja sama nie wiem co to za romans :evil_lol: [/quote]A to chyba akurat normalne. Raczej rzadko się zdarza, że mąż żonie o swoich romansach opowiada :evil_lol: Weź ty może pana Rydzewskiego na spytki. Dokładane i szczegółowe :mad: ps. bardzo mi sie podoba szarpejkowe wcielenie astmana :loveu:
  5. [quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=4][COLOR=darkorange]SPECJALNIE DLA ASHER SŁAWOJKA . :lilangel: [/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img428.imageshack.us/img428/2858/856ia.jpg[/IMG] [/quote] Hahaha. dzieki!!! :angel: :angel: :angel: [B]Haniu[/B], poproszę w oryginalnym rozmiarze :modla: Wydrukuje sobie i powiesze na ścianie. Bedzie to z jednej strony zachęta do pisania pracy, z drugiem memento, ze tylko koopa mnie czeka, jak się do końca marca nie obronię :lol:
  6. [quote name='carragan'][URL="http://img314.imageshack.us/my.php?image=dsc046448fx.jpg"][IMG]http://img314.imageshack.us/img314/7116/dsc046448fx.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] O rany, to Malenstwo takie wielkie, czy całowana osoba taka niewysoka? :lol:
  7. Za dwa tygodnie mogę iść. No przecież mówię, że za tydzień w poniedziałek mam nieplanowany przypływ gotówki ;) A planowany za dwa tygodnie w piątek, więc jak najbardziej w sobotę będę mogła iśc na łyżwy :lol: A w tym tygodniu postaram się co nieco zaoszczędzić i może starczy na te łyżwy. W sumie boorki mają co jeśc, a ja głównie papierosami się żywię. A lodówce jeszcze jakieś mrożonki są... Dam znac w piatek czy coś wyszło z mojego oszczedzania :lol:
  8. W tę najbliższą? Obawiam się, że nie będę miała kasy :lol: Dopiero w poniedziałek będzie przypływ gotówki, jak mi mama honorarium przywiezie :lol: [SIZE=1]Swoją drogą zachodze w głowie za co ta gazeta mi zapłaciła. Od kilku miesięcy nic im nie pisałam[/SIZE] :crazyeye: [SIZE=1]Ale wolę nie wnikać, bo jeszcze się okaże, że to jakas pomyłka[/SIZE] :lol:
  9. [quote name='HankaRupczewska'][B]Noooo :oops: :oops: niestety tak .... :oops: [/B][/quote] Ech, do rzyci z takim życiem! Pasmo rozczarowań [B]:shake: [/B] [quote][B]A tak a propos - mam dla Ciebie sławojkę ! Śliczna ! Później oglądniesz w geziowej galeryjce[/B][/quote]Już się nie mogę doczekać sławojeczki :multi: I to specjalnie dla mnie!!! Och, Haniu [B]:loveu:[/B] [B][quote]W ogóle to chciałam napisać Magdzie , że ma śliczny pretekst - ale gdzie tam !!! OCZYWIŚCIE MNIE UPRZEDZIŁAŚ ! :angryy:[/B][/quote]Ale ja wcale nie napisałam, że jest śliczny :evil_lol: Choć jest ;)
  10. [quote name='HankaRupczewska']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B]Eh - rzycie !!![/B][/quote]Haniu :crazyeye: Ty przeklinasz???!!! :crazyeye: :shake:
  11. Jak jej sól, czy zlodowaciały śnieg łapki podrażnił, to i w domu może podkulać... Mój histeryk Boogie tak właśnie robi.
  12. [quote name='Maga100'][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4996/128xd.jpg[/IMG] [B]Buhahahaha, umarłam! :lol: :lol: :lol: [/B] [B]Luna tak pędziła, że aż Oliwkę wygło :lol: :lol: :lol: [/B][/quote] Hahaha, faktycznie :lol: Luna pędziwiatr!!! :lol:
  13. A jesteście pewni że tego podkulania łapek nie powoduje po prostu... zima? ;)
  14. Hahaha, jaki bałwanek z Oliwki :multi: Ja tak trochę niewyrażnie pamietam wczesne dziecinstwo (no na pewno nie TAK wczesne ;) ) i to opatulanie na zimowe spacery. Maskara, człowiek się ruszyć nie mógł :shake: I tez się na sankach zsuwałam, jak taka bezwładna kłoda :lol:
  15. Maga, fajny ten wasz pretekst :multi: :multi: :multi:
  16. Latający Wektor świetny!!! :klacz: A za kim tak latał? :razz:
  17. Hahaha, no proszę, Luna zaprzęgowiec :lol: A jakieś fotki z tego wiekopomnego wydarzenia są? :razz:
  18. Greven, całe stadko masz przesliczne, ale Księżniczka faktycznie jest urocza! :loveu: Tylko kto i gdzie dopatrzył się w niej mieszańca AST? :-o ;)
  19. asher

    Sterylka

    [B]Asti,[/B] a co zrobicie ze szczeniakami? Nie wiadomo ile sie ich urodzi, może być sporo, nawet 8 - 10 i co wtedy? Dla każdego znajdziecie dobry dom? Będziecie mieć gwarancję, że te szczeniaki nie będą miały kolejnych szczeniaków? Jak się będziesz czuła [B]nie mając pewności[/B], że żaden z dzieci/wnuków/prawnuków twojej suni nie trafi do schroniska, nie będzie cierpiał mając zwyrodniałego własciciela, nie trafi na metrowy łańcuch przy budzie? Co twoim zdaniem jest bardziej niehumanitarne: sterylizacja aborcyjna, czy powoływanie na świat, na którym już i tak jest za dużo psów (KAŻDE schronisko jest przepełnione, w KAŻDYM sa bezdomne malutkie szczeniaki! :-( Że o dorosłych psach nie wspomnę :-( ) kolejne własciwie nikomu niepotrzebne psy? :-( A jak dzieci twojej suczki będą miały kolejne szczeniaki, te szczeniaki kolejne szczeniaki... I tak dalej... I co wtedy? Ja nie wahałabym się ani chwili. Wsterylizowałabym suczkę. Wolałabym to, niż uśpienie ślepego miotu (to dopiero humanitaryzm! :roll: )... Albo oddanie szczeniaków pierwszemu lepszemu chętnemu, bez pewności, że ta osoba wziętego ode mnie psa/suczkę wysterylizuje i nie powowła na świat kolejnych niepotrzebnych psów... Bo niestety stąd własnie bierze się bezdomność psów - jest ich za dużo. My ludzie rozmnażamy je bezmyślnie i skazujemy je na tortury bezdomności, głód, chłód, cierpienie :-( Bo nie chcemy być "niehumanitarni" :shake: Musisz tylko znaleźć doświadczonego weterynarza, bo faktycznie sterylizacja aborcyjne jest nieco trudniejsza do przeprowadzenia, niż zwykła sterylizacja.
  20. O matko tu też się muszę za siebie wstydzić :oops: Waszko, wybacz, że ci zabełkotałam galerię :modla: Napruta wczoraj wróciłam strasznie i zamiast walnąć sie do łózka, ja oczywiście musiałam posmigać po dogomanii :roll: A Oliwka urocza. Ale faktycznie na niektórych zdjęciach wyglada na ryżą :eviltong: Ale to nic, rude włosy są sliczne :)
  21. Rany niedobrze mi!!!! Od tego picisa oczywiście :lol:
  22. Oj tak, ide spać. Zajrzałam do galerii Magi i mi się w glówie kręci :shake: To papatki :hand:
  23. Ni e stąd, nie stąd. Ja nie wiem skąd. Chyab pójdę spać :shake:
×
×
  • Create New...