-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='aga1215']a jak film????????[/quote]W sumie to żaden :lol: A le miały byc opiwieści z Narni :lol: Całą warszawka na to dokina szła, cudem udało mi się dostać bilety a w końcu sobie odpuścilismy :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[LIST] [*]Jersu nie wiem jak było bo ni byliśmy w kinie :evil_lol: [*]A ja tam wolę czytac, dubbing mniewkurza :angryy: [*]Więc idziemy na wersje bez dubbingu.[/LIST]Czy ktoś wie skądmi się wzięły te dziwne kropki w poście??? :angryy:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No kurde, czytamn sama siebie i ie wierze, że takie literówki robie :lol: W kinie buł starszn tłok, idziemy kiedy indziej :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To powyżej to było do Agi, ajkby kto nie wiezdział :lol: Waszk, et dodogmaniackie pociechy jakieś takie ryże wychodza na zdjęciach. Katerinas prawie się na mnnie obraziła, jak spytałam, czy Dzidek ryży :lol: [SIZE=1][COLOR=palegreen]Kurde, ajk trudno mi dziś trafiac we własciwe klawiesz[/COLOR][/SIZE] :roll:: :oops:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czepialska :eviltong: Jestem po wielce rozrywkowym wieczorze, więc chyab mam prawo do przejęzyczeń? :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=5][COLOR=darkorange]ŚWIAT Z PERSPEKTYWY CUDZEGO OGONA .... :grins: [/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/6343/b506gl.jpg[/IMG][/quote] A cóż to za gieziocentryzm??? :mad:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a myślisz, że jakby był chłopak to miałby lżej u mnie??? :evil_lol:[/quote]Ja mysle, że wręcz przeciwnie :lol: Waszko Oliwka jes ryża,czy jazmnów mamzłudzenai optyczne? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='aga1215']on lata :multi:[/quote]A panci pozostaje focenie kuperka ;) Sikorek jeden :lol:
-
Oj, tak ta pierwsza noc zawsze jest najgorsza :shake: Ja zawsze ryczałam nad Sabina jak bóbr, tak strasznie mi jej było szkoda :-( Ale następnego dnia już wszystko było ok, co poznawałam głównie po wilczym apetycie :evil_lol: Ale, że Haga już z siebie bobka wydusiła, fiu, fiu, gratulacje ;) No to za moment znów czekają cię cięzkie chwile, jak trzeba będzie rozszalaną, rozbawioną sukę temperowac, żeby sobie szwów nie uszkodziła :evil_lol:
-
Najgorsze, że idziemy na wersję z dubbingiem, bo w Kinotece nie mają wersji z napisami. Nie cierpię dubbingu :shake:
-
PIKA, :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Byłyście w końcu na fortach? Będa jakieś nudne foty nudnych zakochanych? :multi:
-
[quote name='Vectra']Trudne to nie jest to się zgodze (...) nawet "najbardziej ciemna masa" poradzi sobie bez problemu.:cool3:[/quote]Buhhaha, Vecra, to jakas aluzja? :mad: :lol: [B]PIKA[/B], sęk w tym, że jak się firewall zaktualizował, to zaczął działać. Niestety aż za dobrze :lol: Dzisiaj Vectrze odpuściłam, idę na Narnię do kina, jutro ją pomęczę :cool1:
-
Tfu odpukać dziś juz jest ok :) Na razie zostaniemy przy PF :)
-
Taaa, modem to taka mega myszka marki Thompon ;) Cholera, gdzie ja mogę mieć te hasła do Neostrady :hmmmm: Pamiętasz może czy oni to dają od razu, czy przysyłają później? Bo jak dają od razu to powinno byc w pudełku z neostradowymi papierami, a jak nie dają od razu, to może być... wszedzie... :roll:
-
Mój laptop nie ma panelu. Mogę wziąć całego laptopa? ;) A serio, z tymi sterownikami może być problem. Nie pamiętam, czy aby po ostatniej wizycie u informatyka nie zostawiałm ich w Radomiu :roll: Acha, no i ja oczywiście nie mam windowsa :oops: To znaczy mam, oryginalnego nawet, ale po angielsku :shake:
-
[quote name='malawaszka']zależy komu :cool3: :evil_lol:[/quote]Waszka, no nie mów mi, że ty umiesz komputer przeisntalować :crazyeye:
-
[quote name='Vectra'] Potrzeba mi tylko ; -Twój panel [/quote] Moje co? :oops: [quote]-sterowniki do kart [/quote]Cholercia, obawiam się, że tego nie mam :shake: Poszukam i dam znać. [quote]-ten nieszczęsny kabelek [/quote]Rany, nie dośc, że wiem co to, to jeszcze wiem, że to mam!!! :sweetCyb: :lol: [quote]aaaaaa i modem musisz też wziąść[/quote]Mam, mam, mam!!! :ghost_2: [quote]Nie zapomnij też o wszelkich hasłach , loginach do neostrady.[/quote]Yyyyyy... :oops: Poszukam... [quote]Jeśli pasuje ci np dziś to ja będe na mokotowie w okolich Wałbrzyskiej ok godz 15tej.Ja mieszkam na hmmm wiosce i dość ciężko trafić więc najlepiej jak podjade po Ciebie.[/quote]Pasuje. Podeślij mi swój numer telefonu. Dałabym ci znać jutro koło południa, dobrze? Bo wcześniej nie wstanę, a muszę tych dziwnych rzeczy poszukać... ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jaaaaa??? Gdzież bym śmiała!!! :scared:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kiedy mnie MKSa szkoda :placz: A sterownika żadnego nie wywalałam... To nie monitor mi pada, tylko cały komputer, wyłączał się potem i włączał, a po włączaniu pojawiał się komunikat o powaznym błędzie systemowym :angryy: Też mam weekend prawie wolny, ale się dostosuję 8) To kiedy i gdzie? 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Myślałam, że sznupu sznup w [I]śnirgu[/I] robi Luna :evilbat: Jakieś metroseksualne masz te psy Waszko :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko, to aktualne zdjęcia? Piękną macie zimę :loveu: Małe sznupki wyglądają w pelerynkach jak hrabia Dracula :vamp: ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hahaha, Vectra [B][COLOR=red]NIC[/COLOR][/B] nie posiadam, bo jak wiesz ostatanio komputer mi ledwo zipiał. Ale o dziwo jak wywaliłam tego firewalla - zero problemów :-o Z netu mnie nie wywala, system mi się nie sypie (a dziś po aktualizacji firewalla wszystko się sypało średnio raz na 10 minut!!! Po prostu komp robił "pyk", monitor robił sie niebieski, jakieś cyferki po nim szlaeńczo skakały i komp padał :shake: ). A może to te rejestry przeczyszczone mi komputer ozdrowiły? :multi: Na piwko bardzo chętnie, ale może jednak bez kursu :lol: I tak mam już wystarczająco niską samoocenę, po co mam sie jeszcze bardziej zdołować? :lol:
-
[quote name='dbsst']nie nie pal bo palenie powowduje impotencje :oops: :p[/quote]No i? :hmmmm: Mnie to tak, czy inaczej nie grozi :lol: Mogę palic do woli :multi: :multi: :multi: [B]Maga,[/B] nie będzie można, jak mnie głowa na dobre rozboli :lol:
-
A weź mnie debe nie denerwuj :shake: Kabelek nadal nie działa :angryy: :angryy: :angryy:
-
[quote name='Maga100'][B]Asherku, następnym razem wyslij smsa do mnie :multi: Ja mam zawsze w nocy wyłączoną komórkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote]OK :evil_lol: Może stanie się to nawet tej nocy, gdyż czuję w kościach czaszk nadciagającą migrenę. Ech, zapalę se papierosa, trzeba korzystać z nałogu, póki można :smokin: