-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
No niestety :shake: O Ziucie jeszcze wtedy nikt nie slyszał, a jeśli to byłą Saba, to świetnie jej wychodzi naśladowanie głosu Piki :shake:
-
Rzadko piszę, ale regularnie tu zaglądam. żeby ponapawać się widokiem buldożków ;) Draczyn dużo zdrówia dla Lizuni!
-
A proszę cie bardzo. Rozbolała mnie w nocy głowa, więc szukając pociechy wysłałam Pice smsa. Myślałam, że empatia nie jest jej obca.... Niestety srogo się zawiodłam :-( Następnego dnia PIKA mnie opierdzieliła z góry na dół, że ją po nocy z powodu jakichś pierdół (SIC!) budzę. I na dodatek do dziś mi to wypomina :shake:
-
[quote name='Draczyn']A co tej Twojej biednej suni dolega??????????[/quote]Dolega wiele rzeczy :-( Ale nie będę Madze sabową sraczką galerii zasmiecać ;) Maga, ja się czuję wywołana do tablicy z powodu pewnego smsa, którego Pika będzie mi chyba do śmierci wypominać :mad:
-
[quote name='PIKA']Ja tez się musze wyspać więc przed 11 do mnie nie dzwoń i nie nadawaj sms-ów :mad:[/quote]Czuję się wywołana do tablicy :oops:
-
Na szczęscie umarła w ciepłym dobrym domku (') Lucy trzymaj się :-( I zbieraj siły, bo pewnie niebawem znów jakas ociupinka będzie potrzebowała pomocy :buzi:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]O Boże, ale ja w rzeczywistości wyglądam tak :[/B] [IMG]http://img278.imageshack.us/img278/8824/czarownica12hq.gif[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=red]CZY NADAL REFLEKTUJESZ ???? :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/B][/quote]Ależ to jeszcze lepiej! Przynajmniej nie ma obawy, że się jakiś pan debeściarki, czy inny skusi :cool1:
-
Maga :eviltong: PIKA, oczywiscie, że zaspię!!! A serio, ja nie przyjadę, Sabina coś niedomaga :-( Jak nie rzyganko, to sraczka :shake:
-
[quote name='Maga100'][B]Pika, dam znać czy i o której jutro idę (bo wygląda na to, że i tak byłybyśmy tylko my)[/B][/quote]No tak, nas sie oczywiście pod uwagę nie bierze. Bo i po co :shake:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]I bedzie to rozwód BEZ orzekania o winie. :p [/B][/quote]O il epan Rydzewski na to pójdzie :evil_lol:
- 78403 replies
-
[B]Cortina,[/B] pewnie czeka was ciężkawa noc, ale dacie radę. Jutro już wszystko będzie dobrze. Usciskaj sunię!!! [B]Asti,[/B] będzie dobrze!!! :kciuki: [SIZE=1]OT: co to ta Maszoperia?[/SIZE] :lol:
-
[quote name='LAZY']Prosze! [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5972/sylwester200502218uw.jpg[/IMG][/quote] Buahahaha. Perełka górą!!! :ylsuper:
-
Aga, dzięki za kuper sikorzy. Zaraz powedruje na tapetę :multi: :multi: :multi:
-
Hahaha, byłam, byłam. Teraz jak z Hani wyszło jej prawdziwe ja, to ja sobie w brodę pluję, ze jej jarzebinę wypomniałam. Jeszcze jakiś urok na mnie rzuci :nerwy:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=4][SIZE=5]Phiiii ! REZYGNUJĘ Z PANA RYDZEWSKIEGO ![/SIZE] [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Hanna[/SIZE][/B] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9969/czarownica33eb.jpg[/IMG][/quote]Tylko czy aby pan Rydzewski zrezygnuje z ciebie? taka ponętna czarownica... Fiu fiu... :siara:
-
O rany, ja znam sobowtóra Basi :crazyeye: To Malutki Izy Szumielewicz! Naprawdę prawie identyczny jest :multi:
-
Carr, robisz coraz lepsze zdjęcia!!! :klacz: Aż mię w dołu ściska jak patrzę na to słodkie pycho :loveu:
-
[quote name='aga1215']no i jak wreszcie dopadłam sikorki to tak mnie potraktowała :multi: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4503/sikorkadobra18et.jpg[/IMG][/quote] Aga, rewelacynje zdjęcie!!! :klacz: :klacz: :klacz: Mogłabys mi je przesłac w oryginalnym rozmiarze? Zrobiłabym sobie tapetę. Jest naprawdę super!!! :multi: A z tą jarzębiną to chodziło mi o przypomnienie Hani, że nie tylko kropelki jej nie wychodzą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Eee? A nie ma takich, które odszukują i wystawiają jeszcze niepostrzelonego zwierza? :hmmmm:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Ja mam Lamb&Rice ale mysle ze teraz kupię z rybką .Czy ona miała zapach rybki ta karma ?, bo Ozzy za rybami przepada :cool3: [/quote]Łooo, i to jak!!! Jak to subtelnie wyraził mój kolega - jedzie śledziem :lol: [B]Aga[/B], niestety żoładkowi Sabiny moje pichcenie nie służy :shake:
- 78403 replies
-
Biedna Szpilencja :-( Podejrzewasz co to może być? Moja Sabina tez niedomaga, przedwczoraj strasznie wymiotowała, dzis ma rozwolnienie :shake: Mam nadzieję, że u nas to tylko zmiana karmy... Ale jak jej nie przejdzie, to kierunek - weterynarz :-(
-
Sabina waży 38 kg. To za dużo, przytyło się jej (sterylizacja, zima, dobre serce panci... :oops: ). Daję jej ok. 370 - 380 g ProFormance. To chyba nie za dużo? :niewiem: Faktycznie może jakiś wirus ją dopadł :-( Boogie jest odporniejszy, to zwykły mieszaniec, wzięty jako szczeniak od chłopa z lancucha, jako jedyny z miotu przeżył, musi ma silne geny ;) Na wszelki wypadek zakupiłam dziś probiotyk w kapsułkach. Zaparzę jej też gluta z siemienia lnianego. Jeśli to nie pomoże lecimy do weterynarza...
-
Ufff, zapach karmy jest w porządku :lol: Wyszłam na panikarę :oops: Ale jestem pod wrażeniem obsługi, naprawdę inne firmy mogą pozazdrościć :klacz: Sabina już nie wymiotuje, niestety dziś dostała biegunki. Jest osowiała, smutna, widac, że boli ją brzuch :-( Na szczęście ma apetyt, ale jeśli jej do jutra nie przejdzie, to znów trzeba będzie biedulę przegłodzić... Naprawdę nic oprócz karmy nie przychodzi mi do głowy. Na pewno suka nie zeżarła niczego na boku, bo na spacer wychodzi w kagańcu i nie spuszczam jej z oczu... No nic, może po prostu źle zareagowała na zmianę karmy (wcześniej psy jadły Pro Plan z łososiem). Dam jej tydzień, jeśli do tego czasu żoładek się nie uspokoi to idziemy do weta (i tak w najbliższym czasie czekają nas kontrolne badania) i niestety pewnie będę jej musiała kupić co innego... Na szczęscie kupalony Bugajskiego chyba powoli się normują... :D
-
A sa jakieś ACD w Warszawie? Nigdy tego cudaka ;) na żywo nie widziałam... Strasznie jestem ich ciekawa :)
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]O Aga ! Widze, że nie tylko mnie Gosi kropelki uwierają[/B] :angryy: [B]Dobrze nie czuć sie samotnie .... :evil_lol: [/B][/quote]Niesmiało przypominam o jarzębinie :cool1: