-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu, to ja od razu biorę dwa :evil_lol: Ech, raz się zyje, trzy!!! :evil_lol: -
Atrox, ok, ale jakie są wasze kontrargumenty? :niewiem: Nie chcę czytać o tym, że lekarka jest wspaniałym człowiekiem, że schrinisko jest przepełnione... Chcę przeczytać, czemu uśpiono sukę przed upływem kwarantanny i to na dodatek sukę, która najprawdopodobniej komuś zaginęła? Dla mnie to jakiś koszmar! :crazyeye: I jeśli faktycznie było tak, jak pisze Arka, to pani weterynarz, bez względu na to, czy jest wspaniałym człowiekiem, czy nie powinna ponieść konsekwencje. Surowe. A Ty wyobraź sobie, że ginie ci stary, nienajzdrowszy, może już ślepy pies i trafia do tego schroniska...
-
Alu, a Ozulec nie ma odmrożeń od swojego rolexa? :shake:
- 78403 replies
-
Różnie jest ;) Poczytaj sobie o BARFie (na Żywieniu).
-
No też mi smutno :-( Widac siedzenie w bibliotece mi nie służy. Wczoraj siedziałam i oto efekt :shake:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
U mnie objawia się głownie sympatią do Asterixa i Obeliksa :evil_lol: ;) -
Powiem wam, że kaganiec to naprawdę wspaniały wynalazek :) Mnie, jako włascicielce psa daje ogromny komfort, NIKT się do mnie nie przyczepia. A jaką mam satysfakcję, gdy wolniutko przejeżdża obok mnie SM, albo policja (czasem ewidentnie jadą w moim kierunku ze względu na moje psy), a potem szybciutko sobie odjeżdżają :evil_lol:
-
A ja mam złą nowinę. Chyba nici z sobotnich łyżew :shake: Źle się czuję, mam gorączkę i dreszcze. To pewnie zwykłe przeziębienie i chęć porobienia z siebie idiotki na slizgawce zaciekle walczy we mnie ze zdrowym rozsądkiem... Ale chyba jednak rozsądek wygra :shake:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Nie znam tego języka ;) Bardzo dawno temu znałam kogoś, kto znał. Ten Ktoś nawet słownik opracował, niestety wtedy nikt słownika nie chciał wydać, więc słownik został uzyty jako podpałka w kominku. Ech, ta męska duma :shake: Ktoś był rozmiłowany w Irlandii, a, że ja byłam rozmiłowana w Ktosiu... ;) Mimo wszystko jednak nie miałam w sobie tyle samozaparcia, żeby zdobyć jakąś konkretną wiedzę na ten temat... Ale ogromny sentyment pozostał. Jak napisał Basir - internet to potęga ;) Ławiej skorzystać z googli, niż przekopywać się przez stertę pożółkłych listów ;) -
[quote name='borsaf']Witaj,[B] r-2005[/B], tu to ja Ciebie nie rozumiem. Przecież musi byc odbiór miotu, żeby szczeniaki dostały matryczki. Bo te, o ktorych myślę to w obu wypadkach dostały metryczki:roll: Dal mnie to dziwne, ale już dawno sie przekonałam, że "pomyslowośc" ludzka mnie będzie dziwic chyba do śmierci.[/quote]Jeśli ktoś kryje co cieczkę dla pieniędzy, to w nosie ma metryki dla szczeniąt. Po prostu raz wypuszcza miot z papierami, a raz bez... A znajomy weterynarz wcale nie musi wpisywac lewego miotu do książeczki... Ja czasem tez słysze o procederze "sprawdzania" suki, czy reproduktora... Ostatnio dostalam propozycję kupna szczeniaka (nie AT ;) ) własnie z takiego "próbnego" miotu... Mamą jest sprawdzona suka hodowlana, już wycofywana z hodowli, a tatą młody importowany pies, jeszcze bez hodowlanki... :roll: Dodam, że osoba, która proponowała mi kupno szczeniaka jest bardzo ściśle powiazana z wysoko postawionymi w ZK osobami. Nie wierzę, że te osoby o tym nie wiedzą :diabloti:
-
[B]Aggie[/B] sposobów karmienia jest tyle, ilu uzytkowników forum ;) Jedni karmią tylko suchą karmą, inni gotowanym jedzeniem, jeszcze inni pół na pół, kolejni "barfują". I kazdy uważa że to własnie jego sposób jest najlepszy ;) Ale jesli pies ma problemy z zołądkiem, to ja zalecałabym jednak monotonną dietę, chocby po to, zeby zorientowac się co powoduje te problemy. Moja Sabina na przykład na gotowanym żarełku co i rusz miała właśnie biegunki. Na suchej karmie te problemy znikły, je więc sucha karmę, od czasu do czasu do suchej karmy dodaję jej a to troszkę oleju, a to trochę jugortu naturalnego, a to jajko na miękko, a to siemię lniane. Podstawa jest jednak sama sucha karma. Czasem owszem, dam jej mięso, czy gryzak ze skóry, ale to juz nie z karmą.
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
No dobrze, to już nie będę rozszyfrowywać ;) -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
W kraju ślepców jednooki jest królem :evil_lol: -
[quote name='Poświata']Eeee, chyba nie, ten King-Kong potrafi wleźć w całkiem nieduże pudełko, [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6905/pudlo7ar.jpg[/IMG] to i na niedużą półeczkę się zmieści :lol: .[/quote] Ale mnie chodziło o to, że konieczne sa teraz trzy półeczki, a nie dwie ;)
-
Beatko, teraz to chyba większa szafka ci potrzebna? :lol:
-
O rany :-o Gratulacje, ja chyba nie miałabym cierpliwości :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=5][COLOR=darkgreen]MÓWIĘ WAM DZIEŃ DOBRY !!!![/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8536/b156lq.jpg[/IMG][/quote] Hahahaha :roflt: Po prostu nie jestem w stanie wykrztusic więcej :lol:
-
A faktycznie nie zauważyłam tej drugiej serii. Jednak ta pierwsza, MERA Classic, jak na mój gust zdecydowanie za droga :shake: Faktycznie, skłąd podobny do marketówek, a droższa chyba ze trzy razy... Druga też nic specjalnego, a również nie nalezy do tanich...
-
Maga, taka pracowita jesteś? Zamierzasz poczyścic i pokonserwować? :lol:
-
No i znalazłam. Upewnię się jeszcze, że chodzi o [B]STEGNY[/B], tak? :lol: [B]SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA [/B] [LIST] [*]godz. 8.oo - 10.oo - czyszczenie i konserwacja lodu [*]godz. 9.3o - 11.3o - trening łyżwiarzy szybkich [*]godz. 11.3o - 12.oo - czyszczenie i konserwacja lodu [*][B]godz. 12.oo - 14.oo - pierwsza ślizgawka publiczna[/B] [*]godz. 14.oo - 15.oo - czyszczenie i konserwacja lodu [*][B]godz. 15.oo - 17.oo - druga ślizgawka publiczna[/B] [*]godz. 17.oo - 18.oo - czyszczenie i konserwacja lodu [*][B]godz. 18.oo - 20.oo - trzecia ślizgawka publiczna[/B] [*]godz. 20.oo - 22.oo - czyszczenie i konserwacja lodu[/LIST][B]CENY BILETÓW ZA KORZYSTANIE ZE ŚLIZGAWEK PUBLICZNYCH W SEZONIE 2004/2005.[/B] soboty, niedziele i dni świąteczne. [B]6,00 zł[/B] dla dzieci i młodzieży do lat 18 [B]8,00 zł[/B] dla osób dorosłych [B]2,00 zł[/B] dla osoby towarzyszącej / opiekuna/ bez prawdo jazdy na łyżwach. Wypożyczenie łyżew [B]5zł[/B] Niestety o cenach w sezonie 2005/06 nie ma ani słowa :niewiem: [url]http://www.wosir.waw.pl/stegny/[/url]
-
[B]Maga,[/B] a ja z Kabat mam jechać? :lol: Ja nawet nie wiem, jak tam dojechać :lol: Zaraz poszperam w necie, może coś się znajdzie ;)
-
Maga, po pierwsze w warszawie już nie ma gmin, tylko dzielnice ;) A po drugie to niestety nie mam pojęcia :niewiem: Zwróc się z tym do BeatyG, znajdziesz ją na "Prawie", albo na OT w wątku o Chmielewskiej ;) Sama jestem ciekawa :hmmmm:
-
[quote name='Maga100'][B]Przecież to ty miałaś pamietać! :angryy: I godziny spisać :angryy: [/B][/quote]Maga oszalałaś??? :lol: Wszyscy moi znajomi wiedzą, że jak trzeba coś zapamiętać, albo sprawdzić to absolutnie nie nalezy zwracać się z tym do asher, bo na bank sprawdzi źle, a na dodatek zaraz zapomni :lol: Ten Torwar ci nie dał do myślenia? :lol:
-
Polecam plastikowy. Moim zdaniem najfajniejszy, lżejszy od metalowego, nos na mrozie psu nie przymarza, a dużo łatwiejszy w pielęgnacji od skórzanych, no i jednak chyba też lżejszy, zwłaszcza od pełnych skórzanych, o jakich pisze Patka. Skóra jest niestety fatalna, jeśli chodzi o pielęgnację, no i dośc szybko sie odkształca, sztywnieje. Zostały mi po moich psach skórzane z rzemyków, włascicie po jednym sezonie nadaja się do wyrzucenia :shake: A jak pies się dobrze postara, to każdy kaganiec sobie ściagnie ;)