Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/I-14-14.jpg[/IMG][/quote] Veni vidi vici :lol: [B][SIZE=5][COLOR=magenta]Dziewczęta, bawcie się dobrze!!! I nic se nie połamcie, ani nie stłuczcie!!![/COLOR][/SIZE][/B] :hand:
  2. [B]Vectra[/B], fotek nie ma i nie będzie na razie, bo wyczerpałam przyznany sobie limit wysyłania e-maili z komórki. A kabelek ciagle nie zainstalowany :shake: Zresztą straciłam kabelkową motywację, kiedy zobaczyłam jak kiepskie są te zdjęcia :lol: [SIZE=1]ps. Vectra, nie umiem używac tego Commandera :-( Na dodatek, jak wchodzę w Mój Komputer, itd.. w miejsce, gdzie powinien być folder Ustawienia lokalne, to... tego folderu tam nie ma :-o Muszę ręcznie wpisać adres (tak jak w przeglądarce stron www) i dopiero tak się tam dostaję :-o A jak wchodzę w Temporary Internet Files, to system dośc długo ich szuka... Tak, jak wtedy, gdy się np., przeniesie jakiś program w inne miejsce na dysku i chce się do niego dostać klikając nei zmieniony skrót na pulpicie... :-o Jakieś czar mary[/SIZE] :roll:
  3. A u mnie po prawie dwóch tygodniach... średnio :-( Kupy psów sa mniejsze niż po Acanie, ale... robią je średnio pięć razy dziennie :shock: Czyli wychodzi mniej więcej na to samo, a że ja sprzątam po psach z trawników - przy Acanie miałam zdecydowanie mniej roboty ;) Na dodatek Sabina znowu (już po raz trzeci) ma biegunkę. A nie je nic oprócz PF... :-( Boogiemu z kolei dośc często się odbija, nigdy wczesniej nie było tego problemu. Tak więc my chyba jednak wrócimy do Acany, a raz na jakiś czas psy będa dla odmiany jadły Pro Plan, bo tez bardzo dobrze go przyswajały, nawet chyba lepiej niż Acanę (kupy mniejsze ;) ), niestety ja trochę gorzej przyswajam cenę Pro Planu :shake:
  4. Waszko, nie mam żadnego wirusa :niewiem: Bardzo możliwe, że ma ktoś, kto ma mnie w swoich adresach. Robale własnie w ten sposób działają, wysyłają się z adresów, które są na zainfekowanym komputerze i slą się innym z listy adresowej. Mnie kiedyś w ten sposób "przysyłała" robale KORONA ;) Na bierząco sprawdzam komputer i pod kątem robali, rojanów i pod kątem spyware... Czysto :) Ale od dwóch dni średnio co minutę Avast informuje mnie, że chce się dostać do mojego kompa coś o nazwie DCOM Exploit :mad:
  5. [quote name='malawaszka']Asher :turn-l:[/quote]Waszko, jakas ikonka ci się do klawiatury przykleiła :turn-l:
  6. [quote][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6020/sopel1a6un.jpg[/IMG][/quote] [B]Aga[/B], ten karp to na czarną przednówkową godzinę zostawiony? :lol:
  7. U mnie sto pięćdziesiąta :drinking: ---------- ... pierwsza :flaming:
  8. [quote name='malawaszka']zmieniłaś, ale zdazyłam złapać :mad: :angryy: i nie tylko ja :2gunfire: [/quote]Ja??? Ja nic nie zmieniałam! To wy zmieniłyście, perfidnie i podstępnie :eviltong: :cool1:
  9. [quote name='dbsst']bo i naczej sama widzisz jakie plotki zaczynaja krazyc :shake:[/quote]Własnie :diabloti: Dla własnego dobra opisz!!!
  10. Palić mogę :cunao: A pić tez mogę, ale nie mam piwa :crazyeye: Co się z nim stało :crazyeye:
  11. [quote name='malawaszka']ale TO napisała PIKA nie JA, a TO był MÓJ sen :helo:[/quote]Waszka, no to opisz nam ten sen, a wtedy my ci damy spokój :evilbat:
  12. Debe, a o tym nie pomyślałam :evil_lol: Popatrz, popatrz, Waszka cicha woda :evil_lol:
  13. [quote name='malawaszka'][SIZE=4][COLOR=red]Haniaaaaa to naprawdę nie moja wina co one tu wypisują[/COLOR][/SIZE] :placz: :placz: :placz: [/quote]A czyja??? :crazyeye:
  14. [quote name='Maga100'][B]no to gdzie winien być według ciebie? :cool1: [/B][/quote]Oj, no w różnych miejscach... :roll: PIKA no ja się domyslam co robił, ale tak przykładnie, po bożemu? W erotycznym śnie? :shake: :evil_lol:
  15. Hahahaha, Alu, popatrz wywołałam choinkę z lasu :lol: A ponoć wczesniej wstawiałaś jej zdjęcia? No teraz wiesz, jak wszyscy dokładnie twoją galerię oglądają :eviltong: ;)
  16. [quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] Napisał(a) [B]dbsst[/B] [I]hehehehehe czyli jutro i [B]ASEROWA[/B] jest na lyzwach :-D[/I] [/quote][B]Od sera? :-o[/B] [/quote] Nie rozmawiajcie o jedzeniu, bo mi przykro :-(
  17. [quote name='dbsst']ale PIKA ma racje gdzies tem Malenczuk byc musial :oops:[/quote]Ale na Waszce??? Coś nudny ten sen :shake:
  18. [quote name='PIKA']Na Waszce :lol:[/quote]PIKA, śniłaś ten sam sen? :evil_lol:
  19. [quote name='PIKA']No na sraczke to na pewno nie pomoze :diabloti:[/quote]Mam to w... Bo na pewno mi bardziej nie zaszkodzi :diabloti:
  20. Zaraz sobie włożę butelkę! Z piwem, do otworu gębowego. Bo na trzeźwo to się z wami nie da :angryy:
  21. Nifuroksazyd zeżarły psy :diabloti: Jabłka, banana, spirytusu nie posiadam, a nie mam odwagi udac się do tesco na zakupy. A tak w ogólr może zmienimy już temat? :oops: [B]Waszka[/B] :eviltong:
  22. [quote name='Maga100'][SIZE=1][COLOR=wheat][COLOR=silver]Hmm, może jednak do jutra ci przejdzie. W końcu ta przypadłość jest następstwem czegos, więc zlikwiduj przyczynę[/COLOR] :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/quote][SIZE=1][COLOR=white]Dziś jadłam tylko rozgotowany ryż i węgiel. Na razie nie pomaga[/COLOR][/SIZE] :shake:
  23. [quote name='dbsst']WY jestescie WARIATKI normalnie ;)[/quote]No masz, a tej się po piwie na komplementa zebrało :shake:
  24. [quote name='malawaszka']na samochodzie i wiecej nie powiem :eviltong:[/quote]A Maleńczuk na czym? :cool3:
  25. [quote name='Maga100'][B]Asher, czy ty jesteś obłożnie chora?? :shake: [/B][/quote]Nie. [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Ale pewna wstydliwa przypadłość towarzysząca tej odmianie grypy sprawia, że nie powinnam się za bardzo od domu oddalać[/COLOR][/SIZE] :oops:
×
×
  • Create New...