-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Napisałam do Acany, czekam na odpowiedź. Fakt, przesadzili z reglaminem, złaszcza z tymi limitami :roll:
-
[quote name='arima']Przy 100kg/mc to sporo do przodu bym była:cool3:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: No nie żartuj, sto kilogramów miesięcznie ci schodzi? :crazyeye: Ło matko! :crazyeye: :lol: Agnes karmi albo Biomilem, albo Eagle Packiem, nigdy nie mogę zapamietać :oops:
-
O Boże :-( Lazy, nie dawaj się choróbsku!!! :kciuki:
-
[quote name='arima']Agnes Acane za tyle kupujez???[/quote]Odpowiem ci za Agnes - nie Acanę :lol: Kurczę, czy ja dobrze czytam, że nie tylko właściciele rasowych zarejestrowanych psów mogą należeć do klubu? :hmmmm: [I]4.Członkiem klubu może zostać:[/I] [I](...)[/I] [I]osoby posiadające minimum dwa psy i mogące to udokumentować (aktualne zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie),[/I] Muszę o to podpytać... No i o ceny[I]...[/I]
-
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
asher replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
O rany, Bordie, ty to potrafisz stopniowac napięcie :shake: Trzymam kciuki z całych sił :kciuki: Sterylizacja aborcyjna, to w tej sytuacji najlepsze wyjście, cieszę się, że się na to zdecydowaliście :) YBOTy, przygotujcie sie na to, że przez perwszą dobę będzie ciężko, serce wam sie będzie krajać na drobne kawałeczki. Ale juz po dniu, dwóch szczęki wam opadną, bo Bordie będzie niesamowicie szybko dochodziła do siebie :) Niestety mam praktykę, moja suka od czerwca była krojona 5 razy, przy czym trzy w pełnej narkozie... :shake: ;) -
[quote name='malawaszka']jaki ma śliczny brzusio ta kraska :loveu:[/quote]Waszka, gdzie ty u niej widzisz brzucio? :lol:
-
[quote name='aga1215'][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/117/weki0084a6qk.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7107/weki0160a0ha.jpg[/IMG][/quote] Aga, a cóż to za stwora u ciebie gości??? :roflt:
-
[quote name='malawaszka']:placz: :placz: :placz: ja się chyba powieszę jak będę dalej czytała jaka to super zabawa :shake: powiedzcie chociaż, że coś jest niefajnego w agility :lol:[/quote]Trzeba wstawać w niedzielę rano :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']No dobra - cos łatwiejszego [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/misie71.jpg[/IMG][/quote] Zmorka :p Buahahaha, Haniu :roflt: -
[quote name='Łajka']cytat z Joaaa - Nie mogę już się doczekać!-kiedy wyjdzie z klatki Wtedy zrobimy wszystkie badania i kastrację, :crazyeye: :lol: jak starczy kaski. ...to mówi największy przyjaciel Fenia:-? Na miejscu Fenka nie wyszłabym za nic w świecie :scared:[/quote] Hahahaha, no faktycznie, Joaaa, jak ty go będziesz straszyć, że mu nabiał zlikwidujesz, to Fenek w życiu z klatki nie wyjdzie :lol:
-
[quote][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/24/obraz0983uk.jpg[/IMG][/quote] :eek2: Pies Baskervillów :evil_lol: Carr, a co się teraz dzieje z psicami? Znalazły dom, tak? Razem są? ps. a Yeti to w Himalajach żyje, a nie w Alpach :evil_lol:
-
Haniu, tak naprawde to super zabawa, a nie żadne szkolenie :) Naprawdę serdecznie polecam każdemu! Boogie ma wielką frajdę :loveu: Dziękujemy wszystkim za komplementa :loveu:
-
[quote name='sota36'][SIZE=5][COLOR=seagreen]Darek dziekuje za pamiec i zyczonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] Juz to gdzies napisalam, ale mi wcielo ;([/quote]Hahaha, a przypadkiem nie w galerii Szpilki to napisałaś? :lol: [B]Alu[/B], czy "kilawki", to znaczy "gilgotki"? :lol:
- 78403 replies
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
O rrrany, ile fotek :multi: Camara, jakie wy macie piękne tereny spacerowe!!! Miśki w takich plenerach to sam miód :loveu: I własnie, jak Borys? -
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]GEZIO :shake: no stydaj majestatu [/B][/I][/quote]Poprosze o tłumaczenie :lol:
-
[quote][img]http://www.std.org/~hania/szczeniak/chybazartujesz.JPG[/img][/quote] Jaki urwis :lol: I jaka duzia już z niej pannica :loveu:
-
Mania jest cudowna, melancholiczka moja kochana :)
-
Invictus Hilaritas? :hmmmm: [url]http://invictushilaritas.yeepsport.com/[/url]
-
[quote name='zakla']a tak ps, to raczke dalej w bok wystawiaj, powinno troche pomoc w naprowadzaniu, a zwlaszcza na poczatku ;)[/quote]Trening czyni mistrza :lol: Za pierwszym razem staranowałam przeszkodę, więc na tych zdjęciach nie jest najgorzej :lol:
-
No nie mogę, wszędzie dzis latające psy wstawiają :lol: A to jest mistrzowstwo świata, lewitująca Szpila :roflt: [quote][img]http://img392.imageshack.us/img392/9942/img4004ps6vy.jpg[/img][/quote]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote][img]http://img82.imageshack.us/img82/1342/pogoria18mar06370zc.jpg[/img][/quote] Luna na napędzie odrzutowym :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alix']Zdjecia super! Od razu widac ze do grupy trafily same utalentowane psiaki:cool1::lol:[/quote] Taaa? :cool3: To pokażę wam coś, co dbsst sprytnie ukryła w galerii moich burków :lol: [quote name='dbsst']:evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4249/img4170ps3ov.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/6889/img4171ps1br.jpg[/IMG] [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/4978/img4176ps8os.jpg[/IMG][/quote] :roflt:
-
[quote name='Romas']Stalo sie to bardzo prosto ,podnioslam sie szybko z krzesla - pstryk i to juz byl koniec mojej dzialalnosci[/quote]Ech, proste czynności też moga być niebezpieczne :shake: Szybko wracaj do zdrowia! :kciuki: ps. ja kiedyś nadwyrężyłam sobie nadgarstek... wcierając w siebie po kąpieli balsam do ciała :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Asher , ja nie mam aż takiej nadwagi :placz::placz::placz::placz::placz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote]Ale twoja galeria ma :diabloti: ;)
-
[quote name='BeataG']Emil jest mixem ze schroniska, ma ok. 3,5 roku, przygarnęlam go 2 lata temu, jak już był dorosły i swoje nawyki miał, a podstawowym z tych nawyków jest pazerność na żarcie (pies się długo błąkał, do schroniska został odłowiony w stanie skrajnego wychudzenia). Więc nie miałam innego wyjścia niż uczyć go szarpaniem, brutalnym wyjmowaniem z pyska itp., bo w przeciwnym razie prędzej czy później pies by mi wylądował na stole operacyjnym.[/quote]Albo na tamtym świecie :shake: Ja z Sabiną miałam identycznie, też musiałam stosowac przy oduczaniu żarcia z ziemi brutalne metody. Sabina jest znajdą, wziętą prosto z lasu... Jak reagowała na jadalne znaleziska, nie muszę chyba pisać... [quote name='betty_labrador'][B]Asher[/B], wiesz super by bylo jakby wlasnie takie stosowane klapsy od czasu do czasu -poprawialy psa :) ale metody kazace za kazdym razem szarpac psa czy dawac mu w tylek nic dobrego nie daja.[/quote]Nie bardzo rozumiem, o czym piszesz ;) Jasne, że gdybym lała psy codziennie, to by "przywykły" i klaps w opisywanje sytuacji raczej nie przyniósł by takiego efektu ;) Dla mnie szkolenie polega głównie na pozytywnej motywacji. Oraz na niedpopuszczaniu do tego, żeby pies wyłamał. Czyli ucząc psa na przykład chodzenia na luźnej smyczy staram się go przede wszystkim skupić na sobie, tak, żeby nie chciał ciągnąć. Ale jeśli zdarzy mu się wyłamac, to stosuję korektę. Ale podstawą będzie ćwierkanie, gadanie do psa i chwalenie go oraz nagradzanie. Korekta jest tylko "dodatkiem", ma być stanowcza, ale krótka, np. szybkie pojedyncze szarpnięcie smyczą. I zaraz potem wylewna pochwała plus nagroda... Pochwał i nagród ma byc duuużo więcej, niż korekt.