-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
No i jak było na szkoleniu? :cool3:
-
No to zadzwoń do weterynarza, na pewno powie czym to może być spowodowane...
-
Oj, żeby tylko jutro trening był :modla: Od tygodnia NIC z psami nie robię, bo czasu brak i na przemian są to skapcaniałe zupełnie, to po ścianach łażą :shake:
-
Lazy, tak, jak ktoś juz pisał, to dyszenie może być wynikiem zbyt małej ilości czerwonych krwinek. Lazy po prostu trudniej jest przez to oddychać, bo organizm słabiej dotleniony... Trzymajcie się kobitki! :kciuki:
-
[quote name='ayshe']poza tym onki pasa caly czas.nie widzicie tego?:-o a co one robia bawiac sie w gnojonko?:roll: :lol:[/quote]Ayshe, nie w tym rzecz :lol: Sabina boi się qnia, boi się krowy, więc łowiecek też się pewnie będzie bała :lol:
-
[quote name='zaba14'][B]Katerinas nie rob tego swojemu psu.. na własne oczy widzialam ostrzyzoego briarda... naprawde okropny.. :roll: miał piekna dluga siersc, a w wakacje mu własciciele ciachli i pies wygladal dosc oryginalnie.. jak kangur.. :roll: a teraz? hm.. wlos jest do bani.. :roll: widać ze jakis zniszczony..[/B][/quote]Ale to chyba wina złej pielęgnacji, żywienia, a nie strzyżenia? Zajrzyj do galerii Tena. W schronisku go ostrzygli, bo miał na sobie jeden wielki kołtun. Teraz, jak mu trochę kudełki odrosły wygląda prześlicznie :loveu: Puchatek taki :loveu: I włos jak marzenie, śliczny, zdrowy, błyszczący! I jeszcze jedno (Karla, ostatni raz, obiecuję! ;) ). Jedną z ras, jaką biorę pod uwagę jest pudel standard. To świetne, ponad przeciętnie inteligentne, nastawione na współpracę z człowiekiem, wszechstronne psy. Tyle, że ani mi się sni utrzymywać szatę pudla w wystawowej kondycji! Nawet zwykły federał odpada, nie wspominając o lwie - nie podoba mi sie i już. Mój pudel byłby ostrzyżony równomiernie, na krótko, a nawet bardzo krótko. To straszne, prawda? Jestem okrutna! :cool3:
-
[quote name='coztego']Ja nie Flaire, ale Flaire pisała kiedyś, że Amerykanie wycofali się ze sterylizacji bardzo wczesnej, u kilkutygodnowych suczek, bo to się łączy ze zwiększonym prawdopodobieństwem nietrzymania moczu. Może o to chodziło Twojej znajomej, tylko nie dosłyszała w którym kościele dzwoni? :cool3: [/quote] Próbowałam im to powiedzieć, ale odpowiedzią znów było politowanie w ich oczach :roll: [quote]A dlaczego nie czekać do 8 cieczki? Myślę, że tak byłoby najlepiej :diabloti:[/quote]W sumie po co sie rozdrabniać, lepiej poczekać do menopauzy :evil_lol:
-
[quote name='Alix']...a bose pancie beda przygrywac na fujarce wesole piosenki ludowe i podazac w podskokach za zdziesiatkowanym przez lowczarki stadem:diabloti::evil_lol::D[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: A przed nią bieży baraaaaneeeek, a nad nią lata motyyyleeeek :drinking:
-
[B]Flaire,[/B] czy ty słyszałas moze, jakoby Amerykanie w popłochu wycofywali się ze sterylizowania suk przed pierwszą cieczką? :hmmmm: Dziś taką rewelację sprzedała mi studentka weterynarii, będąca na stażu w pewnej warszawskiej lecznicy... Niestety studentka mało pilna, bo nie umiała podac mi źródła tej infromacji, nawet w przybliżeniu (no, poza tym, że tak na zajęciach z położnictwa wykładowca mówił) :roll: Dowiedziałam się również (w tej samej lecznicy), że na sterylizację ważącej 14 kg suni, mającej ok. 8 miesięcy i własnie przechodzącej swoją pierwszą cieczkę jest zdecydowanie za wczesnie i najlepiej poczekac z tym co najmniej do drugiej, a może nawet i trzeciej cieczki :crazyeye: Oczywiście spytałam czemu za wcześnie??? :crazyeye: Otrzymałam dość mętną odpowiedź, że chodzi o nietrzymanie moczu... Och, z jakim politowaniem obie panie (weterynarz i stażystka) patrzyły na mnie, kiedy powiedziałam, że swoją następną sukę, o ile będzie niehodowlana wysterylizuję przed pierwszą, a najpóźniej przed drugą cieczką! A mnie na usta cisnęły sie pod ich adresem różne słowa, między innymi "niedouczenie", ale siłą sie powstrzymałam, bo ta pani wet. dużą przysługę mi wyświadczyła ;) Szkoda tylko, że dobre serce nie idzie w parze z kompetencjami...
-
[quote name='ayshe']a jak owce wroca bo wreszcie rusza prace przy budowie owczarni to onki zaczna pastuchowac!!!!!!!!!:multi:[/quote]Buahahaha, już widzę swoją Sabinę pasącą łowiecki :megagrin: :megagrin: :megagrin:
-
[quote name='Teklunia']a czemu nie mialas powiadomien? :hmmmm: nie bardzo rozumiem... :oops:[/quote]Pewnie serwer był too busy :roll: ;)
-
[quote name='tufi']Dziwny zbieg okolicznosci, ze asher toczysz taka dyskusje z kims, kto mieszka tam, gdzie jeden z dystrybutorow acany na wlkp ;) [/quote]Nie powiem, żebym sie nie domyślała, że mój rozmówca ma coś wspólnego z tą karmą :lol: ;)
-
Tekluniu, ty chyba w innej Warszawie mieszkasz, jeszcze masz śnieg? :-o :lol: A tak w ogóle, to strrasznie długo nie przysyłałas mi powiadomień... :shake: Tenka chyba bym nie poznała na ulicy, strasznie zarósł od mojej ostatniej u Was wizyty! Śliczny jest, wygląda, jak szczeniaczek :loveu:
-
Lavinia, spytaj jesli możesz. Z góry dzięki! :)
-
[quote name='Kasik13']Jest też specjalista od USG, który zajmował się moją sunią. Przyjmuje na Gocławiu, chyba na Unimskiego. Nie pamiętam nazwiska, ale jest świetny.[/quote]Dr Marciński ;) Przyjmuje też na Bemowie, na Powstańców Śląskich chyba. Byłam u niego z Sabiną kiedyś, ale nie mam porównania, bo to było jedyne USG, jakie jej do tej pory robiłam. Ale faktycznie, mnóstwo osób, w tym weterynarzy go poleca!
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote][img]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso43.jpg[/img][/quote] Cudo :loveu: :loveu: :loveu: -
Kurde, no znowu coś się dzieje z tym diabelskim forum :mad: Jakieś errory wyskakują :mad: A mnie o rozpiskę chodzi. Miałam, ale zgubiłam :oops: Mailem ja mozna dostać? Bo wtedy jej nie zgubię (chyba, że zgubię... laptopa :-o )
-
Oooo, to super! A nie wiesz, czy on miał go przypadkiem, czy teraz zawsze go ze sobą przynosi? Moja sucz jest jego pacjentką, niedługo idziemy na wizyte kontrolną i możliwe, że tym razem konieczne będzie echo... Dobrze by było, gdyby było na miejscu, bo jak nie będzie to trzeba będzie sukę wlec do innej lecznicy ;) Sorki za ofowanie Ptysiowego tematu ;)
-
Lavnia, a pewna jesteś, że wczoraj Ptyś miał echo serca? Bo o ile wiem, w tej lecznicy nie ma sprzętu do echa, jest tylko EKG ;)
-
Łiiiii, jaki Dzidek już duży :multi: A z tych wszystkich choróbsk zakaźnych, różyczek, świnek, osp i innych paksudztw, to się ciesz :cool1: Lepiej, żeby Dzidek przeszedł je teraz, bo po dzieciaczkach małych spływają, jak po kaczce, u starszych są groźniejsze :shake: (mnie dwa lata temu dopadła... szkarlatyna :angryy: Jeszcze tylko odra mi została, bo całą resztę odchorowałam jako berbeć...). Widzę, że Dzidek stał sie głównym psim karmicielem? :lol: A jak się ukłądają jego relacje z Sabą? Lepiej troszkę? Na zdjęciach wpatrzona jest w niego, jak w obrazek :lol: No i jak tam Gajeczka?
-
Ech, balkon fajna rzecz... Szkoda tylko, że kilka razy dziennie muszę latać jak głupia dwa piętra w dół i z powrotem po wyrzucone piłeczki, zabaweczki i inne duperele :roll: :evil_lol:
-
Karla, racja ;) No to szybciutko dawaj jakies zdjęcia :multi:
-
A ja mam dwa psy, owczarki niemieckie, jeżdżą z tyłu fiata Uno: składa się tylne fotele i robi sie duży bagażnik, w sam raz na walizy i psy... Miejsca jest za mało, żeby wstawić dwa transportery, czy choćby jeden duży (a musiałby byc duży, bo burki, choć się lubią, to jednak bez spoufalania się). Że nie wspomnę o tym, że jak właduje się tam klatkę, to nie wejdą już bagaże... Przypiąć psów pasami się nie da, no bo nie ma siedzeń... :niewiem: Ale jak ostatnio zatrzymała nas policja, to się policjant do przewożenia psów nie przyczepiał, mimo, że widział dwie ciekawskie mordy wystające spomiędzy bagaży (jakoś tak nieśmiało wkładał przez okno rękę po dokumenty :evil_lol: )...
-
Hahaha, [B]Pysiu[/B], twoja Szelma i mój Boogie mają coś wspólnego, oboje sprawnie posługują się bronią biologiczną :lol: Szelma załatwia wrogów oddechem, a mój Bugajski załatwił kiedyś napuszonego agresorka... bąkiem :oops: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
asher replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='Ania-Sonia']Coś mi się obiło o uszy, że mają ściągać od właścicieli psów po 10 zł. miesięcznie za usuwanie kupek:hmmmm:[/quote]Hmmmm... rozumiem, że ja te 10 zł będę od urzędników dostawać? Bo sprzątam sama :diabloti: