[quote name='Alicjarydzewska']To OK ja umyję włoski i rzucę żel , jakby co to wal jak w dym ,będe gotowa .Aha , Szpila jeszcze nie dotarła :([/quote]
qrde nie dotarla bo soboe wl;asnie robi manicure alebo pedicure :roll: w kazdym razie obgryza pazury w tylniej lapie ;)