Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. to jest wsciekly pies oczywiscie ;)
  2. qrcze lece na offa ciekawe czy spotkanko sie udalo ;)
  3. ja nie moge jakie fajne foty i jaki kozacki ale to kozacki kaftanik
  4. qrcze ja nie moge jakie te czerwone rajty maja fajerancki wkladzik ;)
  5. [quote name='malawaszka'][quote name='Agga']dbsst ty nia zawsze [b]byłes[/b]:P :lol:[/quote] Agguś kochanie to Ty nie wiesz, że dbsst to kobieta??? :lol:[/quote] hahahaha glodnemu chleb na mysli ;) i znowu stawiam kolejeczke ;) :drinking: :drinking: :drinking:
  6. qrcze jaki Bolo jest smieszny :D slodziak aLuneta jaka dostojna w swojej obrozce :D
  7. o qrcze Demon chyba znowu podrosl sliczniasty nietoperek :D
  8. qrcze Fuksik jest sliczny :angel: :angel: :angel: :angel:
  9. o qrczaki ile sie tu dzialo ostatnio wielkie brawa dla reZySera ;)
  10. :o :o o qrde jestem PSY-chopata no to kolejeczka dla systkich :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  11. Lazy chyba mnie dzis nie bedzie :( a raczej mnie nie ma :(
  12. UPS nio wlasnie pijemy o ktorej w sensie macie byc ???
  13. [quote name='Alicjarydzewska']Hurrrrra ,będzie Nanda w sexi gaciach :lol:[/quote] tylko czy Siostra sie odwazy ;) i zechce ;) takie sexy gacie hahahahhahaha
  14. hihihi a ja jescze jakiegos jaska zgarne ;)
  15. no widzisz i ja musze isc a tu nic ale spoko ;) zrobimy akcje stulecia ;)
  16. [quote name='Alicjarydzewska']Musi bedzie że z bokserek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hahahaha tego glosno nie kcialam mowic ale wlasnie sie szpili marzy zeby Amirek z bokserek wyskoczyl hahahhahahaha
  17. hahahaha nie wiem czy Lazy ma tyle odwagi coby z nami isc czy nie ;) hihihiiihi Lazy i co pisze sie do gangu wariatow ;) :D
  18. [quote name='Alicjarydzewska']To OK ja umyję włoski i rzucę żel , jakby co to wal jak w dym ,będe gotowa .Aha , Szpila jeszcze nie dotarła :([/quote] qrde nie dotarla bo soboe wl;asnie robi manicure alebo pedicure :roll: w kazdym razie obgryza pazury w tylniej lapie ;)
  19. [quote name='Alicjarydzewska']Czy juz po Akcji ? Czy się załapię ? :roll:[/quote] zalapiesz sie zapalpies zodpada mi lakier z paznokci i nie wiem czy nie bedziemy zmuszone przesunac akcje ;)
  20. hahahaha cale szczescie ze mas zwyrozumialych chlopakow w domu przynajmniej oni Cie oszczedza a widziala kto sie zalogowal na dgm ;)
  21. [quote name='Majka&Gizmo'][quote name='dbsst']qrcze [b]Amir[/b] jest klasyk :D[/quote] ?????????? :roll:[/quote] qrcze Gizmo :-? z TZ przez komore gadalam wrrrrrrrrrrrrrrrrr PRZEPRASZAM
  22. jest jest jest Gizmo przewodniczacym (mam nadzieje ;) i huuuuraa prawda wyjdzie na jaw ;) )
  23. qrcze Amir jest klasyk :D
  24. szpidoopa wpan\dnie jak amir sie rozbierze ;)
  25. Siostra moge Ci jakies gacie uszyc hahahahhaha
×
×
  • Create New...